pitam ja vas

sinnke:
Nema sanse svi smo mi po prirodi slicni i kad bi neko toliko odudarao to bi se videlo kao neka retardacija. A sad da neko normalnog izgleda ima virslu to su gluposti.
Sinnke,ako nisi bio u voji,kad odes i budes imao prvo grupno tusiranje sa 50 muskaraca videces koliko smo svi razlitici i kakvih nas i sa kakvim sve ima. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Sinnke,ako nisi bio u voji,kad odes i budes imao prvo grupno tusiranje sa 50 muskaraca videces koliko smo svi razlitici i kakvih nas i sa kakvim sve ima. :lol:

Ma najbolje da sa jos malo 29 godina nisam bio u vojsci pa koji bi to retard bio. Ja sam prijatelju 4 kasarne promenio. Iz predzadnje su me izbacili.
 
Ma ok! Izvin molim te! Otkud ja znam da ti imas 29 godina.Ionako nemam obicaj da zagledam profile. Izvini jos jednom molim te! Hehehehehe!
Mislim brate,rodjace...ako ti imas 29 godina,a pises ovako...to je onda blago receno cudno.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma ok! Izvin molim te! Otkud ja znam da ti imas 29 godina.Ionako nemam obicaj da zagledam profile. Izvini jos jednom molim te! Hehehehehe!
Mislim brate,rodjace...ako ti imas 29 godina,a pises ovako...to je onda blago receno cudno.

Nista ne razmisljam cudno, ja samo razmisljam malo dalje sto vecina ljudi ne vidi i ne treba da vidi jel da svi vide to bio bi vec mrtav.
Ja nisam od onih ovaca kao u drugom sv. ratu kad dvoje svaba tera 100 ljudi na streljanje.8-)
I u drugoj kasarni sam bio cato to jest specijalna jedinica cata. :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma ok! Izvin molim te! Otkud ja znam da ti imas 29 godina.Ionako nemam obicaj da zagledam profile. Izvini jos jednom molim te! Hehehehehe!
Mislim brate,rodjace...ako ti imas 29 godina,a pises ovako...to je onda blago receno cudno.

mhmhmhmh 29 godina mhmhmh zvuci zanimljivo..... :twisted:
 

Back
Top