СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 65

Tema: СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас

Domaćin Гамбино (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас

СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас без текста!

Виђали смо се две недеље и онда је уследио чувени позив на гледање филмова. Унапред сам знала да ће сигурно бити секса, и искрено - желела сам га целим бићем. Средила сам се, отишла код њега и провела најлепшу ноћ у свом животу. Девојке, оно што причају за црнце је истина - изузетно су обдарени, срасни и уједно јако пажљиви
    Белкиња и црнац, пар Фото: Профимедиа/Еyецандy имагес
    Расизам данас “више не постоји”. Сви се залажу за некакву једнакост и равноправност и сви смо ми као нешто једнаки. Само, не знам у ком свету и на којој планети је то могуће. Овде, код нас, у престоници Србије, расизам је присутан у свим порама друштва, пукотинама у земљи и пролазима између зграда.

ПРОЧИТАЈ ЈОШ
    ОВАКВИ НАМ НЕ ТРЕБАЈУ У СРБИЈИ: Ево какву сцену смо снимили у центру Београда!
    04. Мај 2015.
    НАПРАВИО ЧУДОВИШТЕ ОД СЕБЕ: Желео је да буде Хулк, а сада му је живот угожен и прети му ампутација! (ФОТО) (ВИДЕО)
    04. Мај 2015.
    Гастоз поново одваљивао форе, Калинић се ваљао од смеха! (ВИДЕО)
    04. Мај 2015.
    Београд не толерише другачије. Само се прави да је тако. Све док га не видите на делу и док не покаже право лице. Онда из њега излази оно што је желео да сакрије – нетрпељивост, неправда према свима који су другачији и несхватање истих.

Била сам са црнцем. Није ме било срамота да излазим да њим, шетам се центром града и држим га за руку. Све док ме сопствени град није натерао да погињем главу и осећам се као да сам најодрвратније створење на свету.

Све је почело у једном популарном београдском клубу. Изашла сам са друштвом и проводила се одлично. У мору лица, угледала сам њега. Погледи су нам се спојили и учинило ми се да је време стало. Срце ми је поскочило и у тренутку сам заборавила где се налазим.

Пришао ми је након неког времена и како то већ обично бива – почели смо да причамо, разменили бројеве телефона, пољубили се и договорили да се чујемо сутра. Реакције људи ме у том тренутку нису интересовале – била сам превише загледана у његово прелепо лице и тамне очи.

Фото-илустрација: Профимедиа/ИмагеСоурцеФото-илустрација: Профимедиа/ИмагеСоурце
    Виђали смо се две недеље и онда је уследио чувени позив на гледање филмова. Унапред сам знала да ће сигурно бити секса, и искрено – желела сам га целим бићем. Средила сам се, отишла код њега и провела најлепшу ноћ у свом животу. Девојке, оно што причају за црнце је истина – изузетно су обдарени, срасни и уједно јако пажљиви.

Био је савршено грађен. Сваки мишић му се оцртавао на прелепом телу. Уживала сам и није ме срамота то да кажем. И сада, док ви читате овај текст, са наводним гађењем, ја се смешкам и присећам се предивних момената.

На први пробем сам наишла када је требало да кажем својим родитељима са ким се забављам. Увелико су приметили да се нешто дешава, испитивали ме јесам ли нашла некога, али била сам суздржана, дајући им само оквирне одговоре. Плашила сам се да им кажем да ми је дечко црнац, јер сам могла да наслутим њихову рекцију.

Измишљала сам, лагала, а време је пролазило.

Фото: ТањугФото: Тањуг
    Једне вечери, решили смо да изађемо у кафић у центру града и вече проведемо напољу. По први пут сам поглед одвојила од њега и посматрала друге људе. Сви су се окретали за нама и буквално буљили у њега. Он се смешкао и није обраћао пажњу. У једном тренутку поред нас су пролазила двојица младића.

Један од њих је гласно узвикнуо другом:

– Види га црња, је*оте! Права црнчуга!

– Ма, види ти ову ку*ву поред њега! – викнуо је други.

Фото: Фотер/Флицкр/неајјеанФото: Фотер/Флицкр/неајјеан
    Чврсто сам му стегла руку и спустила поглед. Толико ме је било срамота, да сам мислила да ћу умрети.

– Немој да се бринеш. Ја сам навикао на овакве ствари. Људи су чудни, али временом навикнеш да их игноришеш – рекао ми је мирно, као да се ништа није десило. Његова реакција ме је одушевила. Али, и даље нисам могла да верујем шта се управо десило.

У кафићу је било мало боље, али нисам могла да се отргнем осећају да нас сви посматрају. Осећај ме није варао.

Са дечком сам провела пуних шест месеци. За то време, имали смо још минимум десетак сличних инцидената. Једном нам је чак продавац рекао да у радњи не жели “обојене људе” и отврено ме је питао шта тражим са “берачем памука”.

Фото-илустрација: Фотер/Берт WеркФото-илустрација: Фотер/Берт Wерк
    Наша веза се завршила тако што је он отишао из Београда. Ја сам остала да живим у белом граду, који у мом случају није толерисао друге боје.

Остаје ми само да се надам да је данас, после извесног времена, ситуација макар мало другачија.

(Ф. Д.)

http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1551432-spavala-sam-sa-crncem-svi-su-me-pljuvali-ispovest-ove-beogradjanke-ostavice-vas-bez-teksta
    ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4, PEGID4,ПЕГИД4

Buduća legenda Leon01 (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    901

Podrazumevano Re: СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас

svi smo mi crnci
    Hasta la victoria siempre !

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    411

Podrazumevano Re: СПАВАЛА САМ СА ЦРНЦЕМ, СВИ СУ МЕ ПЉУВАЛИ: Исповест ове Београђанке оставиће вас

Девојке, оно што причају за црнце је истина - изузетно су обдарени, срасни и уједно јако пажљиви

Eto sta nam B92 i Sex i Grad ucinise.

Sukhoi t-50 nije na forumu
    Whatever you say is wrong, whatever I say is right
    Aktivan član
    Učlanjen
    20.09.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A šta je očekivala, kako da je oslovljavaju? Da imam kćerku i da mi ovo uradi, prebio bih je. A naročito su mi iritantne ovakve "ispovesti" kojekakvih razmaženih "seks i grad" glupača koje ne znaju šta bi sa sobom. Još sve to uokvireno ljudskim pravima, ona se time kao bori protiv diskriminacije. Poslednja rečenica je najjača ubedljivo "nadam se da je danas situacija bar malo drugačija".

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

to je nova fora ovih dana, s crncima

Neproveren član
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pazite samo da jednog dana zbog ovakvih stavova ne stgne racun za naplatu. Racun koji ce nas skupo kostati. Crnci, kosooki... imaju svako pravo da belce mrze do beskonacnosti i nazad.

Poznat
    Učlanjen
    28.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    159

Za početak, šta je uopšte ovo? Nečiji blog? Domaći iz Građanskog vaspitanja? Odlomak iz Dnevnika jedne plavuše? Jer novinski članak nije.
    "Весма бо трудно Славјан от заматорелих мнениј отвратити."

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    411

**** mater sta je sledece? Cigani su ljudi? Ima da se odselim u Iran, ovakve bi tamo kamenovali i okacili o gredu na nekom autoputu ili u centru grada za primer.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Bastiani Pogledaj poruku
    Za početak, šta je uopšte ovo? Nečiji blog? Domaći iz Građanskog vaspitanja? Odlomak iz Dnevnika jedne plavuše? Jer novinski članak nije.
    Vis da je neko ovo izmislio da przi narod,a sajt je u word pressu uradjen sto znaci da uopste nije ozbiljan sajtm niti je merodavna novina.
    To bi bilo isto kao kad bi neko kucao neki rad ili dokument u Notepadu. Kako iko da te shvati ozbiljno?

Ističe se Велебит (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Мош мислити трагедије.

Чиме се људи замарају...
    Kad sam slab, onda sam silan.

Domaćin
    Učlanjen
    13.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Neka bude srećna što nije Kineskinja...

Iskusan Blau (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    383

Тешки дани Београда....
    Господару служим,слугама господарим!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    996

Jel`te da ce mo da im vratimo "milo za drago prvom prilikom" :

https://www.youtube.com/watch?v=SEidSuoHH6c

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1670

Ništa me u ovom tekstu nije ostavilo "bez teksta". Mo'š misliti udarnog naslova....neka riba spavala sa nekim crncem pa je neko popreko pogledao u kafiću. O jbm ti muka neviđenih čak se i ispovest piše.

I ko to još ovde kaže "vidi prava crnčuga"? Crnci u Beogradi nisu nikakva novost još od ex države,od silnih afričkih i karipskih ambasada,nekada studenata,danas pregršt sportista,njihovih porodica i ljudi koji su došli sa stranim firmama... Ne znam u kom kolenovcu treba da provedeš život da ti je prizor crnca u kafiću ne znam kakvo "čudo" pa da reaguješ tako.

Što se tiče veze,njen izbor nemam ništa protiv ali zna u kakvoj sredini živi i da su incidenti i komentari te vrste vrlo verovatni,sa tim se kalkuliše u startu. Čak i u mnogo liberalnijim sredinama od srpske ne gleda se baš sa odobravanjem na mešovite veze...ili se izboriš sa tim ili podležeš pritisku....Ne daješ vest u novinama.
    Poslednji put ažurirao/la fortes : 05.05.2015. u 00:01
    Nessun maggior dolore che ricordarsi del tempo felice nella miseria-Dante Alighieri

Iskusan mizaca (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    401

Spavala je sa crncem,eto sad je ispunila zelju svog zivota.I sta je sljedece?Arapin;Kinez,Brazilac? Neznam zasto ljudi misle da je necija alatka bolja od njegove iz komsiluka?Ako su oni tako dobri sta ce im bjelkinje?Samo za azil i drzavljanstvo,ne vidim druge potrebe?Meni su crni simpaticni ali nikad ne bih legla sa njim.Nisam rasista ali brate svako sa svojim.-----pa Bog je to davno uredio.Lepe lutke beogradske,a kako se sad zovu?

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    336

Али другари, црнци нису криви што сте ви невини.

Невини сте јер сте неквалитетни као партнери.

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    460
    Reputaciona moć
    414

...ne vjerujem u njenu priču uopšte
    jer znam 80_desetih
    u Beogradu je bilo nesvrstanih na hiljade
    i poznat mi je primjer Muki_ja
    iz države Mali u Africi koji je igrao stalno u 'Kosi'
    a u studentskom gradu jedino što su imali bolje sobe od nas i imali na ispitima
    priviligije...
    ...imao sam ih nekoliko kod mene na treninzima
    tada je bilo sve normalno
    ili ja nijesam imao oči
    kao današnji 'čistunci'
    sada jedino postoji zent u Italiji a i drugdje
    od nigerijaca jer su pretežno dileri
    ostalo mislim da treba se ograditi strogo
    od gore ponekih sramnih komentara...
    ...za to ponašanje prema Tema_postavljačici
    sama je kriva
    i njeno pisanje je ustvari iritirali ljude...
    ona je ta koja zabrinjava a ne crnac ili
    tzv. beogradski rasizam...
    Beograd je majka svima
    ko ga takvog vidi i hoće
    a ko traži belaj
    može ga naći
    i na 'vrškoj čuki'...

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    336

Citat Original postavio faraonn Pogledaj poruku
    Beograd je majka svima
    Па сад...

Ако си имао у њему стан пре 1941, после 1944. ти постаје маћеха.

Ističe se Čovek bez imena (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Гамбино Pogledaj poruku
    Све је почело у једном популарном београдском клубу. Изашла сам са друштвом и проводила се одлично. У мору лица, угледала сам њега. Погледи су нам се спојили и учинило ми се да је време стало. Срце ми је поскочило и у тренутку сам заборавила где се налазим.
    Može neko da mi objasni kako ga je videla u mraku?

Uostalom ovo je izmišljotina. Niko normalan u Srbiji ne bi upotrebio izraz "Berač pamuka". Opet prevod nekog stranog po*ranog teksta za naše tržište

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio faraonn Pogledaj poruku
    ...ne vjerujem u njenu priču uopšte
    jer znam 80_desetih
    u Beogradu je bilo nesvrstanih na hiljade
    i poznat mi je primjer Muki_ja
    iz države Mali u Africi koji je igrao stalno u 'Kosi'
    a u studentskom gradu jedino što su imali bolje sobe od nas i imali na ispitima
    priviligije...
    ...imao sam ih nekoliko kod mene na treninzima
    tada je bilo sve normalno
    ili ja nijesam imao oči
    kao današnji 'čistunci'
    sada jedino postoji zent u Italiji a i drugdje
    od nigerijaca jer su pretežno dileri
    ostalo mislim da treba se ograditi strogo
    od gore ponekih sramnih komentara...
    ...za to ponašanje prema Tema_postavljačici
    sama je kriva
    i njeno pisanje je ustvari iritirali ljude...
    ona je ta koja zabrinjava a ne crnac ili
    tzv. beogradski rasizam...
    Beograd je majka svima
    ko ga takvog vidi i hoće
    a ko traži belaj
    može ga naći
    i na 'vrškoj čuki'...
    Žuto je ovo faraone. Previše žuto da bi bilo istinito (članak)

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    336

Citat Original postavio Čovek bez imena Pogledaj poruku
    Može neko da mi objasni kako ga je videla u mraku?

Uostalom ovo je izmišljotina. Niko normalan u Srbiji ne bi upotrebio izraz "Berač pamuka". Opet prevod nekog stranog po*ranog teksta za naše tržište
    Да.

У питању је завера.

Ауторка текста је палила гуме око Дубровника.

Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    25
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Да.

У питању је завера.

Ауторка текста је палила гуме око Дубровника.
    Nije palila gume, nego je prevela neku glupost sa stranog portala jer se to sad čita.
    Rade to non stop. Ako to ne vidiš, ćorav si.

Poznat Branimir76 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Ja ga videla i zadrhtala.
    On mi odmah prišao, poljubio me i razmenili smo brojeve telefona.
    Poziv na gledanje filmova.
    Vidi, prava crnčuga!
    Obojeni!
    Berač pamuka!

Ja nisam iz BG, ali OVO NIJE BEOGRAD. Ovo može samo da bude Dalas ranih osamdesetih.

Berač pamuka!? Ma idi bre u k.....!
    BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA... A KAD ĆEŠ ŽIVETI? - Meša Selimović

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3105

A ko je to pisao? Ovde ima dosta crnaca/crnkinja turista. Nikada za ovih 5 godina, nisam čula da je neko od njih imao pritužbe na to kako su ih "popreko gledali" na osnovu boje kože.
    Možda je u pitanju ljubomora? Crnci važe za "opasne" momke

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2706

Hebote , al ste ksenofobični i zatucani . U bivšoj Jugoslaviji je bilo daleko više crnaca nego sada ,Dolazili su da studiraju .
    Ja sam upoznao dosta Nigerijaca . Neki od njih su imali i djevojke ali te djevojke niko nije nazivao koorvama .
    Ovo sada došlo neko drugo vrijeme gdje svaka šuša kod sebe ima pištolj ili nož i misli da je on pozvan da propisuje moralne norme .

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

PA DOBRO STA AKO JE SPAVALA SA CRNCEM,NE VIDIM STO BI TO NEKOM SMETALO,GENERALNO KO TO OSUDJUJE SIGURNO IMA NEKE SVOJE NASTRANOSTI,NPR SEX SA HRVATICOM ILI TAKO NEKI,DAKLE NE PROSERAVAJTE SE VISE.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.06.2013., 13:19
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 00:07
  3. Сви на сплав, сви на Аду!
    Autor mar_comm u forumu Arhiva
    Odgovora: 1762
    Poslednja poruka: 27.08.2006., 13:35
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 13.10.2005., 10:33
  5. сањао сам хиљаду нових стаза...