Drama porodice iz Beograda: Džihadisti oteli kćerku Raškovićima?

Pa jeste,legitimno je biti terorista.

To za terorizam je došlo od njenih blentavih roditelja koji ne mogu da izađu na kraj sa jednom razmaženom tinejdžerkom pa sad kuku ISIL mi oteo dete i sl.gluposti.
Verovatno je mala bila zapuštena dok su on i ona jurili karijere,švalerke i švalere ali to je jedna škatljiva i buđava porodična priča i to je sve a iz tvog bombastičnog naslova se dalo zaključiti da neki bradati džihadista ide po gradu otima devojke.
 
ovlašćeno lice koje je ovakvom tekstu dalo ovakav naslov bi trebalo da odgovara za raspirivanje mržnje, netrpeljivosti il kako se to već sad zove

Prvo razmisli pre nego li tako nesto kazes,i meni je vise muka od vas jugonostalgicara,vi ste sve krivi za ovo..

- - - - - - - - - -

To za terorizam je došlo od njenih blentavih roditelja koji ne mogu da izađu na kraj sa jednom razmaženom tinejdžerkom pa sad kuku ISIL mi oteo dete i sl.gluposti.

Verovatno je mala bila zapuštena dok su on i ona jurili karijere,švalerke i švalere ali to je jedna škatljiva i buđava porodična priča i to je sve a iz tvog bombastičnog naslova se dalo zaključiti da neki bradati džihadista ide po gradu otima devojke.

To ti nagadjas,kao sto bi mogao svako,a ovo je posledica toga naseg raspustenog drustva,i one cuvene sintagme:"Nisu oni svi isti"a svi podrzavaju teroriste i sto je ubijen srpski policajac i nikom nista,Dakle kod nas se u medijima slabo prica mladi ljudi su jako naivni,i ovu krmacu Izmetu bi trebalo uhapsiti jer vrbuje ljude za terorizam,ako je nekome to ok,i to po meni nije normalno.A drugo kod nas svako radi sta hoce,pa sto ne bi i teroristi,mislim gde se kod nas povlaci granica,nema je,zato tako iprolazimo.

- - - - - - - - - -

To Informer malo povecava tiraz bombasticnim naslovima. Devojka je danas pronadjena u beogradskoj dzamiji.

Dakle,zasto niko ne ispita te iz dzamije?Sve radi nekog laznog mira u kuci,da smo mi Amerika,to bi se drugacije resavalo.
 
obožavam ove odgovore s brda s dola prepunih patriotskog buncanja

A ja vas kojima je sve ok,takvi su nas upropastili.

- - - - - - - - - -

"Naime, kako Informer.rs saznaje, Rajkovićeva je danas primećena u Bajrakli džamiji u Beogradu, a video ju je imam Ramadan, koji je odmah pozvao njene roditelje i policiju. "

Da,ali koliko se prica o tome koliko je nasih ljudi zavrbovano i otislo da ratuje,cak su doneli zakon da je to kaznjivo,HALOOOOOOOOOOOO?
 
Nema u blicu, b92...

Pa jer odavno i ne znamo sta se desva oko nas..

- - - - - - - - - -

Mene je sramota kako neki ljudi razmisljaju..pa to nije stoka nego ljudsko bice,kada je neko nesposoban za razmisljanje onda mu se daje staratelj,bez obzira koliko ima godina,ovde je rec o deliktu vrbovanju zarad terorizma,mislim vi kao da ste jeli bunike,ako neka je,pa sutra kada vam se raznese ispred vase kuce,onda cu vas pitati,dakle treba gledati malo sire.I nije otisla kod budista..
 

Back
Top