Laptop nece da se upali

alex1994

Zainteresovan član
Poruka
132
E ovako. Pre par dana jedna devojka mi je prosula pivo na laptop. Susio sam ga, upalioje ali se mis gubio, ekran poludi s vremena na vreme, i posle kratkog vremena se ugasi. Medkuim, do uvece, laptop se normalno palio i radio bez baterije, nije se vise gubio, i mis je normalan. Znaci problem je bio kad bih ubacio bateriju, a bez nje, kad radi ukljucen u punjac, radi normalno. Danas sam radio na njemu, i nehotice iscupao punjac. Odmah se ugasio, jer nema bateriju,ali sad nece da upali... Kako da ga upalim. Laptop je Toshiba, ne znam koji model...
 
Resetuj ga sa baterijom koju ces totalno isprazniti i staviti je na punjenje i istog trenutka upaliti racunar.Pokusaj pre toga da ocistis maticnu plocu sa toluolom i da je osusis sa fenom za kosu ili da stavis lap top u mikrotalasnu na najnizu temperaturu par minuta
 
Teško će biti nešto od toga da si prvo "očistio ili osusio" pa da ima neke šanse ovako dobio j kontakt i nešto se sje***lo. Pre nekog vremena je bio sličan post mobilni i voda su u pitanju probaj da ga nađeš spominjano je i pirinač za skupljanje vlage mada sumnjam da ćeš nešto postiči jer je kasno nisi trebao paliti
 
E ovako. Pre par dana jedna devojka mi je prosula pivo na laptop. Susio sam ga, upalioje ali se mis gubio, ekran poludi s vremena na vreme, i posle kratkog vremena se ugasi. Medkuim, do uvece, laptop se normalno palio i radio bez baterije, nije se vise gubio, i mis je normalan. Znaci problem je bio kad bih ubacio bateriju, a bez nje, kad radi ukljucen u punjac, radi normalno. Danas sam radio na njemu, i nehotice iscupao punjac. Odmah se ugasio, jer nema bateriju,ali sad nece da upali... Kako da ga upalim. Laptop je Toshiba, ne znam koji model...


jel dala devojka nesto kao ostetu , a lap top baci. jel bila masina . Evo ja ti prodam 5 meseci star i 7 sa 8gb rama i 1tb plocom .
 
doslo do nekog kratkog spoja, trebao si cim ti je prosula pivce uzmes i rastavis ga i par dana ga stavis na susenje (naravno mislim na maticnu)....moze i nekim ventilatorom, fenom da ga susis, a ti odma upalio i struja ga ubila :D bio je negde vlazan i to je :D kupi novu makinu, na greeskama se uci...
 
Poslednja izmena:

Back
Top