Kafana MEČ LOPTA vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A kad igra Novak? Nešto ga nema... :lol:

Ja mislim da ATP s vremen a na vreme IZVUCE IZ IGRE pojedine vrhunske igrace kako bi turniri bili intersantniji....

Bio je izvucen Federer, pa Nadal, pa je vracen, sada je izvucen Djokovic i Marej i Vavrinka, pa ce se i oni vratiti...

Dotle ce stasati mladi pa ce sve biti zanimljivije i neizvesnije.

da to ne rade vrem enom bi postalo dosadno: uvek bi se znalo ko je pobediti.
 
Nisam ni znao da je Gofan tako dobar igrac. Nije on slucajno pobedio Nadala. Sada ce i Federeru da "skine skalp". Resio covek da pobedi dva prva na svetu pa to ti je. Federer je vec umoran, a ovaj nekako pun snage i jako brz. Deset godina je mladji, a to u ovim godinama mnogo znaci.

Ove godine on i Dimitrov resavaju ko uzima pehar.

Ne zaboravi da je Gofan ošurio i Noleta ove godine :D Znači sva 3 najveća skalpa ima u kolekciji :lol:

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

Za neobaveštene.Novak se trenutno oporavlja od povrede.

Koje povrede? Gde je zvanični nalaz lekara?
 
Poslednja izmena od moderatora:
E ovaj Gofan zaista srece nema, bar ne u tenisu.
Umesto da zgazi Bugarina (kojeg organski ne mogu da vidim), dopustio mu je da se razmase i da uzme London.
Dimitrov da uzme London?
Pa to Bugarin na pocetku godine nije mogao ni da sanja.
Lele, na sta spade vrhunski tenis?
Na manekena bugarskog... koji seta bivsu Hamiltonovu, da ne kazem sta...
Ne moze Gofan sada vise nista, iako se bori.
Mnogo mi je zao.
Opario se Bugarin. Nezasluzeno. Cista sreca. Al, ajde.
Neka ga malo.
Federer je morao da uzme London, a ne ova(j) bad copy.
Bas ne podnosim Bugarina.
 
feed.php


4033082900000578-4503706-image-a-106_1494722551990.jpg

:ok:
 
Da ste najjaci trenutno, mozda, ali da ste najlepsi... pa samo bih napisala da je lepota u oku posmatraca.
P.S. Regina, potpuno se slazem sa tobom, a u vezi sa Davidom.

- - - - - - - - - -

Ne mogu da verujem sta mu je pratilja obukla, ako se uopste obukla.
 
Evo kada se Novak vraća na teren

M. D. 21. novembra 2017.

Najbolji srpski teniser Novak Đoković u završnoj je fazi oporavka od povrede ruke i na teren bi trebalo da se vrati na turniru u Dohi.
To je potvrđeno jer je Đokovićevo ime na spisku učesnika. Turnir u Dohi je od 1. do 7. januara 2018. godine, a pre toga bi Nole trebalo da zaigra na egzibiciji u Abu Dabiju krajem ove godine.

Za Dohu su pored njega prijavljeni Berdih, Conga, Tim, Gaske, a od naših tenisera Filip Krajinović, Nenad Zimonjić i Viktor Troicki, prenosi B92.
Đoković se trenutno nalazi u Beogradu i počeo je da trenira sa reketom. Oporavak ide po planu i trebalo bi da bude spreman za sve predstojeće izazove, a i sam je rekao da se uželeo tenisa.
 
Za neobaveštene.Novak se trenutno oporavlja od povrede.

Pa najvise je "neobavestenih" medju tvojim drugarima, a Noletoviim najvatrenijim navijacima. Proveri malo.

- - - - - - - - - -

Ovaj i kad nema najboljih ne može da osvoji završni masters :lol:

Samo jos jedan dokaz da se mecevi (bar oni najveci) ne namestaju.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ATP s vremen a na vreme IZVUCE IZ IGRE pojedine vrhunske igrace kako bi turniri bili intersantniji....

Bio je izvucen Federer, pa Nadal, pa je vracen, sada je izvucen Djokovic i Marej i Vavrinka, pa ce se i oni vratiti...

Dotle ce stasati mladi pa ce sve biti zanimljivije i neizvesnije.

da to ne rade vrem enom bi postalo dosadno: uvek bi se znalo ko je pobediti.

A ja mislim da niko nikog s vremena na vreme ne IZVUCE IZ IGRE i da su ovim turnirom sve izmisljene teorije zavere pale u vodu. Ako se jednom, izvinite na izrazu, "bezimenom" Gofanu ne moze "narediti" da izgubi od takvog "imena" kao sto je Federer onda tu nema nikakvog namestanja. I Najki, i Roleks, od skoro i Barila pa cak ni krovna organizacija ATP bili su "nemocni". Pa kako "nemocni"? Tako jer se ni za sta ne pitaju. Pitaju se samo igraci i njihova trenutna forma. Jer da se pitaju Federer bi pobedio i Donskoja, Hasa, Zvereva, Delpa, Gofana i Dimitrova. Ili ako nista drugo osvojio bar zavrsni Masters.

Sto se "mladih i NOVIH (Karenjo Busta)" tice nesto slabo stasavaju. Opet je pobedio najstariji medju njima (Dimitrov). A i on daleko od neke mladosti. Ima vec 26. Ni Tim nije u cvetu mladosti. Samo Zverev. "A jedna lasta ne cini prolece".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top