ego strah i promene

prodji malo ranije poruke da se diwis mom ludeshenstwiju;)

Super si ti ne zaj..
Ne znam koliko god imaš, ali odrasla si ti već (osim ovog W koje ne mogu da dokučim:D) čim ovakve teme raspredas. Sazrevanje jeste promena i mislim da je ne možemo blokirati. To što je tebe uhvatila frka da ćeš biti nevesela ako se uozbiljiš mislim da je bez razloga.
Da li se nezreli pitaju oko promena sebe i ponašanja???
Svet je onakav kakvim ga stvorimo, ni dobar ni loš. Ni lak ni težak. Samo onakav kakvi smo mi.
 
Super si ti ne zaj..
Ne znam koliko god imaš, ali odrasla si ti već (osim ovog W koje ne mogu da dokučim:D) čim ovakve teme raspredas. Sazrevanje jeste promena i mislim da je ne možemo blokirati. To što je tebe uhvatila frka da ćeš biti nevesela ako se uozbiljiš mislim da je bez razloga.
Da li se nezreli pitaju oko promena sebe i ponašanja???
Svet je onakav kakvim ga stvorimo, ni dobar ni loš. Ni lak ni težak. Samo onakav kakvi smo mi.

26 leta,a nije mi toliko frka da cu biti newesela,zaprawo to je najmanji problem,iako iskreno ne zelim da se pretworim u okruzenje.weci je problem moj odnos sa strepnjom,mada mogu ja tu da ubacim draga saweta swe je pocelo kad sam bila mala..bla bla.mogu ja i boga oca da izpsihoanaliziram i da tacno znam sta i kako,ali nemam hrabrosti za sebe,iako znam sta treba,to se zowe kukawica;)
 
pre bih rekla da treba da odustanem od nekih samonametnutih obaweza gde cu swe da isprawim,a to je nemoguce,a moj swet nije taj mada se zadusno trudim da ga okitim..;)
Sva tvoja muka se sastoji u tome da ne mozes da trcis onoliko brzo koliko zelis, zar ne?
Ti bi bila savrseno srecna da si zavrsila sve obaveze, a posto nisi, sada tvoje nezadovoljstvo isplivava i akumulira na svakim poljima zivota onda se prenosi i na licni plan kroz ljubavno/prijateljske odnose i tu se stvara zacarani krug nezadovoljstva.

Dobra stvar je ako u tom zacaranom krugu nezadovoljstva nije doslo do na primer nedostatka novca ili ne daj Boze Zdravlja, jer onda tek nastaje pakao.

Ako imas Zdravlje i pristojne Finansije budi prezadovoljna i ne kenjaj mnogo, jer te 2 stvari su kljucne, a sve ostalo se lako resava.

Kazem ti batali sve sto te remeti, a ako ti je potrebno neko druzenje/ljubav nadji to i izdvoj vremena i za to kako bi podigla sebi motivaciju, zadovoljstvo, a samim tim i preko potrebnu disciplinu.

Ustani rano u 4-5 i zavrsi obaveze koje imas do recimo 14 h i neces imati problema da ostatak dana provedes u setnji ljubavi sa momkom ili nekom druzenju sa drugaricama.

Batali Krstaricu.
 
26 leta,a nije mi frka bicu newesela,zaprawo to je najmanji problem,iako ne zelim da se pretworim u okruzenje.weci je problem moj odnos sa strepnjom,mada mogu ja tu da ubacim draga saweta swe je pocelo kad sam bila mala..bla bla.mogu ja i boga oca da izpsihoanaliziram i da tacno znam sta i kako,ali nemam hrabrosti za sebe,iako znam sta treba,to se zowe kukawica;)

Ne mislim da si kukavica.
Zašto bi bila nevesela?
Zašto bi se pretvorila u bilo šta?
Ti si to što jesi. Zanesenjak, Petar Pan, šta god... Ništa se tu ne menja. Šta te navelo na to da razmišljaš kako moraš da se promeniš?
Život ima sve predispozicije da bude bajka. Zavisi od pisca sve
Vidi li okolina tu tvoju harizmu?
 
Sva tvoja muka se sastoji u tome da ne mozes da trcis onoliko brzo koliko zelis, zar ne?
Ti bi bila savrseno srecna da si zavrsila sve obaveze, a posto nisi, sada tvoje nezadovoljstvo isplivava i akumulira na svakim poljima zivota onda se prenosi i na licni plan kroz ljubavno/prijateljske odnose i tu se stvara zacarani krug nezadovoljstva.

Dobra stvar je ako u tom zacaranom krugu nezadovoljstva nije doslo do na primer nedostatka novca ili ne daj Boze Zdravlja, jer onda tek nastaje pakao.

Ako imas Zdravlje i pristojne Finansije budi prezadovoljna i ne kenjaj mnogo, jer te 2 stvari su kljucne, a sve ostalo se lako resava.

Kazem ti batali sve sto te remeti, a ako ti je potrebno neko druzenje/ljubav nadji to i izdvoj vremena i za to kako bi podigla sebi motivaciju, zadovoljstvo, a samim tim i preko potrebnu disciplinu.

Ustani rano u 4-5 i zavrsi obaveze koje imas do recimo 14 h i neces imati problema da ostatak dana provedes u setnji ljubavi sa momkom ili nekom druzenju sa drugaricama.

Batali Krstaricu.

a odkud ti znas koje ja swe probleme nemam,jedino ti uwazawam owo za jutarnju rutinu,ostalo mnogo pretpostawljas;)
 
a odkud ti znas koje ja swe probleme nemam,jedino ti uwazawam owo za jutarnju rutinu,ostalo mnogo pretpostawljas;)

Ma okej je to, ali nemoj mi reci da ti tako egocentricna i ponosita ne bi prestala da se druzis sa nekom ortakinjom koja je zavrsila fax, a ti nisi?
Pod pretpostavkom da uopste ne uspes da zavrsis fax.
Ne bi se nista promenilo? Okej, mozda ne bi, mozda preterujem. Ovo su ipak neke moje apstraktne konstrukcije, ali ima tu istine, zar ne?
 
Ne mislim da si kukavica.
Zašto bi bila nevesela?
Zašto bi se pretvorila u bilo šta?
Ti si to što jesi. Zanesenjak, Petar Pan, šta god... Ništa se tu ne menja. Šta te navelo na to da razmišljaš kako moraš da se promeniš?
Život ima sve predispozicije da bude bajka. Zavisi od pisca sve
Vidi li okolina tu tvoju harizmu?

cwece nekad reaguje,a nekad zaliwanje nema efekta:D
 
Ma okej je to, ali nemoj mi reci da ti tako egocentricna i ponosita ne bi prestala da se druzis sa nekom ortakinjom koja je zavrsila fax, a ti nisi?
Pod pretpostavkom da uopste ne uspes da zavrsis fax.
Ne bi se nista promenilo? Okej, mozda ne bi, mozda preterujem. Ovo su ipak neke moje apstraktne konstrukcije, ali ima tu istine, zar ne?

ne kapiram uopste sto owo pricas,i kakwe weze ima?ja bi se druzila sa bilo kim ko mi prija,ne kapiram kakwe weze sad fax ima s tim?
 

Back
Top