Куповина са Амазона, ваша искуства

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Каква су ваша искуства, да ли је могуће наручивати у Србију и колико путују пошиљке? Размишљао сам куповину екрана лаптопа.

Moguće je ali ne kod svih prodavaca kao i na ebay-u. Šta više dosta njih prodaje na oba sajta. Neki rade drop shipping tako da ne mora da znači da će ti proizvod biti poslat iz UK ako prodavac živi tamo. Što se vremena isporuke tiče to zavisi od više faktora kao što znaš i sam već, naša carina zna da uspori.
Baš sam dosta stvari uzimao u poslednje vreme sa ebay-a. Tranzistor mi je stigao za 20 dana, Drugi tranzistor za svega 6 dana, oba od istog prodavca iz Hong Konga. DVB T-2 top box mi je stigao za 10 dana iz Kine. U suštini što više platiš za poštarinu brže stiže ali kao što rekoh to nije pravilo jer uvek može da zaglavi negde.
 
Ne znam kakav je escrow , ali da znas da ima puno falsifikata i na amazonu, ne garantuje amazon kvalitet...

Čitaš ocene, ne ideš nasumično. Pre će te zavrunuti neko na kupujem prodajem nego na ebay ili amazon. Imao sam bolja iskustva sa strancima što se kompenzacije tiče nego sa domaćim prodavcima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top