HANNIBAL

gost 189815

Iskusan
Poruka
5.826
ne znam dal je neko gledao finale,ja sam se odusevila,bas je dobro odradjeno,i preporucujem za gledanje ako volite psiholoske trilere(ja sam gledala od sredine prve,sad je kraj 2 i radice i 3cu);)jedino sto mi smetaju bloody parts tu zazmurimXDDDDlol
al inace postala mi je omiljena;)
 
Serija izuva koliko je fantasticna.

Vizuelno je odradjena savrseno, besprekorno.

Glumacki talenti su na nivou.

Hanibala glumi fantasticni danski glumac Mads Mikkelsen. U pocetku, bilo je tesko navici se na Madsa jer smo svi navikli da u ulozi Lektora vidimo besmrtnog Hopkinsa. Ali ovo je neki drugi Hanibal, mladji, u formi, i ima potpuno drugaciji prisput i blagi akcenat. Hopkinsov Lektor je bio zabavan, ovaj je jeziv, bez emocija, a opet izuzetno prijatan i tajanstven.

Ulogu Jack Crawford-a tumaci Laurence Fishburn (Morfeus iz Matriksa), pojavljuje se i Sintija Nikson iz Seks i Grada kao i Dzilijen Anderson (Dejna Skali) koja izgleda fantasticno i tumaci odlicnu ulogu.

Ali ubedljivo najvece iznenadjene je mladi Englez Hugh Dancy koji je fantasticno oziveo Will Grahama.

Manji likovi Dr. Alan Bloom i Fred Lounds su pretvoreni u zene, i to veoma atraktivne zene, koje divno doprinose prici.

Svi elementi koji su romane i filmove ucinili poznatim su tu- kanibalizam, umetnost, psihijatrijske seanse, otmenost, Mason Verger i njegova sestra Margo, Hanibalova sestra Misha se spominje, kao i citava plejada sporednih serijskih ubica i Hanibalovih pacijenata.

Serija istrazuje rane godine Hanibala, dok jos nije bio uhvacen, a dok je saradjivao sa FBI-om.

Preporucujem u svako doba.
 
ne znam,meni je pretenciozna,hoce sa tim scenama leseva,muzikom i rezijom po svaku cenu da me sokira,ne svidja mi se
zivim u 21.veku i imam brz internet,neces me sokirati lesevima iz kojih rastu pecurke
nista mi ne valja posle true detectiva.mikelsen jeste carina,ali onaj drugi picopevac sto halucinira mi ide na nerve
tek sam na pocetku,ce da vidimo kako ce biti dalje
 
ne znam,meni je pretenciozna,hoce sa tim scenama leseva,muzikom i rezijom po svaku cenu da me sokira,ne svidja mi se
zivim u 21.veku i imam brz internet,neces me sokirati lesevima iz kojih rastu pecurke
nista mi ne valja posle true detectiva.mikelsen jeste carina,ali onaj drugi picopevac sto halucinira mi ide na nerve
tek sam na pocetku,ce da vidimo kako ce biti dalje

Gledaj dalje, postaje mnogo bolje.
 
kraj je bio najbolji..belicanstven.
koliko je ova poslednja sezona bila losa toliko je kraj dobar...
cak ideo sa belindom koja nije mogla viseda strepi i razmisla pa se unakazila je vrh...zadnje dve epizode su vrh vrhova...
 
Zaprepašćen sam koliko se malo pisalo o ubedljivo jednoj od najboljih serija u 21. veku.
Hannibal je vizuelno nenadmašan, a kraj serije je najbolji koji sam ikad video.
 

Back
Top