biti sexualni objekat

Kako mi se je'... pardon, ljubi ova Cvele!
d046.gif


A onda...

... kao sa vrha sahat-kule, čujem Ptiberov glas: Ovde nećeš je'bat'! :eek:
 
Poslednja izmena:
drugarica moja trazi decka i prica o kriterijumima,i sad kaze ovako "ne zelim da se osecam kao objekat"
i ja se zamislim,kako se dolazi u situaciju da se osetis kao objekat?od koga zavisi od muskarca ili zene (u slucaju da se zena oseti kao objekat)?
da li vam se to desilo i kojom prilikom ako nije indiskretno
al bolje nemojte da odgovarate ako mislite da lazete :zper:
i tako,bas me kopka to pitanje vec nekoliko dana,pa eto da pitam vas iskusne

Dolaze u tu situaiju tako što šetaju polugole, izbacuju dekolte kad god imaju prilike, ugrađuju silikone i traže dečka po splavovima, kafanicama i raznoraznim klubovima.
 
Понајмање то зависи од стила одевања.
ne zavisi tretman od stila odevanja, nego stil odevanja zavisi od toga kako zena sebe dozivljava
zena koja drzi do sebe nece ici polugola, najpre jer joj je ispod dostojanstva da se takva pojavljuje, a i zato sto svako normalan zna da kad se pojavis tako da ljudi prvo pomisle da si laksi tip zene (jedva nadjoh izraz), da ces biti tako i tretirana

dakle, preterano provokativan stil odevanja nije uzrok da bi neko bio smatran objektom, vec samo jos jedan od pokazatelja da zena samu sebe dozivljava kao objekat, pa je tako vide i muskarci
 
Poslednja izmena:
ne zavisi tretman od stila odevanja, nego stil odevanja zavisi od toga kako zena sebe dozivljava
zena koja drzi do sebe nece ici polugola, najpre jer joj je ispod dostojanstva da se takva pojavljuje, a i zato sto svako normalan zna da kad se pojavis tako da ljudi prvo pomisle da si laksi tip zene (jedva nadjoh izraz), da ces biti tako i tretirana

dakle, preterano provokativan stil odevanja nije uzrok da bi neko bio smatran objektom, vec samo jos jedan od pokazatelja da zena samu sebe dozivljava kao objekat, pa je tako vide i muskarci

То је углавном тачно мада има и жена које су једноставно оперисане од укуса.
 
Kako to mislis?u jednoj vezi zavisi od stila odevanja kako ce jedan partner da se odnosi prema drugom?


Zavisi ako je veza započela tako što je devojka u kafanici prošetala u gatjama, a on je video i počeo da muva - može još kako da utiče na te međupartnerske odnose.
Aj zamisli kako će lik da tretira ženu koju je upoznao dok je ovoj virila gola pozadina. Hoće da je ženi? :dontunderstand:
Tada se veza praktično na to i svodi - na zadovoljavanje potreba i tretman koji si opisala.
Sad, ako tvoja drugarica ne šeta polugola u gatjama na mesta na koja izlazi, a verujem da je takva situacija, to je već potpuno druga stvar - sa takvom devojkom neka ozbiljnija veza može da se gradi.
Zato ti i kažem - mahom su kao sexualni objekat tretirane te, koje i same žele da budu sexualni objekat, pa zalaze na mesta gde se sexualni objekti traže.
Tako da ne - u jednoj ozbiljnoj vezi stil oblačenja uopšte ne utiče na tretman jednog partnera prema drugom, i u jednoj ozbiljnijoj vezi takav tretman gotovo ni da ne postoji.
 
Kako to mislis?u jednoj vezi zavisi od stila odevanja kako ce jedan partner da se odnosi prema drugom?

Msm da je pokusao da kaze da odredjeni oblik ponasanja trazi ljude slicnog oblika ponasanja...znaci plavusa, spaljena, sa nadogradnjom, u neukusnim helankama, air max patikama i majici do pupka će vrv biti u vezi sa likom koji će biti u sivoj trenerci, eventualno teget, air max patikama i sl... tesko da ce njena ciljna grupa biti decko koji studira i cita Hesea u slobodno vreme i slicno... Zapravo generalizacija tog tipa rade i u rl... i uglavnom granice jesu tako oštre. Stil oblacenja, bar tako ekstreman ponekad predstavlja prezentaciju, sasvim jasnu, zivotnih nacela i stavova. Jednu kulturu takoreci. Ja do sad nisam upoznala devojku koja se oblaci kao sto je gore opisano da je procitala ista osim Paola Koelja i da nije slusala narodnjake. Znaci imam predrasude, ali kad se nadje prva osoba koja ce ih demantovati i biti izuzetak, spremna sam da ih preispitam.
 
ne zavisi tretman od stila odevanja, nego stil odevanja zavisi od toga kako zena sebe dozivljava
zena koja drzi do sebe nece ici polugola, najpre jer joj je ispod dostojanstva da se takva pojavljuje, a i zato sto svako normalan zna da kad se pojavis tako da ljudi prvo pomisle da si laksi tip zene (jedva nadjoh izraz), da ces biti tako i tretirana

dakle, preterano provokativan stil odevanja nije uzrok da bi neko bio smatran objektom, vec samo jos jedan od pokazatelja da zena samu sebe dozivljava kao objekat, pa je tako vide i muskarci

Ma ima onih koje su i polugole sa ukusom i niko in ne dozivljava kao glupi objekat vec kao seksi samosvesnu zenu...ali nisu sa dekolteom do pupka, haljinom do pola kuka sa sve vristecim nijansama. Postoji i golotinja sa ukusom.
 
Ma ima onih koje su i polugole sa ukusom i niko in ne dozivljava kao glupi objekat vec kao seksi samosvesnu zenu...

Ako daje onda je objekat. Ako ne daje a uteze se, onda je manipulatorka. Pricamo generalno o pojavi kako se ispoljava kod vecine, pojedinacnih primera koji demantuju ima i ovde. Morate razumeti nas kao sto mi razumemo vas i prihvatiti deo nase prirode onakvu kakva jeste. Pod uslovom da vas zanima misljenje muskaraca o seksualnim objektima zena, a trebalo bi da vas zanima jer mi dajemo kategorizaciju. Vi ste nase pratilje i tako bi trebalo po prirodi da bude i u buducnosti.
 
Ako daje onda je objekat. Ako ne daje a uteze se, onda je manipulatorka. Morate razumeti nas kao sto mi razumemo vas i prihvatiti deo nase prirode onakvu kakva jeste. Pod uslovom da vas zanima misljenje muskaraca o seksualnim objektima zena, a trebalo bi da vas zanima jer mi dajemo kategorizaciju. Vi ste nase pratilje i tako bi trebalo po prirodi da bude i u buducnosti.

Ti se za nosis. Niko nikome nije ni pratilja ni pratioc u zivotu. Rodjeni smo sami, umiremo sami i imamo svoj put. Ko odabere ulogu bilo cijeg pratioca prosto voli da bide vodjem kroz zivot i da ne razmislja.
 

Back
Top