Hoce li Vucic uvesti Srbiju u Nato?

Hoce li Vucic uvesti Srbiju u Nato

  • Da (kao uslov ulaska u EU)

  • Status kvo (ostacemo u Partnerstvu za mir)

  • Izaci cemo iz Partnerstva za mir


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bez obzira sta mozete privatno da mislite o tom vojnopolitickom savezu, ovo je tema o vasem misljenju i ocekivanjima, sta bi Vucic mogao da uradi u buducnosti.

Anketa stize, javna.

Ako to bude uslov za njegov ostanak na vlasti...naravno da hoće. Bez pardona.

- - - - - - - - - -

on bi mozhda i hteo, al narod nece...:lol:

Narod je svoj kapacitet pokazao 90-te, 2000-te i 2012-te.
Što neko reče..."treba ga J*****."
 
Moguće mada članstvo u Natou-u Srbiji ne bi donelo ništa ni dobro a ni loše osim što bi nam Rusi zamerili na tome iako nemaju razloga jer cela Evropa je praktično u tom nazovi savezu.Ono što je zanimljivo za taj savez jeste da ne predviđa nikakve mehanizme delovanja u slučaju da su dve ili više članica u međusobnom konfliktu.
 
Ako to bude uslov za njegov ostanak na vlasti...naravno da hoće. Bez pardona.
Tako je i dosao, zato sto Tadicev DS nije bio kooperativan za KiM. U Blicu kazu da cemo mi da zavrsimo pregovore sa EU samo ako "Kosovo" dobije stolicu u UN.
Ulazak u Nato ce da bude sproveden bez referenduma, to sam uveren, a za EU cemo sigurno da imamo referendum, jer za to postoji stabilna vecina jos od 5. oktobra.
Mozda Vucic bude pokusao da udjemo samo u politicko krilo, kao sto su Francuzi sa De Golom... ali ne znam da li je toliko vest. Bolje reci, sumnjam.
 
nijedno od tri ponudjena odgovora mi se ne dopadaju, ali da, ipak mislim da ce vu dati sve od sebe kako bi srbiju uveo u nato.
ne mislim da bi to uradio kao uslov za ulazak u eu, jer pored tog uslova imamo sigurno i sankcije rusiji, stolicu kosova u un i sijaset drugih zajébancija, ali smatram da bi uveo srbiju u nato kako bi dovrsio ono sto je ds zapoceo - da nas u potpunosti finansijski slomi.
sam ulazak u nato kosta vise milijardi eura. nije to papir, pa kao sad potpisemo i eto mi smo nato. oni, tj nato, prvo moraju da naprave finansijsku procenu, da nam mmf opet frkne par milijardi zaduzenja, a onda ide nabavka svega onog sto su tadic i sutanovac otopili u smederevskoj zelezari.
vojna oprema mora biti nabavljena od amerikanaca, po strogim propisima, sto opet mnogo kosta. naravno, tu gde je mnogo para, lako ih je usmeravati i na privatne racune.
tako da, mislim da je av apsolutno spreman za nato.
 
Tako je i dosao, zato sto Tadicev DS nije bio kooperativan za KiM.

Тако је. Тадић и Борко су на крају почели да врдају ЕУлексу.

Ulazak u Nato ce da bude sproveden bez referenduma, to sam uveren, a za EU cemo sigurno da imamo referendum,

Мислим да неће бити референдума. Бациће вест о неком новом највећем нарко дилеру на свету, можда жртвују неког ситнијег страначког играча а ако буде временских непогода ето опет супермена у акцији.
Звучи као циркус али не може другачије да се пише кад је тако.
 
1.) Не мож бит неутралан и истовремено члан нато,
2.) улазак у нато био би крај снс власти, а то би коначно отворило простор новим млађим генерацијама и новим партијама јер дс се не може никад више вратити као ни спо и слична екипа, мислим да снс ипак неће починити политичко самоубиство
 
1.) Не мож бит неутралан и истовремено члан нато,
2.) улазак у нато био би крај снс власти, а то би коначно отворило простор новим млађим генерацијама и новим партијама јер дс се не може никад више вратити као ни спо и слична екипа, мислим да снс ипак неће починити политичко самоубиство

zasto mislis da bi im tu bio kraj? pa dali su siptarima de fakto priznanje, bilo malo protesta i barikada i to je to. sta sad, kao bice ustanak?
 
zasto mislis da bi im tu bio kraj? pa dali su siptarima de fakto priznanje, bilo malo protesta i barikada i to je to. sta sad, kao bice ustanak?

1.) Шипци ипак немају столицу у УН, немају амбасадора у бгд...
2.) Постоје границе за све, ту је бт режим погрешио, мислили су да је народ стока, вршили експерименте над масом, то је урнисало дс а надам се да ће га још више урнисати, и дс и ндс и цео бивши дос.
 
1.) Шипци ипак немају столицу у УН, немају амбасадора у бгд...
2.) Постоје границе за све, ту је бт режим погрешио, мислили су да је народ стока, вршили експерименте над масом, то је урнисало дс а надам се да ће га још више урнисати, и дс и ндс и цео бивши дос.

1. siptari imaju svoju kancelariju u beogradu.
2. ne rece li lepi av da ce ukinuti sve ono sto je ds potpisao po sistemu puj pike ne vazi? a zatim se srdacno rukovao sa tacijem :aha:
 
Da, svi zaposleni u javnom sektoru ili članovi porodica zaposlenih u javnom sektoru moraće da ćute, a dobar deo preostalog punoletnog stanovništva će do ludila ponavljati- Samo da ne bude gore... i ko će se još sećati 1999. Sem toga, do tada će i CG biti član, pa će nam se lepo objasniti da nismo mi najgori.... I narod (ili ti svi mi) će to nasmejano da proguta.
 
1. siptari imaju svoju kancelariju u beogradu.
2. ne rece li lepi av da ce ukinuti sve ono sto je ds potpisao po sistemu puj pike ne vazi? a zatim se srdacno rukovao sa tacijem :aha:

1.) Постоји албанска амбасада, не постоји амбасада тзв косове
2.) Нисам ја обожавалац ав-а, ал он увек може рећи да је натеран на сусрет са тачијем, док је бт сам, ничим изазван, трчао по аеродромима да се рукује са њим, уз одвратан увлакачки осмех
 
mislim da su on i Toma umislili da mogu državu da vode kao Tito...da se qrvaju i sa zapadom i sa Rusijom. skoro da sam ubeđen da će nas to skupo koštati

da ali narod to guta jer misle da su ziveli lagodno kod Tita.

- - - - - - - - - -

Moguće mada članstvo u Natou-u Srbiji ne bi donelo ništa ni dobro a ni loše osim što bi nam Rusi zamerili na tome iako nemaju razloga jer cela Evropa je praktično u tom nazovi savezu.Ono što je zanimljivo za taj savez jeste da ne predviđa nikakve mehanizme delovanja u slučaju da su dve ili više članica u međusobnom konfliktu.

kako to mislis "zamerili"

pa ulaskom u NATO automatski postajemo vojni cilj. i ne samo Rusima nego svima koji vide neprijatelja u NATO alijansi.

- - - - - - - - - -

Šta dobijamo ulaskom u nato što nam usput rečeno niko i ne nudi ?

to ti mislis.

- - - - - - - - - -

1.) Не мож бит неутралан и истовремено члан нато,
2.) улазак у нато био би крај снс власти, а то би коначно отворило простор новим млађим генерацијама и новим партијама јер дс се не може никад више вратити као ни спо и слична екипа, мислим да снс ипак неће починити политичко самоубиство

to smo mislili i za komuniste 2000e i sps. a dacic na vlasti vec eonima.

- - - - - - - - - -

1.) Шипци ипак немају столицу у УН, немају амбасадора у бгд...
2.) Постоје границе за све, ту је бт режим погрешио, мислили су да је народ стока, вршили експерименте над масом, то је урнисало дс а надам се да ће га још више урнисати, и дс и ндс и цео бивши дос.

nemaju, ali bice. nemaju jer ne daju Rusi i Kinezi. ali ne mogu oni protiv Srbije ako Srbija priznaje siptarsku vlast u Pristini kao legitimnu. a de facto priznaje.
 
1.) Постоји албанска амбасада, не постоји амбасада тзв косове
2.) Нисам ја обожавалац ав-а, ал он увек може рећи да је натеран на сусрет са тачијем, док је бт сам, ничим изазван, трчао по аеродромима да се рукује са њим, уз одвратан увлакачки осмех

1. postoji kancelarija kosova. to nije albanska ambasada vec siptarska ispostava sred glavnog grada srbije.
2. trcao je i toma za njim, u vatikanu. ova bagra je po svemu sudeci za samo dve godine vlasti uradila mnogo efikasnije unistavanje ove zemlje nego bilo ko pre njih.
 

Back
Top