ПИЛОТ КОЈИ ЗАПРАШУЈЕ КЕМТРЕЈЛОВИМА: "Осећамо се као мрачне силе царства!"

Na jednom sastanku americkih i Ruskih pilota u Pragu ( neka konferencija na liniji NATO - Rusija ) , Ruski pilot je pitao americkog kolegu : ,, Kako vas nije bilo sramota da bombardujete Srbiju- kako ste mogi da bombardujete bolnice, skole , mostove, vrtice, stambene zgrade ? ,, ,, - na sta mu je americki pilot odgovorio : ,, Da mi narede da bombardujem Njujork - izvrsio bih naredjenje ! ,, ..posle toga je dobio klasican nokaut - a skandal su prenele ceske novine ....

Dakle, ovaj lik je JEDAN -JEDINI , koji je uspeo da ostane COVEK ....
 
Poslednja izmena:
Na jednom sastanku americkih i Ruskih pilota u Pragu ( neka konferencija na liniji NATO - Rusija ) , Ruski pilot je pitao americkog kolegu : ,, Kako vas nije bilo sramota da bombardujete Srbiju- kako ste mogi da bombardujete bolnice, skole , mostove, vrtice, stambene zgrade ? ,, ,, - na sta mu je americki pilot mu je odgovorio : ,, Da mi narede da bombardujem Njujork - izvrsio bih naredjenje ! ,, ..posle toga je dobio klasican nokaut - a skandal su prenele ceske novine ....

Dakle, ovaj lik je JEDAN -JEDINI , koji je uspeo da ostane COVEK ....

Zapadnjaci su disciplinovani, podržavaju autoritete i izvršavaju naređenja, što je dobro, to im je dosta pomoglo da ojačaju.
Ali kako nijedan ekstrem ne valja tako su i oni zastranili - postali su ovce i to sve dok bleje kako su slobodni i pametni.

Njihove gazde ih za sada samo šišaju ali ako odluče da ih pokolju , biće im lakše sa amerikancima nego sa musavim Šiptarima.
 
Ono što je zapanjujuće je da u 2015toj godini i dalje ima ljudi koji smatraju da je video sa Youtuba validan izvor informacija.

Kakve veze ima što je na You Tube, šta tebi to dokazuje? Kusturica na You Tube je i dalje Kusturica.
Čovek je spomenuo da zvanični mediji ne smeju da pričaju o tome, pa gde misliš da se onda objave ovakve stvari?
Strašno... :fdlan:
 
Ono što je zapanjujuće je da u 2015toj godini i dalje ima ljudi koji smatraju da je video sa Youtuba validan izvor informacija.

Gas Masko, ne prdi!
Meni nije jasno da u 2015toj godini ima ljudi koji misle da mediji nisu korumpirani i u vlasništvu svetskih oligarha! Da se pušta na TV samo što treba da se pusti!
Kada SAD pospe uranijum po Srbiji i kasetne bombe, pobije civile, opljačka državu... zapad kompletan nema pojma o tome!
 
Kakve veze ima što je na You Tube, šta tebi to dokazuje? Kusturica na You Tube je i dalje Kusturica.
Čovek je spomenuo da zvanični mediji ne smeju da pričaju o tome, pa gde misliš da se onda objave ovakve stvari?
Strašno... :fdlan:

Gas Masko, ne prdi!
Meni nije jasno da u 2015toj godini ima ljudi koji misle da mediji nisu korumpirani i u vlasništvu svetskih oligarha! Da se pušta na TV samo što treba da se pusti!
Kada SAD pospe uranijum po Srbiji i kasetne bombe, pobije civile, opljačka državu... zapad kompletan nema pojma o tome!

Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično :confused:
 
Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično :confused:


Naravno da smo svesni, al smo isto tako svesni i svega ostalog što se dešava vezano za manipulaciju klimom i raznim klimatskim oržjima pred kojima neki od vernika u zvanične verzije biraju da žmure.
 
Poslednja izmena:
Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično :confused:

Zašto bi ime i prezime pilota bilo merodavno za istinitost informacije kad i ono može biti lažno?
Mada, lako je tebi tvrditi da je sve u redu kad imaš gas masu.:mrgreen:
 
Naravno da smo svesni, al smo isto tako svesni i svega ostalog što se dešava vezano za manipulaciju klimom i raznim klimatskim oržjima pred kojima neki od vernika u zvanične verzije biraju da žmure.

To dolazi iz poluinformacija i nerazumevanja. Vrlo su male šanse da postoje tako moćna oružja za izmenu klime. Uostalom, zašto bi iko klimu činio opasnijom, kad i sam živi na istoj planeti? Samim tim bi ugrožavao i sebe.

Zašto bi ime i prezime pilota bilo merodavno za istinitost informacije kad i ono može biti lažno?

Pa ono....pomaže kad je kredibilitet u pitanju :)
 
To dolazi iz poluinformacija i nerazumevanja. Vrlo su male šanse da postoje tako moćna oružja za izmenu klime. Uostalom, zašto bi iko klimu činio opasnijom, kad i sam živi na istoj planeti? Samim tim bi ugrožavao i sebe.



Pa ono....pomaže kad je kredibilitet u pitanju :)

Zapravo, male šanse su da ne postoje .

Al uživaj ti i dalje u svojoj verziji realnosti.
 
Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično :confused:

Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT? Pa se iščuđavaš...
Ja ne uzimam sve zdravo za gotovo, ali kada vidim tebe da sve negiraš, bude mi smešnije nego bilo koja teorija zavere...
 
Zapravo, male šanse su da ne postoje .

Al uživaj ti i dalje u svojoj verziji realnosti.

Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT? Pa se iščuđavaš...
Ja ne uzimam sve zdravo za gotovo, ali kada vidim tebe da sve negiraš, bude mi smešnije nego bilo koja teorija zavere...

Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka :lol:
Al dobro, zanimajte se vi time i dalje
 
Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka :lol:
Al dobro, zanimajte se vi time i dalje

Treće Oko i Zonu Sumraka ne čitam, a bilo je o tome i na ZDF-u, Novosti su pisale o tome, bila je velika konvencija o kemtrejlsima u Americi,
a ti i dalje misli da je to vodena para... :roll:
 
Koja si ti blentovina :super:
Pa ti si pominjao Treće oko, jesam te pitao :
"Jesi li ti o ovome čuo samo sada na YT?"

ti kažeš : "
Pa jeste, ne govori se o tome samo na youtube, piše o tome i Treće Oko, a i Zona Sumraka"
Skini tu gas masku i gledaj svojim očima a ne trećim okom
:rotf:

Šta tebe buni, tupsone?
Naveo sam ti te novine kao primere budalaština, a isto to možeš naći i na youtube, da bi ti pokazao kako su i jedno i drugo loši izvori informacija. Ali ti je to izgleda previše komplikovano da shvatiš.
Kako da se ne nasmeje čovek, kad ti je jedan izvor ok, a drugom se podsmevaš :lol:
 
Ja sam te pitao a ti si odgovorio. Teleće oko i Zona šumarka :hahaha:
Pa dobro, nemam ja ništa protiv tvojih izvora informacija, svak čita šta mu paše :mrgreen:

nego da vidimo šta kaže "svevideće oko" RTS (verujte našim očima)

Već duže vreme kruže razne teorije o geoinženjeringu. I dok većina tvrdi da je zaprašivanje iz vazduha bezazleno i da služi isključivo u borbi protiv globalnog zagrevanja, Nasin naučnik Rajli Djuren ne isključuje mogućnost zloupotrebe, dok švedska političarka Pernila Hagberg tvrdi da je to eksperiment američke obaveštajne i bezbednosne agencije - CIA i NSA.

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/...83129/Dugi+beli tragovi vrebaju+sa+neba?.html

I šta kažeš Gas masketo?
 
Reče čovek "mož da bidne" :neutral:
Uverio me, moram da priznam

Nisam ni imao nameru da te uverim, već da te informišem.
Vidiš da se priča o tome na sve strane, a sada da li je istina ili nije, to je već za diskusiju.
A da bi učestvovao u diskusiji treba da izneseš neke argumente. A ne da se iščuđavaš i podsmevaš, onda biva suprotno.

Eto i ja se slažem sa čovekom "mož da bidne" !
 
Ej ljudi, jeste li ozbiljni? Niti kaže ko je taj pilot, niti išta drugo, nego kaže " This is a message I received, from a credible source. This message is (allegedly) from a USAF pilot"
Dakle, (navodno) od pilota, koji je pouzdan izvor. Pazi bogati, kako to uverljivo zvuči taj pouzdan izvor.
Pa jeste li svesni da može bilo ko da kaže bilo šta na Youtubu? Mogu i ja da napravim video u kojem kažem kako sam leteo do planete Nibiru, pričao sa vanzemaljcima i štatijaznam. Ali eto, to ne sprečava domaću štampu i čitaoce da se primaju, kao da dolazi od predsednika lično :confused:

Ja svaki drugi dan vidim avione kako prave takozvanu resetku iznad mog grada.
I svaka prica kako su to obicni tragovi je S R A NJ E, jer znam da ti tragovi nestanu iza obicnih aviona za najvise minut.
Ovi avioni sto zaprasuju non stop kruze dok ne naprave vec pomenutu resetku.....
 

Back
Top