Taksi u Beogradu i njegove paprene cene

Komunalna policija je na aerodromu 24 h dnevno, ne samo zbog taksista nego uopste, to im je posao.
To sto su taksisti u dilu s njima je druga prica. Niko nije imun na pare pa zasto bi oni bili ?
Ja sam bivsi taksista, ziveo sam od tog hleba punih 11 godina i znam malo vise. Tesko je oterati nekoga sa aerodroma ko je dnevno uzimao 100-200 eura. Kako toga doterati u red na ceka voznju na regularnoj taxi stanici i da mu na kraju dana gde provede 10 h za volanom jedva ostane 20 eura [kad odbije porez, smenu, amortizaciju, gorivo.....]

Brate , napravi se red, i jedan po jedan, pa kada stigne.Nema javasluk je uzeo maha.Samo ne razumem, kada god sam bio u Beogradu, nisam imao problema, posebno nocu, dodjes do kola i kazes: imam iljadarku moze li, a on obicno kaze moze, jer mu se ne isplati da dzudzi do zere i ne uradi voznju.
 
Tacno brate, vidi se da si pametan i sposoban ali malo je takvih.
Obicno kad ljudi slete na samom izlazu ih smuvaju ovi prevaranti i odvedu na parking van taxi stanice. Imaju tako lep recnik, slatkorecivi, ubedljivi, namazani svim bojama i hvale se da voze striktno po taksimetru a nabudzili turbine pa kuca brzinom svetlosti, imaju divca racune, kola nisu na njihovo ime pa cak i kriju tablice, prelepe, zamagle po neki broj........ma hiljadu manifetluka samo da otmu pare.
I sto je najgore oni rade, ne moze im niko nista. Komunalna policija je verovatno [???] korumpirana. Nisam to video niti ko moze da vidi ali cistom logikom, zasto bi ih pustali da to rade sto se ne sme i to bas ispred njih samih a rekao sam ti da sam to skoro svojim ocima gledao iako u novinama pisu svasta
 
Treba vi da se vozite taxijem u Karakasu......:hahaha:

Prvo - taksimetar ne postoji...

Svi taksiji su stare americke olupine iz 70-ih godina proslog veka...

Drugo, ako UNAPRED ne dogovorite cenu, rizikujete zivot!

Trece, celo vreme treba dobro da pazite kuda vas vozi, da vas ne odveze tamo odakle se vrlo tesko vratiti...

Zato morate da naucite da CITATE LICA, iako se tu nekada moze gadno prevariti.

S policijom nemojhte racunati da vas zastiti, jer su oni gori lopovi i ubice od taksista.
 
U Podgorici nema Starta ima zaštićenih 2 EUR gde je uključeno prvih 5km, u Smedrevu se dobra vožnja od 500din prepričava par dana, u Užicu taksisti vade ljude iz autobusa i voze ih po ceni karte, Pančevo ili Pančevački most je blizu pa su skromne njihove ponude a u Kragujevcu ne verujem da možeš i da zamisliš kako i šta se sve radi pa tako KG Pink taxi ima 100-tinjak razvaljenih vozila na kojima radi dosta divljaka, dobit im je skroma
 

Back
Top