Бугарски посланик : Ујединићемо се са Србима, одбранићемо Македонију!

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.546
Бугарски посланик : Ујединићемо се са Србима, одбранићемо Македонију!

ПОЛИТИКА22:21, 11.05.2015.Аутор: Правда


Многи Бугари желе да оду у Македонију. У контакту смо са Братиславом Живковићем који предводи момке из Србије и ми ћемо се удружити. Албански терористи су трговци наркотицима, криминалци и плаћеници који су спремни на све, каже Чернев
Павел Чернев,

pavel-cernev-1373578153-338231.jpg


Павекл Чернев цепа заставу Косова
Бивши посланик бугарског Националног покрета Атака Павел Чернев каже да многи младићи из Бугарске желе заједно са српским четницима да оду као добровољци у Македонију. Чернев који је својевремено цепао тзв. заставу Косова у бугарском парламенту каже да је у контакту са српским четничким командантом Братиславом Живковићем и да организују добровољце.


- Многи Бугари желе да оду у Македонију али нажалост наша Влада не жели да помогне. У контакту смо са Братиславом Живковићем који предводи момке из Србије и ми ћемо се удружити. Албански терористи су трговци наркотицима, криминалци и плаћеници који су спремни на све - каже Чернев.


Подсећамо, током боравка четника у Новорусији у њиховој јединици је било бораца из Бугарске. Први представници Четничког покрета и добровољца из Бугарске ће већ данас стићи у Македонију.


Према речима Братислава Живковића, пре било каквих других активности, он ће у Куманову прво ступити у контакт са македонским званичницима како би покушао да договори учешће својих бораца у антитерористичким операцијама.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/...-srbima-odbranicemo-makedoniju-clanak-1778383
 
Ne znam sto ih napadate toliko,ajde za vasu informaciju dosta su nam u zadnje vreme pruzali podrske,i na stadionima,jedna njihova novinarka je imala citave reportaze gde je govorila o patnjama srba sa Kosmeta,i mnogi njihovi gradjani imaju drugaciji stav od njihove vlade,mnogi su proruski orijentisani.Znam da je bilo mnogo neprijateljstava izmedju nas ali nama je svaka podska dragocena,i ne trbamo je tek tako odbaciti.Ne treba zaboraviti sta je bilo ali mislim da bi neka vrsta dijaloga bila pozeljana da bi se neke stvari rascistile.
 

Зато што су Бугари...
Татарско превртљиво и поводљиво племе без грама морала...
Увек иду уз јаче и не бирају прилику када ће Србима да забоду нож у леђа.
Велика зверства су чинили у ДСР на простору Источне Србије.
 
Ne znam sto ih napadate toliko,ajde za vasu informaciju dosta su nam u zadnje vreme pruzali podrske,i na stadionima,jedna njihova novinarka je imala citave reportaze gde je govorila o patnjama srba sa Kosmeta,i mnogi njihovi gradjani imaju drugaciji stav od njihove vlade,mnogi su proruski orijentisani.Znam da je bilo mnogo neprijateljstava izmedju nas ali nama je svaka podska dragocena,i ne trbamo je tek tako odbaciti.Ne treba zaboraviti sta je bilo ali mislim da bi neka vrsta dijaloga bila pozeljana da bi se neke stvari rascistile.

У замисли само!
Пружали нам подршку на стадионима! :D
 
Зато што су Бугари...
Татарско превртљиво и поводљиво племе без грама морала...
Увек иду уз јаче и не бирају прилику када ће Србима да забоду нож у леђа.
Велика зверства су чинили у ДСР на простору Источне Србије.

Sta je DSR?

Iz istocne Srbije sam, moje mesto je 3 pota bilo pod Bugarskom okupacijom i ne vidim nikakav problem u tome.
Sa susednem opstinama iz Bugarske imamo dobru saradnju i narodu ne zeli nove medjusobne sukobe.
 
Sta je DSR?

Iz istocne Srbije sam, moje mesto je 3 pota bilo pod Bugarskom okupacijom i ne vidim nikakav problem u tome.
Sa susednem opstinama iz Bugarske imamo dobru saradnju i narodu ne zeli nove medjusobne sukobe.

Исто што и WW2.

А то што не видиш проблем у окупацији, ту ти не могу помоћи нити ја, нити било ко...
А што се тиче бугара, мој покојни деда не би делио мишљење са тобом.
Нико не жели никакве сукобе, али не желимо (барем моји истомишљеници) никакву сарадњу са именованим...
 
ma moze on da se napooshi qurca..s oprostenjem. boli me patka za makedonce i makedoniju, mi nemamo sta da se mesamo.
Чега ли су се напоошили Qрајбери који из свог бедног и себичног (полу)света,
не осећају било какву солидарност са угроженим или презир према злочинцу? :think:

Такве вреди стално подсећати:

„Када су дошли по комунисте, ја сам ћутао; јер нисам био комуниста.
Када су затворили социјалдемократе, ја сам ћутао; јер нисам био социјалдемократа.
Када су дошли по синдикалце, ја се нисам побунио; јер нисам био синдикалац.
Када су дошли по мене, није преостао нико да се побуни.”

(Мартин Нимелер, 1892–1984)
 
Aj sad popusite Bugarima sto hoce nesto da rade zajedno sa Srbima... vi i onako samo tragate za nekim ceo zivot ko ce da vas voli hahaha

Kakvi su to kompleksi deteta iz doma za napustenu decu :D

- - - - - - - - - -

Ne znam sto ih napadate toliko,ajde za vasu informaciju dosta su nam u zadnje vreme pruzali podrske,i na stadionima,jedna njihova novinarka je imala citave reportaze gde je govorila o patnjama srba sa Kosmeta,i mnogi njihovi gradjani imaju drugaciji stav od njihove vlade,mnogi su proruski orijentisani.Znam da je bilo mnogo neprijateljstava izmedju nas ali nama je svaka podska dragocena,i ne trbamo je tek tako odbaciti.Ne treba zaboraviti sta je bilo ali mislim da bi neka vrsta dijaloga bila pozeljana da bi se neke stvari rascistile.

AJ NE LUPAJ
 
Исто што и WW2.

А то што не видиш проблем у окупацији, ту ти не могу помоћи нити ја, нити било ко...
А што се тиче бугара, мој покојни деда не би делио мишљење са тобом.
Нико не жели никакве сукобе, али не желимо (барем моји истомишљеници) никакву сарадњу са именованим...

Nismo se razumeli.
Ne vidim problem u saradnji sa Bugarima.
Vlast u Beogradu zabole za istocnu Srbiju, sete nas se samo pred vece izbore.
Hotel se 4 zvezdice su na brzinu sklepali na Staroj planini i dali Austijancima, veliki deo turista je bio iz Bugarske a lokalno staovnistvo se lakse sporazumeva sa njima nego sa Beogradjanima.
 
Aj sad popusite Bugarima sto hoce nesto da rade zajedno sa Srbima... vi i onako samo tragate za nekim ceo zivot ko ce da vas voli hahaha

Kakvi su to kompleksi deteta iz doma za napustenu decu :D

- - - - - - - - - -



AJ NE LUPAJ

Шта си ти сад?
Мађарски бугарин?

- - - - - - - - - -

Nismo se razumeli.
Ne vidim problem u saradnji sa Bugarima.
Vlast u Beogradu zabole za istocnu Srbiju, sete nas se samo pred vece izbore.
Hotel se 4 zvezdice su na brzinu sklepali na Staroj planini i dali Austijancima, veliki deo turista je bio iz Bugarske a lokalno staovnistvo se lakse sporazumeva sa njima nego sa Beogradjanima.

Разумели смо се одлично...
И стварнио не видим какве Стара планина има везе са БЈРМ?
 
Aj sad popusite Bugarima sto hoce nesto da rade zajedno sa Srbima... vi i onako samo tragate za nekim ceo zivot ko ce da vas voli hahaha

Kakvi su to kompleksi deteta iz doma za napustenu decu :D
Не тандрчи! Шта ти знаш о Бугарима? Шта ти уопше знаш о стварним разлозима
српско-бугарских односа и несрећним околностима које су довеле до тога?

колико пута си био у гостима код Бугара? Колико их познајеш, Тандркало?
 
Aj sad popusite Bugarima sto hoce nesto da rade zajedno sa Srbima... vi i onako samo tragate za nekim ceo zivot ko ce da vas voli hahaha

Kakvi su to kompleksi deteta iz doma za napustenu decu :D

- - - - - - - - - -



AJ NE LUPAJ


Tako e !

Bugarska-Srbija-Mađarska-Slovačka-Češka

Treba integrisati istim interesom između Zapada i Istoka - tampon zona i nezavisna spoljna politika i od EU i od Rusije !!!
 
aha i opet da nam ga zavuku. gde su bili da brane srbiju?

- - - - - - - - - -

i bugari i makedonci.

Makedonci se pise VELIKIM slovom, a pomagali su i te kako Srbiji, vojno(za vreme svih ratova sa Turcima, Nemcima, Bugarima...), humanitarno(najsveziji primer poplave u Srbiji kad je ogromna kolicina hrane, pice, odece i ljudi, pomoglo u nedacima koje su zahvatili Srbiju u majskim poplavama prosle godine).
Pre nego sto nesto napises razmisli dvaput.
 
У замисли само!
Пружали нам подршку на стадионима! :D

U zamisli,a drugi nisu ni to,daj covece jel ti kapiras da je takvo vreme da daj sta das a i ne zaboravi da je sveti Sava boravio puno u Bugarskoj,mozda to tebi ne ynaci ali meni znaci,kazem jer ako pricate sa njima videcete da mi uopste nemamo dobre informacije o svemu.Kazem treba rascistiti sta je bilo a ne zaboraviti,ipak nas veze jedna ista vera,dakle treba razmisljati kako opstati.

- - - - - - - - - -

A jeste li bili braca i 1895?

Pa to je nas problem,nas i bugara,ostalih se to ne tice.
 

Back
Top