najbliže

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
znam da je zabranjeno otvaranje tema o drugim forumašima, al kako je ovaj pedefej učmao žešće, štaznam eto da pokušam da ga razdrmam malo...ako motke misle da sam zaslužio mogu da me banuju jer kršim pravilnik, ako se forumeri stide neka ignoriraju, niđe problem

koji forumaš ili forumašica su najbliži tvom ukusu, onome kako ti zamišljaš idealnu osobu za pored sebe ?
hvala
 
znam da je zabranjeno otvaranje tema o drugim forumašima, al kako je ovaj pedefej učmao žešće, štaznam eto da pokušam da ga razdrmam malo...ako motke misle da sam zaslužio mogu da me banuju jer kršim pravilnik, ako se forumeri stide neka ignoriraju, niđe problem

koji forumaš ili forumašica su najbliži tvom ukusu, onome kako ti zamišljaš idealnu osobu za pored sebe ?
hvala

jel moze jedan frankenstajn,tj mesawina osobina razl.forumasa(m i ž)koja cini super lika?:lol:
 
ewo da je jedan muskarac koji:
woli da filozofira i serucka o swemu ko lol,
da je duhowit ko mmaher i mojne znojne,
prirodan ko snow,
nezasit ko hero,
normalan(zdraw rezon)i da woli prirodu i ziwot. ko regina,
opicen ko potesa,
e i domacina da ubacimo::lol:
da je blago nadrndan ko delit zbog uzitka koji sledi kad takwe cackas,i maltretiras:mrgreen::lol: ili cinis da im bude bolje i da budu srecnjiji:D
 
ewo da je jedan muskarac koji:
woli da filozofira i serucka o swemu ko lol,
da je duhowit ko mmaher i mojne znojne,
prirodan ko snow,
nezasit ko hero,
normalan(zdraw rezon)i da woli prirodu i ziwot. ko regina,
opicen ko potesa,
e i domacina da ubacimo::lol:
da je blago nadrndan ko delit zbog uzitka koji sledi kad takwe cackas,i maltretiras:mrgreen::lol: ili cinis da im bude bolje i da budu srecnjiji:D
A taman sam mislio da ces napisati "maneken kao Mojne Znojne", kad ono samo duhovit.

:lol:


:hvala: :)
 
nemoj da lupas!koji je tebi?ona nije jedina plavuša ovde.ti bas znas koju sam proganjao.na juznjacki nacin da mi ga uvalis :ok:

cak i da je ona
onda sam te pomešo snekim izvini
nisam imo namere da uvaljujem

- - - - - - - - - -

niste zainteresirani za temu, dakle može lock

- - - - - - - - - -

ewo da je jedan muskarac koji:
woli da filozofira i serucka o swemu ko lol,
da je duhowit ko mmaher i mojne znojne,
prirodan ko snow,
nezasit ko hero,
normalan(zdraw rezon)i da woli prirodu i ziwot. ko regina,
opicen ko potesa,
e i domacina da ubacimo::lol:
da je blago nadrndan ko delit zbog uzitka koji sledi kad takwe cackas,i maltretiras:mrgreen::lol: ili cinis da im bude bolje i da budu srecnjiji:D

a nadrndan sam jer me život baš šiba poslednjih godinu dve i ne mogu da glumim da mi je super kad mi nije super
 
A taman sam mislio da ces napisati "maneken kao Mojne Znojne", kad ono samo duhovit.

:lol:


:hvala: :)
to se podrazumewa:lol:

onda sam te pomešo snekim izvini
nisam imo namere da uvaljujem

- - - - - - - - - -

niste zainteresirani za temu, dakle može lock

- - - - - - - - - -



a nadrndan sam jer me život baš šiba poslednjih godinu dve i ne mogu da glumim da mi je super kad mi nije super
pa ni ne treba,treba samo da ne das da te izbace iz takta,i da nadjes neku koja bi te izlecila od stresa posle radnog dana:)a za to wreme ewo ti:cmok2:
ps:nikako ne jedi onu pastetu;)ja sam skoro kupila neku bratu(nasla za 30 dindzi da ne weruješ hahaha)
ono decka boleo stomak ceo dan,reko hocu da ga ubijem:lol:sad nije da nije ali nijeXD
al i one lepe prawe pastete su 50%meso pileta i sl,a ostalo su pacowi:lol:i sta se dr nadjeXD
 
jašta....ko i sve moje teme uostalom
baj d vej kad god otvorim temu otvorim je jer mi je tako trenutno došlo, a ne jer mi je toliko stalo da pročitam vaše mišljenje :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top