Parovi -rijaliti

Не могу а да не споменем и Марију Такси (данас је рачунала евро, па је тако 1 евро 118 динара, 2 евра 180 динара ...).
У сваком случају, шта год да ради у животу, најбоље би било да не отвара мењачницу.
:hahaha:

Menjacnica kod Marije Taksi.jpg
 
Полиграф у квару - каже Снежа ...

Parograf sa zenskim kretenom.jpg


И даље ми је досадна, напорна и незанимљива.

Искрено, досадно ми је да пратим овај парограф даље ... једино у њеном случају ми је лакше да прочитам вести са сајта хепи телевизије - али сутра :D
 
.
Нутрија булит цар - Јанко Пауновић парови :per:

Nutrija bulit car Janko Paunovic.jpg


п.с. само сам мало сурфовао после изјаве Јанка да би "узео багер у руке" и гајио нутрије. Не критикујем његов план као план јер у принципу бизнис планови типа "Боље први у селу, него задњи у граду" знају и да прођу без обзира колико смешно звучали (што не значи да бих се и лично бавио "терањем нутрија на пашу") :hahaha: Тренутно немам више времена да се играм у фотошопу са овом Јанковом идејом. ;)
 
Лично бих волео да Теодору након парова видим у некој најави за временску прогнозу или нешто слично (очигледно је да поседује склоност за посао водитеља, има
пријатан глас, лепо изгледа, а и понашање јој се драстично поправило од уласка у парове).

Parograf vesti.jpg


п.с. иначе, мени лично лепше изгледа кад се "нормално" (шта год то значило) обуче. Познавао сам велики број девојака из "ноћног живота" које нису схватале да су много привлачније и да много лепше изгледају у некој другој гардероби (оно што "превише" открива у појединим случајевима није оно што најлепше изгледа") ... ко разуме, схватиће. ;)
 
Мени лично је и даље Марија Такси "неоткривено злато" забавно-хумористичког дела ријалитија. Опет сам за 5 минута мало "похватао" изјаве ове девојке и опет напомињем да стварно немам никакву жељу да је коментаришем у било ком негативном смислу обзиром да је мени лично једноставно стварно занимљива и мислим да је ок имати и једну такву девојку у ријалити програму.

Indijansko more.jpg


п.с. нисам стигао да уређујем текст, углавном сам на брзину прекуцао оно што сам похватао у програму, данас сам опет имао доста других послова (мораћу због Марије да променим начин прављења фотографија) ;)
 
Читао сам јутрос мало вести са сајта хепи телевизије обзиром да ме "напала" нека прехлада и да се мало заморим чак и при прављењу слика, а слика са сајта ме асоцирала на "Holly Mary": :D

Nina Prlja angel.jpg

;)
Линк: Нина признала

Иначе, по мени је Нина данас генерално "ок" јер у суштини не волим да осуђујем људе због прошлости узимајући у обзир ону стару изреку: "Ко није грешио нека први баци камен" и "Почисти прво своје двориште па погледај у туђе" :D ;) Више волим да верујем да људи могу да се промене и крену на боље јер им у суштини то и желим (лагано и опуштено) :D ;)

п.с. коментар последица прехладе, све осуде прихватам без поговора ;) :hahaha:
 
Teodora i Zerina Hećo - ulazak Zerine u parove

Teodora i Zerina Heco.jpg


Sinoć je u rijaliti parove ušla nova takmićarka Zerina Hećo. Prvi utisak ... nisam je ranije pratio, ali mi iskreno rečeno nije pozitivno delovala njena svađa sa Teodorom (očigledno je da ima, moram reći, negativan uticaj na Teodoru), pa pretpostavljam da je deo "društva" iz kog bi bilo dobro da se Teodora povuče (to je neko moje lično mišljenje obzirom da sam ranije komentarisao Teodorin veliki napredak u pozitivnom pravcu). Ali, isto tako bih rekao da "Svako je kovač sopstvene sreće". Što se tiče Zerine "videćemo, lagano i opušteno" ;)
 
Марија и Маријини коментари ;)

Jutarnja kafica kod Marije Taxi.jpg


п.с. опет ме "хвата прехлада" па ме и парови мало умарају ... have fun and big regards for all ;)
 
Poslednja izmena:
Gledah jutarnji program i kamera je jedno pola sata šetala "od programa do masaže".


Pola sata masaze u jutarnjem.jpg


Mogu biti zanimljivi naslovi u novinama: "Od prijateljstva do pola sata masaže u jutarnjem programu" :) p.s. ja bih u svakom slučaju malo razmislio, očigledno je da su oboje uživali u masaži, ali ... u svakom slučaju, neka svako odgovara za svoje postupke, ja sam prehladjen i možda mi se vid zamutio. :D ;)
 
Poslednja izmena:
Ивона Пауновић признала да су је у 5 разреду основне школе погрдно називали јер је све до тада мислила да је на свет донела рода. :hahaha:

Ivonu Paunovic donela roda u 5 razred.jpg
 
Nije mi bilo smešno što sam čuo da "Mala Marijana" ima psa, ali mi jeste bilo smešno što je rekla da se zove "Munja".

Marijana i Munja.jpg


p.s. iskreno, voleo bih da vidim sliku tog psa ili da saznam rasu (ako bih pogađao sudeći po vlasnici: ukrštena čiuvava pudlica) :D
 

Back
Top