Osvijetljeno i neosvijetljeno poznavanje smisla seksa odredjuje shvatanje svrhe mu

DOBAR SISTEM: 26

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
220
Objasnjenjenje: izjave: "shvatite kako hocete" se odnose na to sto neke stvari ne mogu da objasnjavam ako ne bi izvuko k***c da vam to pokazem, a to necu da radim.
Dakle, ocu da kazem da oni koji su se odlucili da misle o tome koji bi mogao biti, ako ga ima, misaono cisto analizirajuci, smisao seksa, ti svakako da ce jako brzo doci do izjave "seks ne sluzi reprodukciji, organi za seks su nevezano za seks obdareni mogucnoscu reprodukcije, a ustvari svaki muskarac koji ejakulira (svrsava) prije vremena radi to namjerno, bilo svjesno ili ne". To vam kazem za ejakulaciju posto znam, muskarac sam... A koji vam kaze da lazem ja vam kazem za njega ono sto ne smijem po pravilniku.

Sa druge strane, ko seks ne analizira misaono, taj moze da uziva u njemu (naravno, vise od 10 puta manje nego ko analizira) ali ne seksualno... Shvatite i ovo kako hocete.
(To vam kazem jer sam mogo da imam seks i 9 sati kada sam htio. Nije da se hvalim, vecina zena i ne voli originalnost i rijetkosti; samo dame vole originalnost i rijetkosti.)
 
Poslednja izmena:
Sve ovo je Frojd odavno objasnio
Jeste, i ja i proglasavam dobrim da njega ljudi citaju a ne mene, ali nece me poslusat... Ljudi ne vole da citaju knjige, posebno kad cine zajedno 10 knjiga samo 1 sistem, kao kod Dostojevskog. Ti mozes nozda da procitas 10 metara sitnog teksta, ali ne moze svako...
 

Back
Top