Digitalni kanali sa Avale

Povezao sa drugu stb uredjaj i uhvatili smo 9 kanala.kanali su stvarni odlicni.Zasto nema studio b?Jel ozete da mi date spisak kanala koji se mogu uhvatiti sa Avale?
Сви канали су садржани у три мултиплекса.
Обриши све канале и почни испочетка. На СТБ постоји опција ,,канали''. Дотерај на један од канала мултиплекса за локацију АВАЛА (22,28 или 45) и притисни ОК. СТБ ће сам ,,нафиловати'' канале и видећеш које све имаш.
У прилогу ,,налепићу'' бројеве канала за локавију релеја АВАЛА.

ДИГИТАЛНА ТВ табела канала
Predajničke lokacije
Prvi multipleks
Drugi multipleks
Treći multipleks
Avala
22
28
45
 
SRANJE DIGITALNA
Можда али само по твојој оцени!?
Има већи број канала (14 у првом мултиплексу а биће 3 мултиплекса) за 2-3 више од досадашње аналогне али квалит слике и тона је беспрекоран, чак чини ми се кваалитенији.

Сад' да ја ,,похвалим'' твоју Монтенегро ТВ, јер сам претпрошле целе недеље био у Бару и уверио се у квалитет програма црногорске ТВ:
У оптицају су ТВ 1 и ТВ 2. Више нема (говорим о Бару).
Програм почиње у 06:00 са полу часовном емисијом о стицању самосталности Црне Горе. Маса народа на улицама, заставе, говори,..... све се љуља.
Програм се наставља са јутарњим програмом са репризним деловима из предходног јутра и дана.
Целодневни програм је мешовит и претежно репризама већ гледаног. Вести су посебна прича: почетак свих вести су спиновање публике да је Црна Гора стекла све услове за улазак у НАТО. Чак сам једно јутро чуо једног новинара који каже да им, због догађања у Куманову, НАТО неопходно потребан.
Видео сам и спортски директни пренос фарсе кик-бокса Г.Радоњића против Колина, црнац ваљда из Холандије или Белгије. Ова борба и све уводне победили су црногорци јер су противници предали борбе осим једине женске борбе где је српкиња Марина победила црногорку Петровић.
Крај програма је у 24:00 а потом тест слика и тон до 06:00 часова следећег јутра. И тако сваког дана.
Богат програм, Милане, зар не?
 
Poslednja izmena:
Da li mi neko moze pojasniti na koji nacin da imam prijem sto vise kanala,imam antenu Televes i dvb tv2 receiver i antena mi je postavljena na motor e sad hvatam nekih 35 kanala sto srpskih sto hrvatskih medjutim ono sto mene zanima je recimo zasto ne hvatam Studio B a na receiveru podesim na 22 UHF kanal i signal je OK ali samo mi uhvati Pink,RTS i jos 4 kanala a nigde svih kanala sto se emituju sa Avale kao recimo Studio B,M Moja TV, , SAT TV, TV Kanal 3, TV Gem, TV Mag, TV Duga, TV Jasenica, TV Pancevo, OK TV, TV Mladenovac, TV Sunce, Televizija Dević, TV VIMINACIUM, Televizija SD, TV KRTL.Valjda ako je prijem na 22 UHF odlican onda bi trebao i pokupit sve ove pobrojane kanale ako ne u cemu je onda problem i koje bi sve kanale inace mogao hvatati iz Bijeljine RS da li neko moze da mi kaze?
 
Da li mi neko moze pojasniti na koji nacin da imam prijem sto vise kanala,imam antenu Televes i dvb tv2 receiver i antena mi je postavljena na motor e sad hvatam nekih 35 kanala sto srpskih sto hrvatskih medjutim ono sto mene zanima je recimo zasto ne hvatam Studio B a na receiveru podesim na 22 UHF kanal i signal je OK ali samo mi uhvati Pink,RTS i jos 4 kanala a nigde svih kanala sto se emituju sa Avale kao recimo Studio B,M Moja TV, , SAT TV, TV Kanal 3, TV Gem, TV Mag, TV Duga, TV Jasenica, TV Pancevo, OK TV, TV Mladenovac, TV Sunce, Televizija Dević, TV VIMINACIUM, Televizija SD, TV KRTL.Valjda ako je prijem na 22 UHF odlican onda bi trebao i pokupit sve ove pobrojane kanale ako ne u cemu je onda problem i koje bi sve kanale inace mogao hvatati iz Bijeljine RS da li neko moze da mi kaze?
Наше мишљење не мора да буде задовољавајуће. Зато је најбоље да се обратиш онима који то апсолутно знају:

- Кол-центар за дигитализацију: тел. бр. 18911
- http://www.rts.rs/page/rts/ci/Digitalizacija.html
 

Back
Top