НАТО: Србијо, не можемо да мењамо прошлост али будимо партнери

Poruka
20.103


Командант Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусон изјавио је у среду не може да се промени оно што се десило у прошлости, али да сматра да су односи НАТО и Србије напредовали.


489053_mark-ferguson_f.jpg

- Данас могу да кажем да радимо заједно и идемо напред - рекао је Фергусон.


Савез види Србију као важну чланицу програма Партнерство за мир, а недавно је, према његовим речима, потписан нови споразум који треба да унапреди сарадњу у вези с питањима од обостраног интереса.

- Грађани Србије треба да посматрају НАТО као партнера који жели да својом експертизом помогне реформу сектора одбране и безбедности, уз пуно поштовање према политици војне неутралности Србије— истиче у ексклузивном разговору за Данас командант Јужног крила НАТО-а, адмирал Марк Фергусон.

**************************​


ШТА ТО ОН ПРИЧА:roll:

Да грађани Србије, они ИСТИ КОЈЕ ЈЕ БОМБАРДОВАО ТАЈ ИСТИ НАТО, у том и таквом НАТО-у да види партнера. Да ли он мисли да смо ми СВИ дебили, попут неких који у име свих нас овоме Фергусону дају лажну наду??!!!

Србија у НАТО, НИКАДА!!!:rtfm:
 
Ono što je interesantno u Srbiji jeste da u parlamentu ne postoji ni jedan poslanik koji je euro skeptik nit propagira anti NATO kampanju u Srbiji. Šta to znači, ispada da u Srbiji niko nije protv NATO.a i EU.

Benefiti da Srbija udje u NATO ne psotoje. Ulaskom u NATO, Srbija ne bi dobila i kartu za EU, ulaskom Srbije u NATO, sama Srbija dobila bi Ruske rakete uperene na našu teritoriju i to danas kada se svakm danom priča o ratu izmejdu NATO-a i Rusije.
 
Хебеш и ЕУ интеграције, заједно са нато. Нисмо чланови ни једног ни другог. Нити ће мо бити... У ствар ко зна. Ако схебу све албанце и све хрвате, онда мож да разговарамао. Ако не,, довићења.
 
НАТО је злочиначка, неонацистистичка, неофашистичка организација. После 1995./1999. године, бити против НАТО пакта, борити се против НАТО пакта је света обавеза сваког Србина. Дужни смо то онима који су живот дали на бранику отаџбине. Правда је спора, али достижна: Како је завршио трећи рајх, тако ће и они.
 
НАТО је злочиначка, неонацистистичка, неофашистичка организација. После 1995./1999. године, бити против НАТО пакта, борити се против НАТО пакта је света обавеза сваког Србина. Дужни смо то онима који су живот дали на бранику отаџбине. Правда је спора, али достижна: Како је завршио трећи рајх, тако ће и они.
:ok:.......................:ok:..................:ok:

- - - - - - - - - -

danas sam bacio Blic kad sam video anketu gde su oko 75 % gradjana Srbije za ulazak u otan ..odakle im taj podatak Izgleda ne zivimo u istoj Srbiji?

Бљиц су ШВАПСКЕ НОВИНЕ - А ТА ПРИЧА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ИЗМИШЉОТИНА из домена вођења психолошког рата..... не наседај.......
 
Moze u NATO.Stalno mi pisamo uz vetar.Te protiv Austro-Ugarske,te protiv treceg rajha,te sad protiv NATO...Pa dokle vise?Sta smo mi?Najbolji,najpametniji,naj....Dosta glupiranja.Dobar neprijatelj kasnije postaje dobar saveznik.U NATO odmah.Ustvari da vas podsetim.Hrvati su u dva rata ratovali protiv nas,pa zivesmo skoro 70 godina zajedno. Sa Nemackom isto,dva rata,pa zadnjih 50 godina gomila nasih ode kod tih istih da zivi.Bugarska,nas najveci nerijatelj na ovim prostorima zadnjih 100 godina,pa sad smo dobri susedi...I da ne navodim dalje.Mi smo mali,i treba da se savijamo kako vetar duva.Uostalom ima i poslovica:Ko zabe pita kad se bara isusuje.
 
Moze u NATO.Stalno mi pisamo uz vetar.Te protiv Austro-Ugarske,te protiv treceg rajha,te sad protiv NATO...Pa dokle vise?Sta smo mi?Najbolji,najpametniji,naj....Dosta glupiranja.Dobar neprijatelj kasnije postaje dobar saveznik.U NATO odmah.Ustvari da vas podsetim.Hrvati su u dva rata ratovali protiv nas,pa zivesmo skoro 70 godina zajedno. Sa Nemackom isto,dva rata,pa zadnjih 50 godina gomila nasih ode kod tih istih da zivi.Bugarska,nas najveci nerijatelj na ovim prostorima zadnjih 100 godina,pa sad smo dobri susedi...I da ne navodim dalje.Mi smo mali,i treba da se savijamo kako vetar duva.Uostalom ima i poslovica:Ko zabe pita kad se bara isusuje.
Знаш сањарење је лепо али није време за бајке.
Човек воли да планира имали смо корумпирану будалу Мирољуба Лабуса правника експерта за економију, он је веровао да ће Србија ући у Европску унију 2007. године.
Данас је трећи месец 2015. године.
Међутим многи фактори који не зависе од човека бајковитог планера одређују ток догађаја.
Не кажем било је и визијонара у Србији али они нису знали да виде ни визију свога краја, а не будућност Србије.

Ја нисам спреман да ратујем под заставом натоваца и знам да има много људи који размишљају као ја.
Сад не знам ако се залажеш за НАТО пакт да ли си спреман и да обучеш натовску униформу и одеш у Новорусију где ризикујеш да те раскомада ракета из система Град?
Шта ће ти то?
То боли!
НАТО је кренуо у кампању придобијања још савезника у Европи, а зашто?
Највероватније предстоји велики сукоб и треба му топовско месо.
Само сад су таква војно техничка средства у употреби да 1 војник има мале шансе за преживљавањем у односу на претходне ратове.
 
:ok:.......................:ok:..................:ok:

- - - - - - - - - -



Бљиц су ШВАПСКЕ НОВИНЕ - А ТА ПРИЧА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ИЗМИШЉОТИНА из домена вођења психолошког рата..... не наседај.......

kazem bacio sam novine to je bilo negde na trecoj ,cetvrtoj strani ...lici na placeni oglas.
 
Moze u NATO.Stalno mi pisamo uz vetar.Te protiv Austro-Ugarske,te protiv treceg rajha,te sad protiv NATO...Pa dokle vise?Sta smo mi?Najbolji,najpametniji,naj....Dosta glupiranja.Dobar neprijatelj kasnije postaje dobar saveznik.U NATO odmah.Ustvari da vas podsetim.Hrvati su u dva rata ratovali protiv nas,pa zivesmo skoro 70 godina zajedno. Sa Nemackom isto,dva rata,pa zadnjih 50 godina gomila nasih ode kod tih istih da zivi.Bugarska,nas najveci nerijatelj na ovim prostorima zadnjih 100 godina,pa sad smo dobri susedi...I da ne navodim dalje.Mi smo mali,i treba da se savijamo kako vetar duva.Uostalom ima i poslovica:Ko zabe pita kad se bara isusuje.

ZNaš kako možemo ući u NATO, ili da se preksrstimo u Hrvate ili da nas presele u Sibir kako si skoro izjavili.
 
ПОШТО ми је обрисана порука (због неодговарајућег линка) на којој сам писала о припадницима "3. Одреда специјалне намене", названим "КОСМЕТСКИ ОДРЕД"

ЕВО пронашла сам снимак са РТС, који говори о овим припадницима.


"Државно руководство СРЈ Слободана Милошевића и војни врх Војске Југославије су успешно радили на пројекту повратка српског народа и Војске Југославије на Космет према војно техничком споразуму и резолуцији 1244."

била је одређена специјална јединица ВЈ која ће да се врати на КиМ, по Резолуцији 1244, али након ПЕТООКТОБАРСКИИХ ПРОМЕНА, 2001. она је РАСФОРМИРАНА, а многи њени припадници, ПЕНЗИОНИСАНИ. Исто тако је 31. децембра 2000. године је пензионисано 20 генерала.


А остали генерали (који се виде на снимку) су у ХАГУ!!!




ПИТАЊЕ: Да ли би нам се догодио са Косметским одредом на терену, прво масакр 2004.године, а затим и проглашење независности `Косова` почетком 2008.године?


и сада се враћам на почетак теме.....ЗАШТО НАТО тако "силно" жели Србију у "свом загрљају":?:
 



Командант Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусон изјавио је у среду не може да се промени оно што се десило у прошлости, али да сматра да су односи НАТО и Србије напредовали.


489053_mark-ferguson_f.jpg

- Данас могу да кажем да радимо заједно и идемо напред - рекао је Фергусон.


Савез види Србију као важну чланицу програма Партнерство за мир, а недавно је, према његовим речима, потписан нови споразум који треба да унапреди сарадњу у вези с питањима од обостраног интереса.

- Грађани Србије треба да посматрају НАТО као партнера који жели да својом експертизом помогне реформу сектора одбране и безбедности, уз пуно поштовање према политици војне неутралности Србије— истиче у ексклузивном разговору за Данас командант Јужног крила НАТО-а, адмирал Марк Фергусон.

**************************​



ШТА ТО ОН ПРИЧА:roll:

Да грађани Србије, они ИСТИ КОЈЕ ЈЕ БОМБАРДОВАО ТАЈ ИСТИ НАТО, у том и таквом НАТО-у да види партнера. Да ли он мисли да смо ми СВИ дебили, попут неких који у име свих нас овоме Фергусону дају лажну наду??!!!

Србија у НАТО, НИКАДА!!!:rtfm:
Дај не зезај.Постачете чланови НАТОа док трепнеш.Само је питање времена.Али питам се како и ко че то урадити..Или можда че опет чокалије бити криви?
 

Да поручимо овом из НАТО ( са почетка теме) команданту Јужног крила Северноатлантске алијансе и америчке Морнарице за Европу и Африку Марк Фергусону:



ХВАЛА ЛЕПА,
наравно да не можемо да мењамо прошлост и НЕЋЕМО ДА ЈЕ МЕЊАМО, и нећемо никада да је заборавимо:





не можемо да заборавимо ни ово ни многе ПОБИЈЕНЕ НЕДУЖНЕ ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ И ЗАТО НЕ МОЖЕМО НИКАДА ДА БУДЕМО ПАРТНЕРИ!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top