Slušanje radio stanica preko radio prijemnika - prošlost?!

Karen_Souza

Veoma poznat
Poruka
11.584
Ja uglavnom slušam radio online, čak se ni ne sećam kada sam poslednji put uključila neki klasičan radio prijemnik.

Internet obiluje mnoštvom online radio stanica koje se dosta slušaju i koje su jako popularne, sve velike radio stanice su takođe dostupne za slušanje preko interneta.

Šta mislite, da li se slušanju radio stanica preko klasičnih prijemnika bliži kraj?
 
Vec je problem sa onim pendzerima,precima mobilnih telefona i mobilnih ali za valjda NHT mrezom ili tako nesto,koliko god da i nisu prevazidjeni,operateri i industrija su ih ukinuli...Sad cu naci sajt o stvarima koje su bile van svog vremena i bile ukinute,a kasnije se pokazalo da su ipak bili dobra resenja...Stoga ne treba zuriti,ali nekome je profit ispred svega.

EVO 10 STVARI KOJE SU BILE ISPRED SVOG VREMENA (NOVIJE): http://mashable.com/2011/06/19/tech-products-ahead-of-time/
 
Poslednja izmena:
Pa i novine citas onlajn i to dzabe pa jel su nestale? Radio je bitan za kola,autobus,kamion i ostalo...Nece nestati...Inace licno imam program na kompu koji ima i gomilu domacih radio stanica,pa ko zeli mogu mu preporuciti...Znaci opstanak da,ali ne ko tv,24h-ni medij.
Nisu nestale, tačno. Činjenica je da slušam radio online uglavnom zato jer mi je tako praktičnije, dosta vremena provodim pored računara, a i iskrena da budem nemam nijedan ispravan radio prijemnik kod kuće. :rumenka:

Nije dosao kraj niti ce skoro. Danas su dostupne i knjige u elektronskoj forni ali postoje ljudi kojima taj vid citanja nije omiljen. Satovi su vec decenijama zauzeli mesto u svakom uglu prostorije ali i dalje se prodaju za oko ruke.
O tome sam isto danas otvorila temu na Književnosti. Ja ne volim elektronske knjige, već stare dobre klasične.

Radio se slusa samo preko radio aparata i samo tad ima onaj pravi ugodjaj
Znači došlo je vreme da ili popravim neki radio prijemnik ili kupim novi.

Ne mogu da verujem !
Radio prevaziđen ?

Znači, gurneš antenu u uvo ....
I udri po "Grandu" !?
Dobro i praktično, nema šta.
Ja sam samo pitala za vaše mišljenje. Ne tvrdim da je prevaziđen.

Izvini, ali gde sam ja spomenula Grand i kakve veze ima Grand sa ovom temom?

Grand:bljak: ne znam dal ce radio izumreti ali mi je slusanje muzike preko neke dobre stanice vrlo ok...jos ako nema reklama ni vesti milina...pa krene evergrin, pa hitovi...a onda iznenada puste neku pesmu koju bas volim:zaljubljena:
To je takođe jedan od razloga što volim da slušam muziku preko radija.
 

Back
Top