Nabijanje na nos

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Imam jednog najboljeg druga, koji se zove Marko. On je dobar decko. Ne druzimo se dugo nekih godinu dana, ali smo bas postali super. On mi je jedan od najboljih drugova i sa njim mogu o svemu da pricam. Moje je godiste, nije ozenjen, a kao u vezi je sa nekom devojkom. Meni je ta veza, neka bez-veza. Te vole se, ne vole se, zajedno su, nisu zajedno. Ja nemam decka, vec neko vreme i sasvim mi je fino, Muvam se sa nekoliko, ali sam malo na nekom cil autu. Necu da se uzbudjujem ni oko cega, pa ni oko nekog tamo ko nema da se obuce kako treba ili da kupi ispravan, nov djip, a ne neki vozen i gazen iz Belgije, koji je vozio neki penzioner. Jeste, jeste, kad se samo setim kako voze penzioneri po Izraelu ili Rimu, iz njihovih ruku ne bih uzela ni cek za penziju, a ne polovan auto. Samo sam kupila moj rozi Pezo ovde, jer su putevi ocajni i jer je na plin, posto sam ekoloskinja, inace ni u ludilu ne bih kupila polovan auto. Da se vratimo na temu, dakle moj drug Marko. On ima jednu najbolju drugaricu Milicu, a ona ima decka Rastka. Njih dvoje su u vezi sto godina i veoma su mi nezanimljivi. Ona je mnogo dosadna, a on je bilder i neki kompjuteras. On nekako glumi neko ludilo prebildovan je, a nosi naocare i uske kosulje. Hoce u sebi da spoji macho i elegantan izgled. Meni je on odvratan, jer je uzasno dosadan. o njemu nemam ni o cemu da pricam osim sto pocne da mi prica o Avastu i neki antivirusima. Ja sam prvo mislila da mi spominje neki Avaks, vojni avion, a posle sam shvatila da on prica o kompjuterima, a kada ne prica o tome onda prica o proteinima, suplementima, vezbanju i drugovima u teretani. Drugovi u teretani su mu mnogo dosadni. Izgleda da su svi neki glupaci, koji nista ne rade, a on ima dobru platu i samo kupuje te supelemente, pa u njega gledaju kao u nekog boga. Naporan lik.
Tako je Marko odlucio da ide krajem maja na more sa Micom i Rastkom. I to mi stalno spominje. I stalno mi paradira da je to pocelo da me nervira. Rekao je da misli da ce oni sada objaviti brak na tom letovanju. Oni? I njega jos tu da pozovu da se nadje da im drzi svecu. Ja nisam nista komentarisala, ali sam pomislila da im samo on jos fali, jer oni njemu stalno nesto se jadaju i kukaju, a on ih kao slusa. Meni se cini da je to jedan obican monolog, mada mi je i on rekao da je taj Rastko sklon da pise neke kilometarske poruke.
Da li mislite da je normalno to sto taj moj najbolji drug radi? Kako da mu objasnim da treba da ih pusti na miru? Kako da prestane da me nervira, sto ide sa njima na to letovanje?:heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top