ЕУ намерно жмури пред неонацизмом?

pa što si visio na forumu?
što nisi klepao nešto?
ko će da odbrani teritoriju?
ko će da vrati dugove?
ne ebe niko nikog a ovamo e da smo...
što niste?
znam, znam, muško mora da radi više nego žensko pa onda ovi emotivniji misle - nije fer
pa ne urade ništa
sve emotivac do emotivca
molim lepo :ljutko:

Ma jok bre. Kako sam mogao da radim s poštovanim gospodinom Kurtzem i da klepam nešto kad mi stigo poziv za Kosovo ??? Jel ti znaš koji je to stres ? Nisam mogo ... :sad2:
 
Ајде не причај којешта кад и сам знаш истину. Уосталом, и ти си читао моје post_ове са конкретним доказима односно линковима да су важнији дверци заправо отпораши - и то још док си овде глумио неког милошевићевца, шта ли беше..

Ма какви твоји црни ,,докази". Смешан си и ти и твоји ,,докази".

Све што умеш је да измишљаш ,,афере" и да Дверима (али и другим националним покретима и организацијама лепиш ствари са којима оне потпуно немају везе), умеш мало да рекламираш твоју КП и наравно ,,левичара" и ,,социјал-демократу", ,,друга мафијаша" Ђиласа.

Ето на то се своди твој рад на овом форуму.
 
Не, нисам друже Бакуњин мислио на индивидуалне пољопривредне произвођаче у ужој Србији као на фашисте, мада има и таквих појединаца, већ на пажљиво одабране припаднике "Отпора" у конзервативнијим, руралним срединама који су кроз високопарно паламуђење о религији целе 2000те до 5. октобра врбовали припрост свет по вашарима и црквеним скуповима да гласају за недићевца Коштуњавог.
После се од тог пошајкаченог и "религиозног" крила Отпора, створила шатро засебна организација "Двери", док је онај урбани, мондијалистички и "невернички" део "Отпора" послат на нове задатке - Тунис, Египат...

Може бити да си у праву, мада, код мене у селу, сви отпораши су били бивши чланови СПО-а, млади који се буне против свих облика тираније и као такви, заслужили су само респект са моје стране.

- - - - - - - - - -

Evropa se saginjati nece !

Јешћемо и корење, ако треба !!!
 
Evropa se saginjati nece !

неће, него га примише стојећи отпозада! Руси им га завукоше у Украјини. Па пришли су сувише близу (Русији). Ништа нису научили од Наполеона и Хитлера? ..налећу ко лептирице на пламен усред ноћи!

- - - - - - - - - -

Evropa se saginjati nece !

Бомбардовањ3 1999. НЕМА АЛТЕРНАТИВУ! :per:
 
Може бити да си у праву, мада, код мене у селу, сви отпораши су били бивши чланови СПО-а, млади који се буне против свих облика тираније и као такви, заслужили су само респект са моје стране.
А пре СПО су били у СНО, а неки су млади били у СРС, зар не друже Бакуњин? То је било време анти-комунистичке хистерије, и те малишане не треба кривити.
Нисам ни мислио на младе сељане ради којих је и креирано "пошајкачено" крило "Оптора", из којих су настали дверци, велики "православци" који, уместо владике Артемија, подржавају папу Иринеја у односу на кога је и онај језуита у Риму добар човек. Не мислим ни на све оне малишане из урбаних средина који нису волели Вука Драшковића нити Шешељеве четнике и којима је "Отпор" приказан кроз призму на пример перфоманса који ће касније прерасти у EXIT фестивал.
Мислим конкретно на оних неколико у Будимпешти обучаваних пунолетних лица - народних непријатеља којима 'младост-лудост' не може бити оправдање.

Друже Бакуњин, теби и твојим анархистима желим срећну Нову Годину 2014!

BiH-Sarajevo-Dom-JNA-1961-Tito-Nova-godina.jpg


СМРТ ФАШИЗМУ - СЛОБОДА НАРОДУ!
 
Ма какви твоји црни ,,докази". Смешан си и ти и твоји ,,докази".

Све што умеш је да измишљаш ,,афере" и да Дверима (али и другим националним покретима и организацијама лепиш ствари са којима оне потпуно немају везе), умеш мало да рекламираш твоју КП и наравно ,,левичара" и ,,социјал-демократу", ,,друга мафијаша" Ђиласа.

Ето на то се своди твој рад на овом форуму.
Е мој "земљаче", ја сам још крајем 2008 / почетком 2009 године на разним форумима писао да је СНП "1389" фортификација под директном командом Александра Вучића и људи су ми се смејали. Сада ти исти који су ми се смејали пишу како су они "одувек знали" да је умоболни Миша Вацић "Вучићев кадар" :hahaha:
Но, за то стварно нисам имао доказе већ сам само "пратио карте", што би се рекло. Док за "старешинство" постоје докази да су били истакнути припадници односно активисти "Отпора", свиђало се то теби или не. Као што је Чедица деведесетих био "светосавски националиста" и White Power, и као такав је марширао уз Зорана Ђинђића. Тек касније Чедица постаје "мондијалиста".
Кад сам већ поменуо покојника, ево ти (по ко зна који пут) видео-клип где главни дверац хвали Ђинђића:

 
Poslednja izmena:
Нама одговара када Ефраим Зуроф прозива Хрвате или када би мало прозивао и Мађаре, шиптаре и муслимане, јер њихов неонацизам је усмерен директно против нас.
Међутим никако нам не одговара када Зуроф прозива Златну Зору, јер грчки неонацисти су наша браћа и пријатељи.

Проблем неких европских неонацистичких група и покрета је што и даље гаје антијеврејство.

Треба разликовати и капиталистички неонацизам од неонацизама који су у служби неких нација. Капиталистички неонацизам кроз глобализацију ради у интересу појединаца, олигархије, а не у интересу неке нације ... С.А.Д., ЕУ, НСП.

Да је Немачка неонацистичка држава,а Меркелова фрау-фирер, та Немачка сигурно не би радила у корист своје штете, пре свега мислим на националну катастрофу немачког народа који је окупиран исламистима и где такође влада бела куга, док се само орци и гоблини коте.
Још горе су прошли Французи и Енглези.
 
Хахаха, српски националисти, бар ови најбројнији, 'Алекови' радикали без беџа, до Св.Јована ће један другом овако честитати: "са Kurtzem у Нову 2014, са Kurtzem у боље сутра!"

Pa to ce raditi samo oni ciji je qrtz majushanz:lol:
 

Back
Top