Gašić gradi crkvu

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
MINISTAR ODBRANE KRENUO STOPAMA NEMANJIĆA
Gašić gradi crkvu
Autor: Maja Keranović | 02.04.2015 - 07:00:00h | Komentara: 0
0
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić nije jedini političar koji gradi crkvu. To isto čini i ministar odbrane Bratislav Gašić. Kako „Alo!“ saznaje, Gašić je zajedno sa svojom porodicom ktitor crkve koja se gradi na brdu Bagdala kod Kruševca, a to je za naš list potvrdio i sam ministar.

- Tačno je. Ktitor sam crkve, zajedno sa svojom porodicom. Velika mi je čast što imam mogućnosti da pomognem da se izgradi crkva na mestu gde je još pre 10 godina zacrtano da se ona podigne. Reč je o dva hektara zemlje na Bagdali koje je dala opština.

Kada sam 2012. godine, na Vidovdan, dobio Orden Svetog Save od patrijarha Irineja i episkopa kruševačkog Davida, pitao sam kako i na koji način mogu da pomognem i drago mi je što sam u mogućnosti da to i učinim - rekao je za „Alo!“ Gašić. On navodi da se još pre godinu dana ušlo u postupak dobijanja svih potrebnih dozvola, a kada su stigle, pre mesec i po počela je priprema za izgradnju i ukopavanje temelja buduće crkve, a svečani čin tim povodom planiran je na Uskrs. Crkva, čiji su ktitori Gašići, biće izgrađena pored Njegoševe kapele.
Upitan odakle mu novac za izgradnju crkve, Gašić navodi da je privatnik već 27 godina, a da se privatnim poslom bavi i njegov brat.

- Za razliku od drugih, ja sam ušao u politiku sa „audijem Q7“, a ne sa „fićom“. Pitanje otkud novac je zapravo za one koji u politiku ulaze sa „fićom“, a iz nje izlaze sa „audijem“. Moja porodica i ja smo uvek pomagali kad god, gde god i kome god smo mogli i to svi znaju, a budite sigurni da ćemo to i dalje činiti - navodi Gašić.

„Ma kakva pokajnica“


Na društvenim mrežama već nekoliko dana kruži priča o tome da ministar, izgleda, gradi crkvu, a pojedini i pitaju da li je reč o crkvi pokajnici zbog pada vojnog helikoptera.
- Mrzitelji, umesto da mrzite, uradite nešto dobro. To im poručujem. Pogledajte hronologiju izgradnje i sve ostalo, pa izvedite zaključak. Je l’ izgradnja Njegoševe kapele bila zbog iskupljenja? Ma dajte, molim vas - kaže Gašić.

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/gasic-gradi-crkvu/91931

Ako misli da ce mu to pomoci oko lazi u vezi sa helikopterom, grdno se vara.
 
„Ma kakva pokajnica“


Na društvenim mrežama već nekoliko dana kruži priča o tome da ministar, izgleda, gradi crkvu,
a pojedini i pitaju da li je reč o crkvi pokajnici zbog pada vojnog helikoptera.
- Mrzitelji, umesto da mrzite, uradite nešto dobro. To im poručujem. Pogledajte hronologiju izgradnje i sve ostalo, pa izvedite zaključak. Je l’ izgradnja Njegoševe kapele bila zbog iskupljenja? Ma dajte, molim vas - kaže Gašić.

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/gasic-gradi-crkvu/91931

Ako misli da ce mu to pomoci oko lazi u vezi sa helikopterom, grdno se vara.

On stvarno gradi crkvu, a evo i slike,. Slika nije zayebavanje, zaista postoji.

21462089al.jpg
 
Душа се искупљује искреним покајањем а не циглом и малтером.

crkva ima sve manje odgovora a pitanja kuljaju:

1) Da li malter i cigla čiste dušu?
2) Zašto prihvataju američke dolare kada je tamo nacrtana Sotona?
3) Zašto žene imaju dlake na noge i dupe a nismo od majmuna koji imaju dlake na noge i dupe?
 

Back
Top