Skidanje muzike!

bankai

Domaćin
Banovan
Poruka
3.639
Evo ovako posto imam kola sa kompjuterom,imam neki strah da skidam muziku sa neta,pa da je slusam bojim se virusa,a drugo,kako se uopste skida muzika,najjednostavnije,verovatno je neko skidao mjuzu,hvala na predlozima.
 
Mislim da ne postoje jos virusi za auto, a posebno ako neko pravi viruse, verovatno napada kompove, da krade kreditne kartice, a ne da ti na autu prepravi da pise da nema benzina i da ne mozes da ga pokrenes.

Kolega Vasilij je lepo objasnio, skines pesmu sa YouTube-a, tj. "iscupas" je, tu nema virusa i to ti je to.
Opet, ne znam koji sistem korite kompjuteri u autu, ali verovatno je nesto kao sto je na DVD-u i sl. a za njih najverovatnije nema virusa na netu.
 
Mislim da ne postoje jos virusi za auto, a posebno ako neko pravi viruse, verovatno napada kompove, da krade kreditne kartice, a ne da ti na autu prepravi da pise da nema benzina i da ne mozes da ga pokrenes.

Kolega Vasilij je lepo objasnio, skines pesmu sa YouTube-a, tj. "iscupas" je, tu nema virusa i to ti je to.
Opet, ne znam koji sistem korite kompjuteri u autu, ali verovatno je nesto kao sto je na DVD-u i sl. a za njih najverovatnije nema virusa na netu.

Vidis da sugenzi troluje.

MP3 je MP3 i ne moze da zarazi ni PC ni bilo sta drugo. Problem je ako pokusavajuci da skine neku muziku fasuje i neki virus. Ali opet moze da "zarazi" samo operativni sistem za koji je taj virus napravljen. Cak i da postoji virus koji je zamaskiran kao MP3 fajl kompijuteri koji kontrolisu rad motora i sve ostalo sigurno nemaju instaliran Windows.
 
Ovde imas,ja sam skidam odatle godinama i nisam imao nikad problem,em ne treba konvert,jer je MP3:http://www.cakano.net/.Imas po abecedi sve vrste muzike.

Ovo je najgori predlog ikada ponudjen i svakome ce biti jasno zasto ako poseti ponudjenu stranicu. Izbor je katastrofalan.
Ostali predlozi su sasvim u redu. Dodao bih da mozes i preko torenta skinuti citave kompilacije, diskografije i slicno odredjenih grupa ili odredjenog zanra.
 
Ovo je najgori predlog ikada ponudjen i svakome ce biti jasno zasto ako poseti ponudjenu stranicu. Izbor je katastrofalan.
Ostali predlozi su sasvim u redu. Dodao bih da mozes i preko torenta skinuti citave kompilacije, diskografije i slicno odredjenih grupa ili odredjenog zanra.
Imam preko150 GB muzike skinute sa tog sajta i ima sve vrste muzike,a ti mozes pisati sta hoces.
 

Back
Top