malecki

X

_-xXx-_

Gost
Pozdrav svima,
Imam 17 godina, ali sam u odnosu na moje drugove nizeg rasta(166).
Da li to smeta devojkama???
Inace sam imao dosta devojaka ali mi se ipak cini da sam im manje drag nego neki ogromni i nabildovani...
Cemu da se nadam :?: :?: :?:
 
Covek raste do nekih 21 godinu... tako da jos ima vremena... ja sam recimo najvise porastao od 16 do 18-te...

Inace, ako nekoj smeta tvoja visina... njen problem... nemoj se ti frapirati oko toga.... Muskarci su i onako deficitarna roba, pa svako nadje neku damu, ako ne i vise njih, na kraju ;)
 
samo veruj u sebe, to ti je najvaznije!!!sta mislis koliko je visok AL PACINO,a koliko zena luduje za njim?!ili neki drugi "dasa"?svi su oni nizeg rasta pa im nista ne fali-zato digni glavu i ne brini se!!!
 
books:
samo veruj u sebe, to ti je najvaznije!!!sta mislis koliko je visok AL PACINO,a koliko zena luduje za njim?!ili neki drugi "dasa"?svi su oni nizeg rasta pa im nista ne fali-zato digni glavu i ne brini se!!!

Da ali kad Pacino stane na svoj novcanik nadvisi i Magica. :wink:
 
_-xXx-_:
Pozdrav svima,
Imam 17 godina, ali sam u odnosu na moje drugove nizeg rasta(166).
Da li to smeta devojkama???
Inace sam imao dosta devojaka ali mi se ipak cini da sam im manje drag nego neki ogromni i nabildovani...
Cemu da se nadam :?: :?: :?:

Pa ti ces josh da porastesh, ali znaj da su ukusi razliciti...evo ja, npr, bash ne preferiram visoke momke...Jednom sam bila s deckom od skoro 2m i svaki put kad je hteo da me poljubi ,malo je falilo da mi sredi kicmenu mozdinu;)
 

Back
Top