Čovek otvoreno kaže da se vakcinama želi pobiti stanovništvo i nikom ništa

Logika zatvorenog kruga...

1. Proizvođači vakcina proizvedu vakcinu za koju znaju da ne radi protiv epidemije.

2. Deca po svetu se vakcinišu defektnim vakcinama, misleći da su imuna.

3. Pošto su vakcine beskorisne, dolazi do epidemije, svejedno, i među vakcinisanom decom, a te informacije veliki mediji namerno sakriju.

4. Mediji pretvore epidemiju u masovnu histeriju, pogrešno optužujući nevakcinisanu decu, koja imaju jači imunitet, jer nije ubrizgan otrovima iz vakcine i jer su preležala bolest (što jeste jedini način jačanja imuniteta, a ne nekim hemikalijama koje se ubrizgavaju u krvotok).

5. Smrtnost se javlja isključivo kod dece koja su vakcinisana i tom jednostavnom činjenicom se manipuliše u kontrolisanim medijima.

6. Svi ponovo budu vakcinisani istom beskorisnom vakcinom, koja je podbacila prvi put. Ovim se postigne cilj nametanja vakcina i medicinske poslušnosti.

7. Kada se epidemija prirodno ugasi, mediji tvrde da su vakcine pobedile bolest, “dokazavši” da rade.

Bojkot vakcinama. Živela sloboda.
 
Šta donosi primena kombinovanih vakcina?

Deci i roditeljima: komfor (zbog manjeg broja injekcija) i olakšanje (zbog manjeg broja imunizacionih poseta lekaru)
Zdravstvenom sistemu: olakšan nadzor nad imunizacijom – zbog manjeg broja vakcina i serija za praćanje, ali i olakšanu dostavu – delom zbog manjeg prostora koji vakcine zauzimaju u transportu i čuvanju u „hladnom lancu”, a delom i zbog korišćenja inaktivisanih komponenata umesto živih polio vakcina – čime se pojednostavljuje njihovo čuvanje i održanje efikasnosti. Kombinovane vakcine koje su u sistemu redovne vakcinacije su bezbedne i sa minimalnim neželjenim dejstvima ( otok i crvenilo na mestu uboda i lako povišena temperatura).
Dakle primena kombinovanih vakcina ne samo da smanjuje broj injekcija već i pobošljava glavni cilj imunizacionih programa – pravovremena i kompletna zaštita.
 
Šta donosi primena kombinovanih vakcina?

Deci i roditeljima: komfor (zbog manjeg broja injekcija) i olakšanje (zbog manjeg broja imunizacionih poseta lekaru)
Zdravstvenom sistemu: olakšan nadzor nad imunizacijom – zbog manjeg broja vakcina i serija za praćanje, ali i olakšanu dostavu – delom zbog manjeg prostora koji vakcine zauzimaju u transportu i čuvanju u „hladnom lancu”, a delom i zbog korišćenja inaktivisanih komponenata umesto živih polio vakcina – čime se pojednostavljuje njihovo čuvanje i održanje efikasnosti. Kombinovane vakcine koje su u sistemu redovne vakcinacije su bezbedne i sa minimalnim neželjenim dejstvima ( otok i crvenilo na mestu uboda i lako povišena temperatura).
Dakle primena kombinovanih vakcina ne samo da smanjuje broj injekcija već i pobošljava glavni cilj imunizacionih programa – pravovremena i kompletna zaštita.

nema to nista veze u glavama ovih budala (cija ce deca pocrkavati)
 
a24Anyw_700b.jpg
 
Ne dajte da manipulisu svama ovi zli botovi, propagatori zlog sveckog poretka... itd - To rade putem netacne statistike!

evo vodecih zemalja sveta po broju autisticne dece:

japan 161/10000, verovatnoca=0,9839 (ili 98,39%) ili to vam je oko 2% a ne 99,997%!!
uk 94/10000
sweden 72/10000
denmark 68/10000
usa 66/10000
canada 65/10000
australia 45/10000
interesantno je to da su pomenute zemlje jako razvijene!!!

(izvor, prvi izguglan "http://www.worldatlas.com/articles/countries-with-the-highest-rates-of-autism.html")

da pogledamo kako verovatnoca radi na mostu:
recimo da 100 automobila prodje na sat (uzmimo bas most izmedju svedske i danske) to je
100x24x365 x10 godina to je 8760000 automobila, recimo da na mostu jedan pogine za 10 godina verovatnoca je 1-1/8760000 = 0,99999988!! a ne 0,999..!!!

ukoliko bi verovatnoca da poginete na mostu bila 2% kao za rizik autizma u japanu, onda bi za 10 godina na mostu poginulo 175.000 ljudi!! jel gine toliko??

U Cernobilu nije toliko poginulo pa niko ne ide tamo - primera radi..

(e moji sektasi gde ce vam dusa?)
 
Ne dajte da manipulisu svama ovi zli botovi, propagatori zlog sveckog poretka... itd - To rade putem netacne statistike!

evo vodecih zemalja sveta po broju autisticne dece:

japan 161/10000, verovatnoca=0,9839 (ili 98,39%) ili to vam je oko 2% a ne 99,997%!!
uk 94/10000
sweden 72/10000
denmark 68/10000
usa 66/10000
canada 65/10000
australia 45/10000
interesantno je to da su pomenute zemlje jako razvijene!!!

...

(e moji sektasi gde ce vam dusa?)

Interesantno je da zemlja koja je ubedljivo prva na tvom spisku je jedina zemlja na svetu koja NE koristi MMR vakcinu!

E moji retardi, gde vam je osnovna logika?
 
Evo linka ka video dokazu pa sad vi procenite ko je ovde lud da li mi koji to vidimo a cutimo ili oni koji javno govore da se vakcinama zeli pobiti stanovnistvo planete i pri tome nikom nista , Hag cuti.


Zasto je ovo stavljeno u Teorije zavere, kad imamo link kao dokumenat verodostojnosti?

Sve je dato jasno bez ikakvog nagadjanja.

Gde je odgovor moderacije koja je izgleda svojom voljom "prisiljena" da ovu temu gurne u Teorije Zavere?
 
Gde je odgovor moderacije koja je izgleda svojom voljom "prisiljena" da ovu temu gurne u Teorije Zavere?
теорија завере јер покушавају да обесмисле оне који иоле мало мисле својом главом и разумеју шта се догађа,
модерација је тешко контролисана од стране актуелне власти, односно од западних "као" владара - шта с мислио да ће пустити некога да слободно говори на једном од водећих форума у Србији??
 
Poslednja izmena:
Zasto je ovo stavljeno u Teorije zavere, kad imamo link kao dokumenat verodostojnosti?

Sve je dato jasno bez ikakvog nagadjanja.

Gde je odgovor moderacije koja je izgleda svojom voljom "prisiljena" da ovu temu gurne u Teorije Zavere?

Kako moze video snimak poput ovoga da bude verodostojan dokument? Nije to video snimak kamere obezbedjenja banke, koji je snimio pljackase banke na delu (dakle snimljeno je izvrsenje dela), ovo je video snimak nekoga kako nesto prica.
Svako moze da nesto prica i napravi video i tvrdi da je to verodostojan dokaz :D :D :D
 
Milion puta da im objasniš oni bi milion i prvi put ponovili istu glupost. Evo vam pa čitajte a ne da lupate o "linku kao dokumentu verodostojnosti":

Bil Gejts, vakcine i depopulacija - Kako je jedna rečenica pokrenula teoriju zavere - AntiStupidin™

Kada Bil Gejts priča da bi mogli da smanjimo veliki rast stanovnika vakcinacijom, to ne znači da vakcine ubijaju decu, naprotiv. Vakcinacija omogućava da deca žive. Samim tim, roditelji nemaju potrebe da rađaju što više dece kako bi bar neko bilo sposobno za normalan život i u koje će uložiti sve i nadati se da će izvući celu porodicu iz bede. Takođe, seksualno obrazovanje i sredstva za kontracepciju bi mogli da pomognu da se smanji broj neželjene dece koji je u tim delovima planete ogroman.

Dakle, ukoliko bi osnovna zdravstvena zaštita i vakcinacija u pomenutim zemljama bila podignuta na nivo razvijenog sveta, natalitet bi prirodnim putem vrlo brzo opao i životni standard tih ljudi bi skočio, kao što se desilo i u Evropi kada je medicina napravila veliki proboj još krajem 18. veka, kada je otkrivena prva vakcina.

Interpretacija ove izjave koju vidimo u tabloidima i raznim “alternativnim” internet medijima je posledica funkcionalne nepismenosti ili zle namere. Pošto većina “alternativaca” poziva “ovce” da se probude i mi njih pozivamo da zaista rade ono što tvrde – misle svojom glavom, a ne gutaju šta im serviraju mediji.
 
i sad pazi opet izvrtanje istine,sta je on podebljo,ajde nam samo ovo objasni posto ne znamo da citamo a ti si vido u pasulju sta je on mislio
roditelji nemaju potrebe da rađaju što više dece

Pre 50 godina žene u Indiji rađale su u proseku 6 dece, dakle 1000 žena rađalo je 5910 dece. Pre petog rođendana umiralo je 28.9%, dakle od tih 5910 pre polaska u školu umiralo je 1708 dece. Nekoj ne umre nijedno ali drugoj umre 5, bilo je sigurnije da rodiš više njih jer će bar neko da preživi i da ti pomogne kad ostariš.

U to vreme je oko 80.000 dece u Indiji godišnje umiralo samo od malih boginja, a mnogo više kada se pogleda zbirno od upale pluća, difterije, tetanusa i drugih zaraznih bolesti. Onda su došle vakcine i antibiotici, pa i kontracepcija.

Danas žene u Indiji rađaju u proseku 2.53 dece, što bi bilo 2530 na hiljadu žena. Međutim, sada od tih 2530 njih 2409 doživi da pođe u školu, dakle retko koja majka izgubi dete. Roditelji u Indiji više ne moraju da rode njih 6 da bi bili sigurni da će neko da odraste, sada naprave 2-3 i više ne brinu.

Dakle ranije je 1000 žena ostavljalo potomstvo od 4202 a danas od samo 2409 dece. Skoro pa upola manje, sve zahvaljujući medicini - lekovima, vakcinama i kontracepciji. Manje dece, mnogo manje grobova, daleko srećnije majke. Kapiraš? Evo gde možeš da proveriš podatke.

https://ourworldindata.org/grapher/children-per-woman-UN
https://ourworldindata.org/grapher/child-mortality-by-country
 
Poslednja izmena:
Evo linka ka video dokazu pa sad vi procenite ko je ovde lud da li mi koji to vidimo a cutimo ili oni koji javno govore da se vakcinama zeli pobiti stanovnistvo planete i pri tome nikom nista , Hag cuti.



Bil gejts nikada nije pozvao na genocid.
"Tamo gde se bolje živi, rađa se manje dece" - nije problem onoga ko je rečenicu izrekao, nego upravo onoga ko nije u stanju da je shvati.

Imati gomilu dece ima smisla samo tamo gde postoje neki izrazito loši uslovi koji će učiniti da ti od desetoro preživi samo dvoje.

I u životinjskom svetu je tako: više se razmnožavaju one vrste čiji mladunci imaju manje šanse da prežive.

Rečenica: "vakcinacija će uticati na smanjenje populacije" govori upravo to: nećeš više morati da rađaš desetoro da bi bio siguran da će ti neko preživeti.
 
Poslednja izmena:
A da ipak odslušaš Bilija?
Zašto prevoditi i tumačiti nešto što je rečeno jasno da jasnije ne može?
Ја сам одслушала шта је заиста рекао.
Дакле, слушала
. Не оно што су следбеници неке секте добили од те изјаве након пар дана играња глувих телефона.

Nota bene: баш ме брига за Била, он је чоек капиталиста и нема моје симпатије.

Али барем говори отворено, не манипулише као што безобзирно лаже и манипулише тај који је "обрадио" видео клип који коментаришемо.
 
Poslednja izmena:
Mnogi zlikovci su govorili otvoreno pa su bili zlikovci. To nije kriterijum.
Možemo bilijeve reči tumačiti i ovako i onako, ali ja više volim da ih ne tumačim. Da ne manipulišem njegovim rečima.

Manipulacija rečima je kada od govora koji traje 30 minuta izvučeš dve rečenice, zanemarujući ostatak govora koji daje kontekst u kome treba te dve rečenice tumačiti.
 
Pre 50 godina žene u Indiji rađale su u proseku 6 dece, dakle 1000 žena rađalo je 5910 dece. Pre petog rođendana umiralo je 28.9%, dakle od tih 5910 pre polaska u školu umiralo je 1708 dece. Nekoj ne umre nijedno ali drugoj umre 5, bilo je sigurnije da rodiš više njih jer će bar neko da preživi i da ti pomogne kad ostariš.

U to vreme je oko 80.000 dece u Indiji godišnje umiralo samo od malih boginja, a mnogo više kada se pogleda zbirno od upale pluća, difterije, tetanusa i drugih zaraznih bolesti. Onda su došle vakcine i antibiotici, pa i kontracepcija.

Danas žene u Indiji rađaju u proseku 2.53 dece, što bi bilo 2530 na hiljadu žena. Međutim, sada od tih 2530 njih 2409 doživi da pođe u školu, dakle retko koja majka izgubi dete. Roditelji u Indiji više ne moraju da rode njih 6 da bi bili sigurni da će neko da odraste, sada naprave 2-3 i više ne brinu.

Dakle ranije je 1000 žena ostavljalo potomstvo od 4202 a danas od samo 2409 dece. Skoro pa upola manje, sve zahvaljujući medicini - lekovima, vakcinama i kontracepciji. Manje dece, mnogo manje grobova, daleko srećnije majke. Kapiraš? Evo gde možeš da proveriš podatke.

https://ourworldindata.org/grapher/children-per-woman-UN
https://ourworldindata.org/grapher/child-mortality-by-country

Pa ok ti mozes da tvrdis da je manja smrtnost iskljucivo zbog vakcinacije ,a ja da je zbog napretka covecanstva i dolaska civilizacije u te krajeve
 
Mnogi zlikovci su govorili otvoreno pa su bili zlikovci. To nije kriterijum.
Možemo bilijeve reči tumačiti i ovako i onako, ali ja više volim da ih ne tumačim. Da ne manipulišem njegovim rečima.

Ja ne negiram da je on zlikovac.
Samo znam da ne znam da li jeste ili nije zlikovac, jer nemam na osnovu čega da zaključim o tome da jeste. OK, kapitalista je. Vrlo verovatno jeste bad guy.

Ali jedno pouzdano znam: izjava o kojoj se diskutuje ne znači ono što se insinuira.
Dakle, svako ko tvrdi da on ovom izjavom kaže kako želi da pobije ljude vakcinama, laže i manipuliše, i samim tim je zlikovac.

Štaviše: ukoliko osim što laže i manipuliše smatra i da ljudi treba nekontrolisano da se razmnožavaju, više je virus nego čovek.

Možemo bilijeve reči tumačiti i ovako i onako, ali ja više volim da ih ne tumačim. Da ne manipulišem njegovim rečima.
Da, može se tumačiti pogrešno ili ispravno.
malipulacija upravo tendenciozno koristi pogrešno tumačenje.

Zato je lepo što nećeš da manipulišeš :)

- - - - - - - - - -

Pa ok ti mozes da tvrdis da je manja smrtnost iskljucivo zbog vakcinacije ,a ja da je zbog napretka covecanstva i dolaska civilizacije u te krajeve

Gde je on tvrdio da je manja smrtnost isključivo zbog vakcinacije?

- - - - - - - - - -

Ok, 29 minuta je med i mleko, i to mi ne smeta.
Onaj jedan minut mi smeta. Mali procenat, jelda?

Koji minut ti smeta?
Ima četres i kusur strana, a ja sam uletela reagujući samo na uvodni post (koji to i nije, u stvari)
 

Back
Top