Kvalitetna a slaba cigara?

Najbolji su Davidoff i Davidoff magnum, ali su jake,

Tebi preporučujem, EVE slim (tanke)
imaš ih i aromatičnih (najbolje sa mentolom)

Ja lično motam. tj pravim ih mašinicom.
Kupim prazne sa filterom.
Duvan najkvalitetniji, hercegovački.

Ovaj kvalitet u kupovnim nemaš.
 
Poslednja izmena:
Znam, nisam mislio da ne bude stetna, samo "slabija", a da opet bude "kvalitetna" (skuplja).
Nikad nisam cuo za te "Eve"..

Kakav je Marlboro meki? Jel to onaj plavi? :lol:

A izvini, tek sad vidim da si musko (stavio si zenski avatar?), zato sam pomislila da bi ponekad "Eve" mogle da budu tako....fine, ali su za zene.

Ne znam kakv je plavi "Marlboro", pusim iskljucivo jake cigare, ali bolje se mani toga kad si vec nepusac.
 
To sa filterom su cigarete, cigare su bez filtera i papira obmotane duvanom i zovu se tompusi.

Majke ti? :eek:

Marlboro touch сиви је доста квалитетан, а није јак и не смрди пуно.

Златни Данхил је такође слаб, а квалитетан.

Али немој да пушиш.

Ne znam za taj sivi touch... a kakav je obican dunhill?



Najbolji su Davidoff i Davidoff magnum, ali su jake,

Tebi preporučujem, EVE slim (tanke)
imaš ih i aromatičnih (najbolje sa mentolom)

Ja lično motam. tj pravim ih mašinicom.
Kupim prazne sa filterom.
Duvan najkvalitetniji, hercegovački.

Ovaj kvalitet u kupovnim nemaš.

Te slims Eve su mi pomalo gej :lol:

Sta mislis o Sobranie?

A izvini, tek sad vidim da si musko (stavio si zenski avatar?), zato sam pomislila da bi ponekad "Eve" mogle da budu tako....fine, ali su za zene.

Ne znam kakv je plavi "Marlboro", pusim iskljucivo jake cigare, ali bolje se mani toga kad si vec nepusac.

Elsa Pataky na avataru :mrgreen:
Btw, svidjaju mi se L&M sa mentolom..
 
Pa onaj zlatni Sobranje ti nije jaka, a mnogo kvalitetna cigara. Samo što gori brzo u ***** materinu. Dok sam pljugao, najviše mi je odgovorao Clasic plavi 100S (to je sad Chesterfield plavi kolko sam razumeo) i Crveni Malboro 100s. To je zato što ja volim da cigara gori 3 dana.

Al ne treba ti to.
 
Da li je to moguce?

Nepusac sam, pa me zanima da li je pravilo da su kvalitetne cigare "jace"?

I da li postoji posebna vrsta neke od tih kvalitetnijih, mislim na Marlboro, Sobranie, Davidoff, da su slabije?:lol:

slabije a dobre pljugice,bar po meni,jesi monte carlo plavi i lm sa mentolom.ja te volim.

- - - - - - - - - -

Nemoj da pusis. Govorim ti kao osoba koja je pusila 20 godina i znam koja je muka baciti.

ne da je muka,nego ono...strasna stvar
 

Back
Top