Biti ljubavnica

Takvi odnosi su nekada mnogo prisniji i intimniji. Postoje ljudi koji se pred momkom/ devojkom-muzem/zenom sputavaju, izigravaju nesto drugo, predstavljaju se boljim nego sto jesu. U cisto ljubavnickim odnosima nema potrebe za tim. I kada je neko zauzet a ima nekoga sa strane, ta ljubavnica dobija vise jer obicno ona dobija pravog njega dok zena dobija ono sto bi on trebao biti a nije.
Nisam nikada bila sa ozenjenim, ali da treba da biram, pre bih bila ljubavnica nego zvanicna a varana.
Bas sam pricala sa jednim tipom koji je nemirne prirode od tome i rekla mu da sa njim najgore prodju one koje voli, mnogo vise dobiju one koje samo zeli. Smeje se, kaze i sam da je tako.

meni je sve jedno da li bih bila zvanicna varana ili ljubavnicas ako taj neko ume da mi da vetar u ledja, ako se pored njega ne osecam sputano i ako me njegovo prisustvo u mom zivotu ne cini tromom
pa kakav god da je nas odnos
najgore mi je kad si u braki ili dugogodisnjoj vezi, kad zvanicno zajedno idete svuda, kad ste za javnost par, a njega vuces na ledjima kao teret i u zivotu se sa njim boris oko svakodnevnih stvari - da prosetamo, ma nemoj sescemo negde..spremila sam blabla za rucak, a sto bas to..hocemo na more u maju da otvorimo sezonu - e ja ne mogu, organizuj se ti
ma hebi se bre, koji ces mi..

- - - - - - - - - -

to bi ja cak i poremecaj nazvao, cuj pretvaram se pred zenom

opet bih da podelim, treba pricati iz iskustva jer samo onda mozes znati kako se ko oseca ovako samo nagadja
ni mene ne boli tudja rana
nikad kod mene ne bi mogla ljubavnica dobiti vise od zvanicne

cekaj prvo da nadjes zvanicnu, pa da nadjes ljubavnicu pa se vrati na temu :)
 
ja vec napisa u predhodnom postu, tudje rane kikoga ne peku, tako i tudja iskustva niko ne oseca niti zna sta ljudi prolaze, kroz koji pakao

definitivno čoveče , ja tebe ne razumem
tema...pričamo o temi
da li trebam da budem prevarena žena ili ljubavnica kako bih učestvovala na temi
jesi li ti prevaren ili si varao pa ti to daje pravo da pričaš na temi a ja ne mogu
ne , neko se uči na svojim greškama, neko na tuđem iskustvu
mada iskreno ovo ne smatram greškom, već izborom
 
Takvi odnosi su nekada mnogo prisniji i intimniji. Postoje ljudi koji se pred momkom/ devojkom-muzem/zenom sputavaju, izigravaju nesto drugo, predstavljaju se boljim nego sto jesu. U cisto ljubavnickim odnosima nema potrebe za tim. I kada je neko zauzet a ima nekoga sa strane, ta ljubavnica dobija vise jer obicno ona dobija pravog njega dok zena dobija ono sto bi on trebao biti a nije.
Nisam nikada bila sa ozenjenim, ali da treba da biram, pre bih bila ljubavnica nego zvanicna a varana.
Bas sam pricala sa jednim tipom koji je nemirne prirode od tome i rekla mu da sa njim najgore prodju one koje voli, mnogo vise dobiju one koje samo zeli. Smeje se, kaze i sam da je tako.

meni je sve jedno da li bih bila zvanicna varana ili ljubavnicas ako taj neko ume da mi da vetar u ledja, ako se pored njega ne osecam sputano i ako me njegovo prisustvo u mom zivotu ne cini tromom
pa kakav god da je nas odnos
Zašto bi iko uopšte razmatrao i birao između uloge prevarene žene i uloge ljubavnice.... mislim, zaista postoje i bolje stvari od toga.
Teorija "od dva zla biram manje" vodi zaključku da samo zlo i postoji, što je netačno.
 
definitivno čoveče , ja tebe ne razumem
tema...pričamo o temi
da li trebam da budem prevarena žena ili ljubavnica kako bih učestvovala na temi
jesi li ti prevaren ili si varao pa ti to daje pravo da pričaš na temi a ja ne mogu
ne , neko se uči na svojim greškama, neko na tuđem iskustvu
mada iskreno ovo ne smatram greškom, već izborom

treba znati o cemu pricas, a to sto ti vidis nije uvek tako na prvi pogled niti je to tako kako drugi pricaju, lazu, preuvelicaju, preumanjuju, nameste kako je njima lakse a daleko je od istine
e sad ja smatram da ti nisu kompetentni da pricaju sta znati biti ljubavnica, jednostavno vise da zeli ne ne zelim, nema svrhe po meni

naravno da je ovo mesto za diskusiju i svako ima pravo al unesite malo licnog iskustva da bi tema bila ozbiljna inace je neozbiljna ko vecina ovde
 

Back
Top