Riba ribi greze rep

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?
 
Obično lančana reakcija, osjetiš da ona ne trpi tebe, pa zauzmeš gard. Ili ne podnosi neku drugu sa kojom si ti super, pa ono matematički - i + daju -, ili neprijatelj mog prijatelja je i moj neprijatelj.
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

Pa sta da kazem na ovu temu?
Ako nazem ne, svi ce da misle da lazem.
Ako kazem da, nece biti istina :think:

Regina je vec rekla pravi odgovor.

I sta cu ja sad :sad2:
 
kod mene su (debele i glupe) bile mrzele jednu sto je imala lep struk i veliko poprsje

onda su mene proglasile da mi je simpatija, sto sam ja naravno povremeno vesto podgrevao lepo pricajuci o toj osobi, a onde su pisdele i siktale kao pretis lonac

mada znala je da dodje ujutru, pijemo kafu, a ona podigne ruke i namesta frizuru, pa se bista ocrtava u potpunosti. prelepo
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?
Jedva razumeti koliko nepismeno napisano...
Šta tebi nije jasno :što se konkurencija ne trpi? Hajde bre...:roll:
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

Ne znam sta je otrebno za to. Nesigurnost verovatno.
Volim zensko drustvo, imam bas bliske drugarice i tesko mi je da razumem one zene koje tvrde da ne mogu da ostvare zensko-zensko prijateljstvo. Iskreno, veca mi je to pretencioznost nego ne dozivljavati druge zene kao konkurenciju, a ne dozivljavam ih zaista. Ne zato sto se precenjujem nego zato sto sam ja -ja, takva kakva sam i necu biti bolja ako drugu osobu pokusam da anuliram.

Osetila sam jednom u zivotu zavist, prema jednoj od najblizih drugarica kada mi je stigla poruka od nje da se razvodi. Ali ni to u negativnom smislu. Tada sam bila u losem odnosu iz kog nisam mogla da izadjem, jos. I pozavidela sam joj na slobodi, olaksanju ali mi je bilo i jako drago zbog nje sto je resila problem. I ona to zna.
 
Ne znam sta je otrebno za to. Nesigurnost verovatno.
Volim zensko drustvo, imam bas bliske drugarice i tesko mi je da razumem one zene koje tvrde da ne mogu da ostvare zensko-zensko prijateljstvo. Iskreno, veca mi je to pretencioznost nego ne dozivljavati druge zene kao konkurenciju, a ne dozivljavam ih zaista. Ne zato sto se precenjujem nego zato sto sam ja -ja, takva kakva sam i necu biti bolja ako drugu osobu pokusam da anuliram.

Osetila sam jednom u zivotu zavist, prema jednoj od najblizih drugarica kada mi je stigla poruka od nje da se razvodi. Ali ni to u negativnom smislu. Tada sam bila u losem odnosu iz kog nisam mogla da izadjem, jos. I pozavidela sam joj na slobodi, olaksanju ali mi je bilo i jako drago zbog nje sto je resila problem. I ona to zna.

Ja sam tu recenicu da su muskarci boljr drustvo cula samo od jako nesigurnih zena.
Volim ja i musko drustvo, ali zena je ta koja razume zenu u meni i to je to. Nezamenljive su mi.
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

Ja volim kad me vole a kad me nevole onda ni ja njojzi nevolim.
Ne moj nikome reci
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?



zene? svaka svaku mrzi dok se smeskaju i piju kafu.


to im je normalno stanje. kod nas muskih se zna. :cool:
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?
pa ono hejtujem lose ljude i psihopate, neki od njih da, svakako su zene. takodje hejtujem zene koje pokusavaju po svaku cenu da preotmu tudje muskarce, sve po cenu i da budu druge celog zivota, to mi je ono dno dna i takva osobe nemaju od mene trunku postovanja. jer pokusati ukrasti nesto tudje, ne pravim razliku da li je osoba ili stvar...missim...:confused:

Ja sam tu recenicu da su muskarci boljr drustvo cula samo od jako nesigurnih zena.
Volim ja i musko drustvo, ali zena je ta koja razume zenu u meni i to je to. Nezamenljive su mi.
meni su..hm bliskiji prijatelji zene u svakodnevnom zivotu, ali generalno neuspesno vodim odredjenu vrstu konverzacija sa zenama i za neke stvari se bez previse premisljanja odmah prvo obratim muskim prijateljima jer ce mi njihovo vidjenje stvari vise koristiti. zene su sklonije tome da osudjuju i cude se i reaguju na prvu, sto je u nekim situacijama za mene nepodnosljivo i neprihvatljivo jer ne dobijem pomoc nego se samo istraumiram. sto se mene tice zavisi o cemu se radi, nekad mi lakse sa zenama nekad sa muskarcima.
 
Mislim da su zene zenama kao i muskarci muskarcima konkurencija. Jednostavno, hijearhija postoji i mi se hteli ili ne poredimo sa drugima.

E sad, mrznja je destruktivno osecanje, i dzaba nekoj zeni da mrzi onu drugu jer izgleda bolje, jer ima boljeg decka, ili sta vec. Treba se osloboditi licnih frustracija i prihvatiti sebe.
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

ne mrzim nikoga, ni muskarce, ni zene
ali me neki uzasno nerviraju, ako se to racuna
a, do tog stanja me dovodi svasta, od lepog tela koje neka ima, do nezaradjenog novca koji glupo trosi
a izmedju jos milion stvari
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

s ti normalan!?
mislis da ce da ti odgovore na ovo pitanje iskreno?
ajte molim vas kolega, dajte se uozbiljiti...
 
Da li ( ne salvador dali :mrgreen: ) žene jedna drugu potajno hejtuju ? I šta je potrebno da dodje do tog odnosa izmedju dve žene pa da počnu da se mrzu :lol:

Mislim ozbiljno , ako isključimo sve one opcije kojih ima iljadu , dal nevolite neku ženu samo zato jer ste ljubomorni na nešto što ona ima ?

isto koliko i muskarci jedan drugog, s tim sto vi merite kite i novcanike, a mi dupad (plural od reci dupe) i kolicinu celulita.
u to se mozda umesa i cije je dete bolji djak i koja seta boljeg frajera, ali u sustini to je to.

ljubomorna sam samo na zene koje umeju da posloze svoj zivot kao savrseni puzzle, meni uvek nedostaju ona dva tri komada u cosku ili deo neba ili tako nesto.

ko bre ima vremena i volje da hejtuje ikoga, bio to muskarac ili zena? imam drugarice, imam i drugove, zna se kome se ide kad zaboli srce, da se place na ramenu i pije kao smuk dok ne zaboravis i sto si pocela da pijes, ko ce da ti uzme mobilni iz ruke i nece ti ga vratiti dok ne proceni da je bezbedno :D,a ko ce da te urazumi sa dve tri reci. generalizovati zenske odnose je vrlo predvidljivo i ne sluzi na cast nikome.
zivele zene, ziveli muskarci, ziveo ljudski rod.
hejtujem samo prostake.ima ih u oba pola.
 
Mislim da su zene zenama kao i muskarci muskarcima konkurencija. Jednostavno, hijearhija postoji i mi se hteli ili ne poredimo sa drugima.

naravno. i zene cine surnajst stvari da bi privukle muskarca a zapravo se takmice sa drugim zenama.
msm kog je muskarca ikada privukle nadogradjeni nokti sa tim ludim ukrasima i sljokicama?? :lol:
ili stikle, frizura i ostale stvari koje zene rade da bi sile jace od konkurancija.


msm ako zele da privuku zna se sta se trazi :cool:
 
Mislim da su zene zenama kao i muskarci muskarcima konkurencija. Jednostavno, hijearhija postoji i mi se hteli ili ne poredimo sa drugima.

E sad, mrznja je destruktivno osecanje, i dzaba nekoj zeni da mrzi onu drugu jer izgleda bolje, jer ima boljeg decka, ili sta vec. Treba se osloboditi licnih frustracija i prihvatiti sebe.
pa ne znam kako se ti to poredis npr sa drugima? a posebno ako stremite razlicitim ciljevima ili objektima?
mislim ako je poredjenje lepsi, mladji, visi, ovakav ili onakav, to je vise konstatovanje cinjenicnog stanja nego poredjenje. poredjenje bi bilo kad bi svaki neciji pokret ili akciju stavljao sparivao sa svojim istog tipa i onda grizao nokte oko toga ko je bolji :neutral:
 
pa ono hejtujem lose ljude i psihopate, neki od njih da, svakako su zene. takodje hejtujem zene koje pokusavaju po svaku cenu da preotmu tudje muskarce, sve po cenu i da budu druge celog zivota, to mi je ono dno dna i takva osobe nemaju od mene trunku postovanja. jer pokusati ukrasti nesto tudje, ne pravim razliku da li je osoba ili stvar...missim...:confused:




ukrasti nešto tuđe? osobe su nečije pa se daju ukrasti? lol, ne može se 'ukrasti' neko ko ne želi da bude 'ukraden' tako da tu krađe nema, između ostalog i baš zato što osobe nisu u vlasništvu drugih ljudi.
 

Back
Top