Strah od ljubavnice, potencijalne ljubavnice...

gost 358859

Poznat
Poruka
7.403
.. raspustenice koja je ostala bez svog coveka pa sad hoce da drpise tudjeg, jelte kako ce bez muskog, zatim baba devojki, lokalnih radodajki i sl.
Objasnite mi, svega vam, jer ne kontam? Da sve prethodne teme sazmemo u jednu... jer me niko ne moze ubediti da tolika osuda ne potice iz straha... toliko se ne osudjuju ni ubice, za njih se ponekad i nadje opravdanje. Ljubavnice i potencijalne ljubavnice na kolac!
 
.. raspustenice koja je ostala bez svog coveka pa sad hoce da drpise tudjeg, jelte kako ce bez muskog, zatim baba devojki, lokalnih radodajki i sl.
Objasnite mi, svega vam, jer ne kontam? Da sve prethodne teme sazmemo u jednu... jer me niko ne moze ubediti da tolika osuda ne potice iz straha... toliko se ne osudjuju ni ubice, za njih se ponekad i nadje opravdanje. Ljubavnice i potencijalne ljubavnice na kolac!
pa naravno mi nista nismo krivi navukla nas bagra
 
Strah od potencijalne ljubavnice je strah od potencijalne prevare koja udara na ego i konačno strah od potencijalnog prestanka ljubavi sa partnerove strane koji udara na sve ostalo.
Pošto su velike stvari u pitanju (potencijalno povređen ego i potencijalan prestanak ljubavi), da bi čovek lakše mogao da se nosi sa njima, prebacuje težište na ljubavnicu.

A što se tiče opravdanosti straha od prevare i muškaraca koji (ne) odbijaju žene koje im se fizički dopadaju, moja baba, koja se btw. u ono vreme udavala 2 puta i to drugi put za 8 godina mlađeg, bi reklai: kurvаr za mrak, a kuvar za brak.

Pa, kakav se izabere.
 
iskusno.
naravno da je opravdan..
:aha:
jer muskarci su po prirodi svojoj slaba, povodljiva bica ..:(
tuzna tuga.

U sexualnom smislu stvarno nemamo neki karakter niti odbrambeni mehanizam. Ženske čari su prejake za nas, čak i vi same primjećujete ljepotu vašeg pola i divite joj se. Vas vadi sto je većina muskaraca neugledna pa nemate tako mnogo iskušenja.
 
.. raspustenice koja je ostala bez svog coveka pa sad hoce da drpise tudjeg, jelte kako ce bez muskog, zatim baba devojki, lokalnih radodajki i sl.
Objasnite mi, svega vam, jer ne kontam? Da sve prethodne teme sazmemo u jednu... jer me niko ne moze ubediti da tolika osuda ne potice iz straha... toliko se ne osudjuju ni ubice, za njih se ponekad i nadje opravdanje. Ljubavnice i potencijalne ljubavnice na kolac!
ne moze coveka niko da uzme protiv njegove volje, on se moze jedino sam predati. kod mene te price ah zavela me kuuurwa ne piju vodu. pretendenata uvek ima, ali nije moje (tj od onog drugog) da ih rasterujem stapom, ja samo stanem u senku i posmatram situaciju a na gospodinu je da odluci, a za tim i ja odlucujem...stvarno bi mi bila uvreda za mene i moj izbor kada bih ja morala da "branim" nekog od ljubavnica jer on jadan nezna dusica ne moze jer se boji da joj ne slomi srce :sad2: bem ti muskarce cija je pamet jednaka curecoj. missim ako krenu da kidisu na mene licno da bi dosle do njega, onda naravno nisam slatka, ako treba i da se bicslepujemo!!! :manikir: osim toga ako bas oce ljubavnicu, daj da se dogovorimo ta picqa i ja za ratu iznajmljivanja bar da malo potpomogne kucni budzet, nema nista za dzabe, kapitalizam bato!!!!! za droce su makroi! :zper:
 
Ljudi tako ostro osudjuju takve "pojave" iz straha. Nekada im je mnogo stalo do necega a nekako ne mogu bas tako lako da prihvate cinjenicu da sve sto imaju moze da nestane u sekundi, jer niti imaju kontrolu nad svojim zivotom a kamoli nad tudjim. Onda im je lakse da traze krivca i iskaljuju bes zbog sopstvene nemoci na drugima. Kao da su ljubav i osecanja stvar koju mozes da osiguras u vremenu i prostoru. Sve se menja, pa i to.

I onda one price o postovanju, o ljubavnicama kao deci koja nisu imala dovoljno ljubavi i ostalim baljezgarijama. Stvar je hormona, dopadanja, svidjanja, nekada i ljubavi a desava se svima i najboljima i najgorima. Tu sve "odluke", "karakteri", "volje", padaju u vodu. Doduse ima beskrupuloznih ljudi,koji se muvaju, cackaju, traze slabost da bi rasturili neciju vezu ili brak i nemaju ni trunku grize savesti. Ima i onih drugih koji se zaljube i osecaju se lose zbog situacije, ali ne mogu protiv svojih osecanja.
 
.. raspustenice koja je ostala bez svog coveka pa sad hoce da drpise tudjeg, jelte kako ce bez muskog, zatim baba devojki, lokalnih radodajki i sl.
Objasnite mi, svega vam, jer ne kontam? Da sve prethodne teme sazmemo u jednu... jer me niko ne moze ubediti da tolika osuda ne potice iz straha... toliko se ne osudjuju ni ubice, za njih se ponekad i nadje opravdanje. Ljubavnice i potencijalne ljubavnice na kolac!

:per: moj kolac je od mesa :rumenko:
 
.. raspustenice koja je ostala bez svog coveka pa sad hoce da drpise tudjeg, jelte kako ce bez muskog, zatim baba devojki, lokalnih radodajki i sl.
Objasnite mi, svega vam, jer ne kontam? Da sve prethodne teme sazmemo u jednu... jer me niko ne moze ubediti da tolika osuda ne potice iz straha... toliko se ne osudjuju ni ubice, za njih se ponekad i nadje opravdanje. Ljubavnice i potencijalne ljubavnice na kolac!
greška u startu, jer razvedena žena nije puštena sa bilo čega da bi bila raspuštenica
strah je zbog slobode...valjda
 
Osudjuju jer ne mogu da imaju toliko muskarca kao ti :zper: a zele da njih muvaju ne tebe - ljubomora :aha:

Zavidne su sto tebe muskarci zele (naprimer) a njih ne gledaju :malav:

I onda se prave moralne i osudjuju da bi te uklonile i ne predstavljas tako jaku konkurencuju :rotf:

I mene svi osudjuju ali ja teram po svome :per: i ne slusam jadne osobe, nesposobne da se snadju za sex :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top