Muvanje

ima cim ima za banju:think:
al da ti kazem,nece jos dugo,tako da uvek postoji ona opcija sa odsecanjem i cuvanjem prsta za potpis:mrgreen:

Da li si gledala film 72 dana?

Америчка пензија деда Ђурађа, коју прима његова удовица Неђа је једини извор прихода за личку породицу Париповић. Након што баба изненада умре, њихова егзистенција је озбиљно угрожена, па глава породице Мане, заједно са сином Тодором и братом Јојом смишља занимљив план: заменити бабу! Планом су одушевљени сви, осим Бранка, Јојиног сина, који једино жели побећи са својом девојком што даље од њих..
..

http://www.imdb.com/title/tt1401672/
 
ne secam se.al nam bio komsija pre neki dan i ispricao da im je prijateljica u parizu,arhitekta odsekla babi prst i godinama koristila njenu penziju
sad je navodno otperjala negde juzno

- - - - - - - - - -

kad sam zauztea muvaju me. kad sam sama ne. muvati zenu sa dvoje dece zaeban je poso, slabo se ko odvazi.

meni je i logicno da muvaju kad si u vezi.jer zracis,prolepsas se kad si u vezi,siris mirise ljubavi...;zaljubljena:
obicno su same zene retko same po svom izboru,vise su u nekoj tranziciji izmedju dvojice,ili su razocarane,ili su odustale od ljubavi...sto je sve onako...po malo tuzno
 
ma idi bre...
to samo treba onim zenama koje recimo imaju drvenu nogu,ili vestacki kuk
sta ce jednoj zdravoj,pravoj i samosvesnoj zeni uplitanje bilo koga u osvajacki pohod?

Mnogo sta. Msm zavisi ko je u pitanju (mislim na muskarca)...ako je neko bez kriterija, onda ne treba...a ako je neko ozbiljan...onda je to vec druga prica.
 
Imaju strategiju,pomoć,prijateljice,drugarice,komšinice,rođake,radi cela ekipa...nekad sam mislio da je to sve spontano.

ne to.
nego kako izgleda tip kad je smuvan? sta to konkretno znaci?

- - - - - - - - - -

ma idi bre...
to samo treba onim zenama koje recimo imaju drvenu nogu,ili vestacki kuk
sta ce jednoj zdravoj,pravoj i samosvesnoj zeni uplitanje bilo koga u osvajacki pohod?
pazi, nuzno im je neophodno da veruju da postoji neka strategija.
nije mi jasno zasto. al bas primecujem kao sindorm.
 

Back
Top