ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=09&dd=25&nav_id=1448045

На Б92 је боље објашњено. Није поставио произвољно камеру него у лини са линијом казненог простора, а камеру је поставио у тачки да буде два степена угао статива. Прорачун делује ок, али је питање да ли је могуће да се да се са овако умањене сличице заиста добије у центиметар тачан резултат.

п.с. нисам више ни сам сигуран јер како се мења тачка камере мења се и угао...
 
Poslednja izmena:
Kako pise informer:lol: galata i sautempton zainteresovani za Boackovica....

sada to citaju arapi na bg na vodi, a terza se nada da ce popusiti patku ko kinezi ...

- - - - - - - - - -

Malo me buni ono 0,23090988 stepeni u odnosu na 0,845130161 ali ajde neću da cepidlačim,ipak je ova računica svima poznata :lol:

- - - - - - - - - -



...a poklonima se u zube ne gleda već u arhitekte ;)

tacno zavrsiti pricu. insistirati na var tehnologiji ili bar gol tehnologiji, odbiti i igranje sledeceg derbija ukoliko se ne uvede.

pa nek igra terza sam, osvaja bodove i titule.
 
Poslednje informacije govore da ce se u merenje da li je lopta presla gol liniju ukljuciti CERN i NASA. Ovo pitanje ne sme ostati neodgovoreno. Takodje, NASA ce meriti i zakrivljenje vremena na Partizanovim utakmicama da ispitaju tu anomaliju, kako utakmica koja je produzena 4 minuta traje 10 minuta ili dok Partizan de postigne gol. CERN ce nakon serije ispitivanja pokusati da objasni anomalije, kako je moguce da klub koji osam godina za redom igra kvalifikacije za LS, jednom se plasira jos pet puta udje u LE, proda krdo igraca, mnogi koji su ponikli iz njihovog sopstvenog pogona, dodje do gubitka od 18 miliona evra, a za to optuzi aktuelnu vlast i protivnicki klub. To su sve slozene jednacine i hipoteze koje prevazilaze pronalazak Higsovog bozona. Mnoge stvari sa terena Jelen Super Lige bice tema istrazivanja najvecih naucnih instituta.

U medjuvremenu, grobarski dzihad se nastavlja nesmanjenom zestinom. Sudiji Djokicu brigade grobarskih mucenika, na poziv verskog saveta koji cine Pantic, Tegeltija, Dulo, Vlazura, Vucela i prof. Vuletic, prete smrcu. Kao onomad kada su Danilovic i Dulo davali grobarima brojeve telefona sudija, pa su ovi pre utakmica za svaki slucaj pretili svim i svacim. Grobarska intifada se nastavlja.

https://www.maxbetsport.rs/sudiji-djokicu-prete-smrcu-on-porucio-ako-mi-se-nesto-desi-49846/

Naravno, kako su u dusi mnogo veci lajavci nego sto su heroji, sudija im odgovara:

"Ni sam ne mogu da izbrojim koliko sam dobio uvredljivih i pretećih poruka. Ne plašim se nikoga i samo iz tog razloga se nisam obraćao policiji. Ako naude meni i mojoj porodici, država neka radi svoj posao, a mene će imati ko da osveti" – izjavio je Đokić za “Žurnal”.
 
Poslednja izmena:
Poslednje informacije govore da ce se u merenje da li je lopta presla gol liniju ukljuciti CERN i NASA. Ovo pitanje ne sme ostati neodgovoreno. Takodje, NASA ce meriti i zakrivljenje vremena na Partizanovim utakmicama da ispitaju tu anomaliju, kako utakmica koja je produzena 4 minuta traje 10 minuta ili dok Partizan de postigne gol. CERN ce nakon serije ispitivanja pokusati da objasni anomalije, kako je moguce da klub koji osam godina za redom igra kvalifikacije za LS, jednom se plasira jos pet puta udje u LE, proda krdo igraca, mnogi koji su ponikli iz njihovog sopstvenog pogona, dodje do gubitka od 18 miliona evra, a za to optuzi aktuelnu vlast i protivnicki klub. To su sve slozene jednacine i hipoteze koje prevazilaze pronalazak Higsovog bozona. Mnoge stvari sa terena Jelen Super Lige bice tema istrazivanja najvecih naucnih instituta.

U medjuvremenu, grobarski dzihad se nastavlja nesmanjenom zestinom. Sudiji Djokicu brigade grobarskih mucenika, na poziv verskog saveta koji cine Pantic, Tegeltija, Dulo, Vlazura, Vucela i prof. Vuletic, prete smrcu. Kao onomad kada su Danilovic i Dulo davali grobarima brojeve telefona sudija, pa su ovi pre utakmica za svaki slucaj pretili svim i svacim. Grobarska intifada se nastavlja.

https://www.maxbetsport.rs/sudiji-djokicu-prete-smrcu-on-porucio-ako-mi-se-nesto-desi-49846/

Naravno, kako su u dusi mnogo veci lajavci nego sto su heroji, sudija im odgovara:

"Ni sam ne mogu da izbrojim koliko sam dobio uvredljivih i pretećih poruka. Ne plašim se nikoga i samo iz tog razloga se nisam obraćao policiji. Ako naude meni i mojoj porodici, država neka radi svoj posao, a mene će imati ko da osveti" – izjavio je Đokić za “Žurnal”.



OVO JE TIPICNO ZVEZDASKI.

PREBACIVANJE LOPTE...kao i posle gola kange iz auta...zavere iz saveza, kokeza zasttitnik partizana...

vec vidjeno
 
Poslednja izmena od moderatora:
OVO JE TIPICNO ZVEZDASKI.

PREBACIVANJE LOPTE...kao i posle gola kange iz auta...zavere iz saveza, kokeza zasttitnik partizana...

vec vidjeno luzeru.

Nema mi sta da prebacujemo loptu. Uzivamo u novim naletima sizofrenija koji vam se javljaju povremeno. Doduse ovih dana je pun mesec, pa je vas mentalni poremecaj sada jos gori. Terza madija unistava i ono malo sivih celija koje imate.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bata Djora kritikuje Milojevica da igra bunkeraski fudbal.

Zvezda ima sve uslove da igra napadački fudbal. Ima naskuplji tim, veliki broj napadača i šta onda vidimo? Klasičan bunker. Mogu nekako da razumem da se u Ligi šampiona brane protiv Napolija, ali protiv Partizana to je nedopustivo.

Iako ga nije pomenuo imenom i prezimenom, jasno je da Đorić nije zadovoljan izdanjem trenera Vladana Milojevića.

– Igrati fudbal kakav je Zvezda igrala u derbiju ne prolazi u Evropi. Kada neki trener tako postavi taktiku njega u ozbiljnim ligama odmah menjaju.

https://www.maxbetsport.rs/trenerski-duel-vecitih-djoric-hrabri-bata-odrzao-lekciju-bunkerasu-milojevicu-49708/
 
Ovo je novo upozorenje kako se nezne grobarske pahuljice ne bi istopile, jer nisu navikle da iko ikada odgovara na njihove budalastine. Nije dovoljno sto se ne javljam na njihovoj temi i sto svoja razmisljanja o voljenom klubu zelim da ostavim na ovoj temi i sto su moji upisi uvek samo odgovor na njihove sizofrene objave ovde, jos malo izgleda da ni to nije dovoljno kako bi oni imali dusevni mir.

Neretko su mi se ovde brisali postovi koji su opet bili samo reakcija na njihove, ali ja se ne ljutim i ne kukam. Mogu da podnesem i salu i prozivku, ali ocigledno neki drugi ne mogu. Naravno, ti drugi kakvo god baljezganje da su imali ovde, nikada nisu bili ni upozoreni. I ja ne bih voleo da im se to desi, niti da neko popije bananu niti da se nekom od njih jedno slovo izbrise, jer je ta riznica ludila neprocenjiva.

No Respect, htedoh jos davno da ti ostavim repku, sada imam jos vecu zelju kada vidim novi avatar, ali moram da je dam nekom drugom pre nego sto tebi ostavim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top