Koliko je i da li je velicina bitna za zene i muskarce?

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Znam sta mislite, "opet tema o velicini, pa milion puta bilo, nije bitno, nije!". Citam ja onu temu o sirokim gacama i cini mi se da jeste, ali nije to poenta teme.
Neretko cujemo "nije velicina bitna" i to zene cesto kazu, a opet, vidimo zene koje ugradjuju silikone u grudi, usne, zadnjicu, pa onda kako to da velicina nije bitna? :think:

Da li ja vama kao muskarcima i zenama, velicina grudi, usana, zadnjice, penisa, bicepsa, tricepsa, visina (iskljucivo se misli na telesne osobine) ili ne?
U sustini, pitanje je da li vam je bitna velicina (navedite bilo koji deo tela) i koliko kod osobe suprotnog pola ili kod vas?
Da li bi ste se osecali manje muzevno ili zenstveno zbog toga, tj. da li bi vam neka osoba delovala manje muzevno i zenstveno, pa i manje privlacno zbog toga?
 
Lollol kolko imas godina :lol:
Sto se tice tih silikona i botoksa i ostalih sRanja koja rade i muskarci i zene danas / znak nesigunosti osobe koja to "ugradjuje" u sebe.
Da li je suprotnom polu ta "velicina" dojk, dupeta :lol: bitna iliti bisecpa, tricepsa ... moj odgovor je SAMO vizuelno, ono da te "zapazi" . Pre cu pogledati muskarca sa malo "razvijenijim" telom, ali NE preterano, , prirodno ono NORMALNO razvijeno je dovoljno. Sada premrsavo ili predebelo, naravno da nije dobro i ne privlaci.
Velicina polnog organa / vecita tema / nije bitna KONKRETNO bitna. Bitno je kakav uzitak pruza zeni. Zavisi od zene. Zavisi od mnogo toga.
Ako mislis ono, pred sex, kad ti vidi polni organ, ti poislis , "mali je, gle kako ga gleda" / ti imas kompleks i nesiguran si. Izuzetak je ako je zaista extremno mali.
 
Kolege i koleginice, kada se pomene velicina i da li je bitna u 99% slucajeva se misli na penis, i kako su muskarci time iskompleksirani. I sve to stoji, ali bas zato sam otvorio ovu temu sa ovim nazivom, i da pokazem da i odredjene zene imaju svoje nesigurnosti i da im je itetako bitna velicina svojih atributa.
Tema nije ni toliko o penisu (mada moze i da se pomene ko bas zeli) koliko je o drugim fizickim atributima, mala ili velika pozadina, male ili velike usne i sl.

Evo skoro sam gledao emisiju o zenama koje imaju neki fizicki nedostatak, i bila je emisija o grudima gde su zene ocajne, depresivne, ne osecaju se zenstveno, lepo niti privlacno zbog svojih grudi.
Tako da, velicina nam je kao ljudima izgleda bitna, i na nasem telu i na telima potencijalnih partnera. Naravno, ne mislim po onoj logici vece = bolje.

Ili za muskarce, sigruno je on privlacniji ako je koliko-toliko razvijen, a ne mrsav, zgolja, gladak i vitak kao zenica neka.
 
Kolege i koleginice, kada se pomene velicina i da li je bitna u 99% slucajeva se misli na penis, i kako su muskarci time iskompleksirani. I sve to stoji, ali bas zato sam otvorio ovu temu sa ovim nazivom, i da pokazem da i odredjene zene imaju svoje nesigurnosti i da im je itetako bitna velicina svojih atributa.
Tema nije ni toliko o penisu (mada moze i da se pomene ko bas zeli) koliko je o drugim fizickim atributima, mala ili velika pozadina, male ili velike usne i sl.

Evo skoro sam gledao emisiju o zenama koje imaju neki fizicki nedostatak, i bila je emisija o grudima gde su zene ocajne, depresivne, ne osecaju se zenstveno, lepo niti privlacno zbog svojih grudi.
Tako da, velicina nam je kao ljudima izgleda bitna, i na nasem telu i na telima potencijalnih partnera. Naravno, ne mislim po onoj logici vece = bolje.

Ili za muskarce, sigruno je on privlacniji ako je koliko-toliko razvijen, a ne mrsav, zgolja, gladak i vitak kao zenica neka.

Ajmo ponovo...
//
Ti/te osobe koje stavljaju te plastike u telo su kompleksasi. Ili i je majka priroda nagrdila da imaju visak nekih nepotrebnih hormona/redji slucaj.
Sto se penisa tice, da ne pisemo vise o tome vajda smo dosta o ome.
O mojim razmisljanjima za "na prvi pogled" da privuce, napisala sam.
Posle toga , kad se upoznamo , mozda je dijabola da mu ne vredi NISTA bas.

Ovaj bold,zena koja ne voli svoje telo a zena je mdicinski dokazano :lol: ili ima poremecaj hormona ili manjak mozga.
Za zenu sa "fizickim nedostatkom" nije mi jasno, koji "nedostatak" ?
 
Slazem se delimicno sa pticom.
Pre cemo se okrenuti i pogledati u veci dekolte nego u manji.
Radili su neka istrazivanja gde su dokazivali da gledanje 10 min dnevno u vece zenske grudi deluje pozitivno na muskarce.

Sad sto volimo da vidimo ne znaci i da volimo da pipamo.
Kao sto rece kolega Dzordz bitna je velicina duse i po tome je telo samo pakovanje u kome se ta dusa nalazi.
 
Slazem se delimicno sa pticom.
Pre cemo se okrenuti i pogledati u veci dekolte nego u manji.
Radili su neka istrazivanja gde su dokazivali da gledanje 10 min dnevno u vece zenske grudi deluje pozitivno na muskarce.

Sad sto volimo da vidimo ne znaci i da volimo da pipamo.
Kao sto rece kolega Dzordz bitna je velicina duse i po tome je telo samo pakovanje u kome se ta dusa nalazi.

Jel ovo tacno ? Bas me zanima? :lol:
 
Kolege i koleginice, kada se pomene velicina i da li je bitna u 99% slucajeva se misli na penis, i kako su muskarci time iskompleksirani. I sve to stoji, ali bas zato sam otvorio ovu temu sa ovim nazivom, i da pokazem da i odredjene zene imaju svoje nesigurnosti i da im je itetako bitna velicina svojih atributa.
Tema nije ni toliko o penisu (mada moze i da se pomene ko bas zeli) koliko je o drugim fizickim atributima, mala ili velika pozadina, male ili velike usne i sl.

Evo skoro sam gledao emisiju o zenama koje imaju neki fizicki nedostatak, i bila je emisija o grudima gde su zene ocajne, depresivne, ne osecaju se zenstveno, lepo niti privlacno zbog svojih grudi.
Tako da, velicina nam je kao ljudima izgleda bitna, i na nasem telu i na telima potencijalnih partnera. Naravno, ne mislim po onoj logici vece = bolje.

Ili za muskarce, sigruno je on privlacniji ako je koliko-toliko razvijen, a ne mrsav, zgolja, gladak i vitak kao zenica neka.

Naravno da je su dimenzije bitne ne znam šta ti oko toga nije jasno. Fizički izgled jeste bitan jer govori o zdravlju potencijalnog partnera za reprodukciju. Ne možeš da čitaš misli pa je prvo što se primeti kako neko izgleda.
Neće ti se svideti žena koja izgleda kao muško osim ako nisi za takve. Ne ću da napišem svakom ali skoro svakom je bitno da mu partner bude što lepši. Relativno jeste kome je šta lepo ali postoje određene karatkeristike koje se uzimaju u obzir kao što su boja kože tj zdravlje iste, simetrija lica i tela, odnos kukova i ramena kod oba pola itd. Da izgled nije bitan gde bi pravio razliku između ljudskog partnera i životinje?
Fizički izgled je bitan
 
Ajmo ponovo...
//
Ti/te osobe koje stavljaju te plastike u telo su kompleksasi. Ili i je majka priroda nagrdila da imaju visak nekih nepotrebnih hormona/redji slucaj.
Sto se penisa tice, da ne pisemo vise o tome vajda smo dosta o ome.
O mojim razmisljanjima za "na prvi pogled" da privuce, napisala sam.
Posle toga , kad se upoznamo , mozda je dijabola da mu ne vredi NISTA bas.

Ovaj bold,zena koja ne voli svoje telo a zena je mdicinski dokazano :lol: ili ima poremecaj hormona ili manjak mozga.
Za zenu sa "fizickim nedostatkom" nije mi jasno, koji "nedostatak" ?

Za kompleks sve to stoji, ali nije ni da smo svi mi neiskompleksirani i da nas samopouzdanje nikada ne zeza, mada opet, razlika je ogromna od "joj kako mi se proredila kosa" do "moram da radim transplant kose, ne mogu da se gledam vise".
A sto se nedostatka tica, pa koliko sam skapirao u toj emisiji ljudi koji imaju hormonske poremecaje ili sta znam, video sam delic samo jedne epizode, pa sam taj njihov problem definisao kao "fizicki nedostatak".

A mozemo i nedostata definisati kao neku "manu" tipa, ravne, ravne grudi kod zene, skoro nepostojece ili "zenske" grudi kod muskaraca.

liposuction-chest-before-after-photo-382-10-e1393176910104.jpg


Slozicemo se, nije muzevno nikako.
 
Poslednja izmena:
Znam sta mislite, "opet tema o velicini, pa milion puta bilo, nije bitno, nije!". Citam ja onu temu o sirokim gacama i cini mi se da jeste, ali nije to poenta teme.
Neretko cujemo "nije velicina bitna" i to zene cesto kazu, a opet, vidimo zene koje ugradjuju silikone u grudi, usne, zadnjicu, pa onda kako to da velicina nije bitna? :think:

Da li ja vama kao muskarcima i zenama, velicina grudi, usana, zadnjice, penisa, bicepsa, tricepsa, visina (iskljucivo se misli na telesne osobine) ili ne?
U sustini, pitanje je da li vam je bitna velicina (navedite bilo koji deo tela) i koliko kod osobe suprotnog pola ili kod vas?
Da li bi ste se osecali manje muzevno ili zenstveno zbog toga, tj. da li bi vam neka osoba delovala manje muzevno i zenstveno, pa i manje privlacno zbog toga?

zavisi od
1.ukusa osobe..
2.psihickih poremecaja..
3.teznji u zivotu(npr.ako je fuksa:lol:)
 
Da, bitna je veličina. Jako je teško živeti sa fizičkim nedostatkom(govorim o ekstremnom, a ne o kompleksima kako bi prosečni ljudi to nazvali bez imalo razumevanja). Biti večito sam dok su oko tebe svi u parovima... Suština cele priče je ljubav, ljudi bi svašta uradili, podvrgli se hiruškim zahvatima samo da bi bili prihvaćeni.
 
Za kompleks sve to stoji, ali nije ni da smo svi mi neiskompleksirani i da nas samopouzdanje nikada ne zeza, mada opet, razlika je ogromna od "joj kako mi se proredila kosa" do "moram da radim transplant kose, ne mogu da se gledam vise".
A sto se nedostatka tica, pa koliko sam skapirao u toj emisiji ljudi koji imaju hormonske poremecaje ili sta znam, video sam delic samo jedne epizode, pa sam taj njihov problem definisao kao "fizicki nedostatak".

A mozemo i nedostata definisati kao neku "manu" tipa, ravne, ravne grudi kod zene, skoro nepostojece ili "zenske" grudi kod muskaraca.

liposuction-chest-before-after-photo-382-10-e1393176910104.jpg


Slozicemo se, nije muzevno nikako.

da ali ovo je fizicki poremecaj..kod poremecaja i extrema je ok..
 
Znam sta mislite, "opet tema o velicini, pa milion puta bilo, nije bitno, nije!". Citam ja onu temu o sirokim gacama i cini mi se da jeste, ali nije to poenta teme.
Neretko cujemo "nije velicina bitna" i to zene cesto kazu, a opet, vidimo zene koje ugradjuju silikone u grudi, usne, zadnjicu, pa onda kako to da velicina nije bitna? :think:

Da li ja vama kao muskarcima i zenama, velicina grudi, usana, zadnjice, penisa, bicepsa, tricepsa, visina (iskljucivo se misli na telesne osobine) ili ne?
U sustini, pitanje je da li vam je bitna velicina (navedite bilo koji deo tela) i koliko kod osobe suprotnog pola ili kod vas?
Da li bi ste se osecali manje muzevno ili zenstveno zbog toga, tj. da li bi vam neka osoba delovala manje muzevno i zenstveno, pa i manje privlacno zbog toga?
Najvise volim prirodno,pa i penis kod muskarca, ne mora da je forumaske velicine, dovoljno je da je normalne velicine , kako vam je tata napravio..:lol:
 
Poslednja izmena:
zavisi od
1.ukusa osobe..
2.psihickih poremecaja..
3.teznji u zivotu(npr.ako je fuksa:lol:)

Zašto bi bila fuksa ako voli poveći?

- - - - - - - - - -

Njavise volim prirodno,pa i penis kod muskarca, ne mora da je forumaske velicine, dovoljno je da je normalne velicine , kako vam je tata napravio..:lol:

:hahaha:
 
jel me zekis?
mislila sam ako je neka fuksa da teži tome da ugradi dzinowske silikone da bi nawatala gospodina dinera;)

Nisam razumeo dobro na šta misliš.
Sumnjam iskreno da bi neko ko je sposoban da zgrne silnu lovu pao na neku čobanku koja se napuca plastikom. Msm, vole neki ali ne na duže staze. Oni to opale pa ostave, potražnja je manja od ponude pa im se može.

 

Back
Top