Kada Pravis Budalu od Sebe...

zamisli:
Ok sad kada imamo klub....znate zdravo je se osvetiti, to je jako zdravo....hm sta mu uraditi...a uvek se moze nesto...

Vrlo podlo i vrlo slatko.... sta cemo im raditi i cime ih muciti.
Joj da... bilo je tu i osveta, ali jednom je najvise upalilo to sto sam ja idalje ostala ok prema njemu... samo sam rekla: ej razilazimo se i to je to vrlo kratko, ako ti nesto zatreba ili ti treba neka pomoc javi se tu sam. To ga je najvise ubilo, i naravno onda dodje maca na vratance, pa kucne ...kuc... kuc... a on misli neces da otvoris, a ti otvoris pa pitas sta je sta ti treba.... pa mu pomognes a on hoce da rikne i od savesti i od svega najgoreg na svetu pa ti onda jos i prizna kao poslednja pic.... da je bio los da je bio ovakav onakav... bla...bla...bla.. a ti kazes jeste jeste tako je... izvini ali zurim i okretoh se ja i odoh... E to mi je bas prijalo.
 
evi:
Vrlo podlo i vrlo slatko.... sta cemo im raditi i cime ih muciti.
Joj da... bilo je tu i osveta, ali jednom je najvise upalilo to sto sam ja idalje ostala ok prema njemu... samo sam rekla: ej razilazimo se i to je to vrlo kratko, ako ti nesto zatreba ili ti treba neka pomoc javi se tu sam. To ga je najvise ubilo, i naravno onda dodje maca na vratance, pa kucne ...kuc... kuc... a on misli neces da otvoris, a ti otvoris pa pitas sta je sta ti treba.... pa mu pomognes a on hoce da rikne i od savesti i od svega najgoreg na svetu pa ti onda jos i prizna kao poslednja pic.... da je bio los da je bio ovakav onakav... bla...bla...bla.. a ti kazes jeste jeste tako je... izvini ali zurim i okretoh se ja i odoh... E to mi je bas prijalo.
U pravu si Evi,kad znaju da se ostala cool riba, da ti je sve super ....malo se zamisle, i kao bio sam kreten,....znaci DOBROTOM do osvete...
 
zamisli:
Ne daj mu da te zeza, nije vredno....nikad se ne isplati, jer on nikada necce doci sebi, dok god si cool prema njemu on ce da nastavi da bude konj, muskarci su mazohisti vole da ih neko zeza

ma nije vazno da li ce doci sebi, nego da vise ne prilazi meni...u stvari da mi ne prilazi sa namerom da mi pokaze koliko se promenio. :) mada treba znati sta te je dovelo u tu poziciju, da li je covek manipulator ili si se ti sve vise primala sto je on bio gori...ima i toga. hajde, valjda je i to neka skola, jedno iskustvo vise.
 
Jesam kao mlajda par puta uletela u neke seme gde mi nije bilo sve po volji. Mada, moram priznati, nikad me niko nije u facu zajebavao, a ja treptala, i izgravala budalu. Mozda sam slutila da tu nesto muti, isl, ali jako kratko me je onda drzalo. Sebe ipak vise volim.
A na osvetu se nikad ne bih trosila. Procitala sam jednom - the best revenge is moving on with your life. A njih ostavis negde daleko iza.
 
zamisli:
Ne daj mu da te zeza, nije vredno....nikad se ne isplati, jer on nikada necce doci sebi, dok god si cool prema njemu on ce da nastavi da bude konj, muskarci su mazohisti vole da ih neko zeza

Ma sve ja to znam duso. Ali problem je u tome, sto sam zaljubljena,
i koliko god da sam racionalna u drugim sverama u zivotu,
kad me rade emocije, prava sam ovca... cak mi ni iskustvo izgleda tu ne pomaze...
 
zamisli:
Devojke, jeste li imale nekad vezu, gde ti on radi sta god hoce, a ti ga slusas, gubis samopouzdanje, i krivis sebe za sve...ali naravno na kraju dodjes sebi, i hoces umres od sramote sta si mu dopustila....

o da..poslednja godina braka..da sam se jos malo savila, presla bih u rudare..ili, da sam se jos malo smanjila, pretvorila bih se u prah..ili..osh josh?

dno dna
 
zamisli:
Devojke, jeste li imale nekad vezu, gde ti on radi sta god hoce, a ti ga slusas, gubis samopouzdanje, i krivis sebe za sve...ali naravno na kraju dodjes sebi, i hoces umres od sramote sta si mu dopustila....

ne budi zagonetna, reci, sta si mu to konkretno dopushtala pa te bilo stid?
da mu nije mozda preslo u naviku da ti ejakulira po faci?
. . . . . . . . . . .
regards,
random cloud
 

Back
Top