Problem sa skajpom

silovski

Primećen član
Poruka
968
Imam skajp na kompu i laptopu do pre par dana je sve dobro radilo i odjednom na laptopu nece.Samo je puklo i kad hocu da se ulogujem izbaci gresku da nije dobar pasword.A na kompu sa istim paswordom radi normalno.Da li se neko tako vec patio pa ima resenje?
 
Koju verziju imaš,recimo ja sam imao problema sa prijavljivanjem jer nisam imao instaliran SP3 pa nisam mogao skinuti najnoviju verziju.

Isti slucaj. Posle instaliranja SP3, Skajp normalno radi sa najnoviim verzijama.
Neka kolega proveri koji SP ima na kompu a koji na laptopu. Ja sam ima isti slucaj da mi radi na kompu pa sam tako utvrdio da je problem u SP2 koji je bio na laptopu.
Mozda pomogne!
 
Na kompu gde radi imam XP sa SP3 a na laptopu gde neradi je Win 7.

Preko kojeg naloga se prijavljuješ....Ako pišeš tačne podatke nema razloga da ne prođe prijava....


picture1-1.png

picture2-1.png

picture3-1.png
 
Ja sam na taj problem naleteo kod burazera koji ima P4 i windows XP . Kad instalira novi Skype 7.0 uloguje se normalno ali kada klikne na kontakt javlja neku gresku i nemoguce je pozvati nikog jer nece da otvori kontakt. Onda uzmem desnim tasterom na kontakt i pozozovem ali cim se uspostavi veza prsne Skype. Nakon toga deinstaliramo tu verziju i ubacimo nizu i onda se javlja problem SILOVSKI naveo, pise problem sa konekcijom i izbacuje non-stop kao da pass nije OK. Kod njega je originalni winXP sp2 a sp3 je skino sa sajta ali ne zna kako da resimo problem a da ne mora da kupi novi komp!?
 
Ja sam na taj problem naleteo kod burazera koji ima P4 i windows XP . Kad instalira novi Skype 7.0 uloguje se normalno ali kada klikne na kontakt javlja neku gresku i nemoguce je pozvati nikog jer nece da otvori kontakt. Onda uzmem desnim tasterom na kontakt i pozozovem ali cim se uspostavi veza prsne Skype. Nakon toga deinstaliramo tu verziju i ubacimo nizu i onda se javlja problem SILOVSKI naveo, pise problem sa konekcijom i izbacuje non-stop kao da pass nije OK. Kod njega je originalni winXP sp2 a sp3 je skino sa sajta ali ne zna kako da resimo problem a da ne mora da kupi novi komp!?
Ja sam to odavno radio,ali evo jedan tutorijal:http://www.ucionica.net/os/kako-instalirati-service-pack-3-za-windowse-xp-73/
 
Ma tu je sve jasno nema boljeg dowloada nego sa sajta Microsofta, problem je Skype sta su mu uradili da je prosto postao neupotrebljiv na XP-u ?

Najnoviji Skype radi na Win XP savršeno kao i na Win 7. Problem je do vašeg sistema ali trebate pogledat i koji procesor imate....Odavno je poznato da Skype neće raditi na nekim starim mašinama sa AMD procesorima..
 

Back
Top