KO je ovde lud?

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Choveche...........ukradoshe telefon od moJe drugarice......i Ja zovem I Javi se lik.....kao pravi se lud,,,,shta da radim?Jel da pretim ili na lepe.......Jao samo da mi padne shaka......ispomero bi ga.....nishta me vishe neljuti nego kradja......tada postajem zver,,,,,,
Shta predlazhete?
Ia
 
da se pravis da neku anketu provodis, pitas ga adresu i sl podatke (to da mu napravis sacekusu), i da ne budes sumnjiv pitas jel' vise voli mlijecne ili vocne sladolede..
nista drugo ne mozes...mozes da mu prijetis i galamis - nista neces postici - kad su manijaci sada normalna pojava:x
 
Au a nadam se da nije bilo broja od Dlakavog...
Ništa ako je fon vredniji od 150 eura možeš da ga prijaviš i naći će ga ne po kartici već po identifikacionom broju uredjaja.
Ako je neki krš...

Ništa da mi lepo ponovo napišemo brojeve telefona...
 
mooolim? :) tebi jesu?

mojoj drugarici ukrali vec tri fona
neki siemens,pa nokiu, pa opet siemens,a sad ima sonny ericson.... nadam se da joj nece i taj ukrasti...
jer,cura ladno drzi sve u zadnjem dzepu... pa dobro.. i ja... ali svejedno- treba imati malo obzira prema fonovima...
 
sofffy:
mooolim? :) tebi jesu?
mojoj sestri... zvoni ona na interfon i nema je nema je nema, nema... samo ulazi u stan i trese se devojka... neki manijaci ushli u ulaz za njom isprepadali je tako da nije imala snage da im doda mob, pa ima je rekla da uzmu sami... a oni neki kreteni, neko brdo para bilo u istom dzepu u jakni, a oni uzeli samo mob... :roll: a ona je i inache paranoichna i isfrustrirana...
 
da odvedesh drugaricu na klopu....shtatro da je teshish....tad je osetljiva....i kao "ma shta tje ti broj tog lika....nije on ni bitan....meni je samo drago shto smo ja i ti ovako bliski....to se retko sretje"....to za broj lika je opcija da ona krene "ma nije mi za telefon....nego sam imala neke brojeve jako bitne koje nisam zapisala"....shto tje garant uchiniti....ti iskoristi piliq to ti je moj savet....zajebi drugarstvo....i onako tje da se uda za godinu dve pa tje te odjebe dok kazhesh triceratops
 
Objasnih postupak, ne bih ponavljao...
Za manje iznose se ne tangiraju!

Inače u Africi u nekim plemenima za štrojenje se dobije TV, radio...
Možda dele mobilni?
Znaš oni to rade u tim plemenima zbog kontrole radjanja...
Pa sad ako ti je stalo da ti drugarica bude srećna...

 

Back
Top