okupljanje

Kao ono pametno pile sa cvikerima ne bih mogao da prodjem, eventualno kao mali kobac (neke forumasice bi se mozda bunile :lol:), znaci jedino Sofronije. :lol:

mislim da si najbolje proso
najbolji si frajer realno :cool:
petao_sofronije_velika.jpg


neces sigurno da izaberes glavato coravo pile, ili onog malog prcka kobca
 
nekada su, kontam, bila popularna okupljnja forumaša?
jel ste se okupili s nekim forumašima? takoreći upoznali?
jel biste se okupili u perspektivi? :))

Mmm...ne verujem da bih se okupljala jer sebe smatram na forumu jako otvorenom, pricam manje vise o svemu iskrenije i direktnije nego uzivo...mislim da bih se na velikom okupljanju osecala kao bez odece.
Upoznavala sam se uvek nakon duze razmene poruka...nakon nekog poverenja i odnosa koji smo stekli i koji nas je zblizio...nije toga bilo puno, svega tri puta...
 
Kad se samo setim koliko sam se shalio sa Vraganom da ce nase okupljanje proteci uz obavezno nosenje hoklice. :D A nedavno sam se u prici sa meni dragom osobom podsetio i toga da sam zaista uporedjivao visinu sa dve forumasice, ono stao kraj cura i merili nas drugari. :lol:
 
Jesam se video sa dve tri osobe, kolektivno ne. Moja interesovanja i stavove ne deli vecina tako da coporativna okupljanja preskacem.

Brate gresis, treba biti pozitivan cak i kada se covek okuplja sa neistomisljenicima. Npr. pozove te brat Poznavalac na rostiljanje neko, i ti lepo spremis i poneses sebi mlade tikvice, crni luk, svezu papriku i zavalis sve to na zhar, krknes na resetku, cak i krompir moze da se spremi tako, bude kao chips, rumen i hrskav, a nije mrsan. I eto zuraje, stiljro na murcu tebra, svi srecni, svi zadovoljni. :deda:
 
Brate gresis, treba biti pozitivan cak i kada se covek okuplja sa neistomisljenicima. Npr. pozove te brat Poznavalac na rostiljanje neko, i ti lepo spremis i poneses sebi mlade tikvice, crni luk, svezu papriku i zavalis sve to na zhar, krknes na resetku, cak i krompir moze da se spremi tako, bude kao chips, rumen i hrskav, a nije mrsan. I eto zuraje, stiljro na murcu tebra, svi srecni, svi zadovoljni. :deda:

A sta ces ti da poneses, sliku sa sekret gardena? Ahaha.

- - - - - - - - - -

Lepo sam ti rekao zbog cega nisam za kolektivno okupljanje, ako nisi skapirao ponovicu jos jednom. Moja interesovanja i stavove ne deli vecina tako da kome je zabave neka se zabavlja, ja imam nekoliko osoba sa kojima se osecam prijatno i to mi je dovoljno.
 
nekada su, kontam, bila popularna okupljnja forumaša?
jel ste se okupili s nekim forumašima? takoreći upoznali?
jel biste se okupili u perspektivi? :))
nisam i ne bih nikad
upravo zahvaljujuci potpunoj anonimnosti mogu da budem ovde ono sto jesam bez ikakvih ogranicenja

- - - - - - - - - -

i ja sam s onim postom bio kristalno jasan...ima raslojavanja, mislivši pritom na raslojavanja po pismenosti i intelektu
na sta tacno mislis?

- - - - - - - - - -

Ја сам се са бившим форумом окупљала неколико пута и увек је било сјајно.
koji bivsi forum? jao, ja nista ne znam, a ovde sam vec nekoliko vekova :sad2:

- - - - - - - - - -

Brate gresis, treba biti pozitivan cak i kada se covek okuplja sa neistomisljenicima. Npr. pozove te brat Poznavalac na rostiljanje neko, i ti lepo spremis i poneses sebi mlade tikvice, crni luk, svezu papriku i zavalis sve to na zhar, krknes na resetku, cak i krompir moze da se spremi tako, bude kao chips, rumen i hrskav, a nije mrsan. I eto zuraje, stiljro na murcu tebra, svi srecni, svi zadovoljni. :deda:
mora sve da bude sirovo:rtfm:
 
... mora sve da bude sirovo:rtfm:
Pa sto da ne, ako je korisno za organizam te neke navike u ishrani se mogu usvojiti. :think:
A sta ces ti da poneses, sliku sa sekret gardena? Ahaha.

- - - - - - - - - -

Lepo sam ti rekao zbog cega nisam za kolektivno okupljanje, ako nisi skapirao ponovicu jos jednom. Moja interesovanja i stavove ne deli vecina tako da kome je zabave neka se zabavlja, ja imam nekoliko osoba sa kojima se osecam prijatno i to mi je dovoljno.

Razlicite stavove i interesovanja ne treba dozivljavati kao prepreke. Npr. ako se sretnem u kafani sa nekim ko deli ekstremno desna politicka uverenja to ne znaci da cu i ja da istetoviram na sisama glavu duchea sa sve shlemom. No, da se ne ubedjujemo, nema svrhe. Nisam skapirao. :)
 
ja sam upoznala puno forumašica i nekoliko forumaša, ali poslednjih nekoliko godina nikoga. nemam ni želju za novim poznanstvima, možda bih volela da upoznam još 2,3 njih i to je to. imali smo baš lepa okupljanja, i moram da priznam da je ponekad bilo čudno, kao da nemamo dovoljno tema za razgovor i da nam fali komp i tastatura i neka tema na forumu da se iskomuniciramo :lol:
a sa nekima klikne kao da ih znaš sto godina :D
 
ja sam upoznala puno forumašica i nekoliko forumaša, ali poslednjih nekoliko godina nikoga. nemam ni želju za novim poznanstvima, možda bih volela da upoznam još 2,3 njih i to je to. imali smo baš lepa okupljanja, i moram da priznam da je ponekad bilo čudno, kao da nemamo dovoljno tema za razgovor i da nam fali komp i tastatura i neka tema na forumu da se iskomuniciramo :lol:
a sa nekima klikne kao da ih znaš sto godina :D

to je to...ovde priča teče kao reka, tamo bi vladala neprijatna tišina...toga bi se ja plašio
 

Back
Top