savet o prodaji ili menjanju ili...

LIVADA

Početnik
Poruka
8
zamolio bih one koji se razumeju u racunare i komponente da mi pomognu...da li se isplati prodati moju konfiguraciju?hteo bi da kupim lap top iste vrednosti(za onoliko para koliko dobijem za moj racunar)-da li je to dobra ideja uopste?koliko vredi moj racunar sada?
ovako...posedujem atlon 1600 sa 256 ram memorije,maticna ploca je gigabyte(ga 7vrxp,via kt 333,graficka karta gf4 mx 440 sa tv izlazom,hdd 100 gb,posebno cd rom i cd rezac,tv/fm karta,modem lucentmonitor 17" sa ravnim ekranom
sta da kazem,stanje je dobro a imam ga oko 2 godine ako je to bitno uopste
hvala unapred
 
pa ne znam bas jel toliko malo vredi,trebalo bi oko trista da se krece-i vise cak...gledao sam oglase,a za 200 eura prodaje se bas bas stariej konfiguracije
a i meni ne treba sad neki jak lap top,dovoljno je d ame sluzi(ionako mi komp ne sluzi za igrice)
ima li jos neko neki savet?
 
znam i to,ali imam komponenti koje dizu cenu...Sto se tice prodavaca-oni najvise muljaju(a gledao sam polovne racunare-cene)...Znaci ne isplati se da prodajem racunar?A znam i to da ne mogu da dobijem pola cene,a lap topovi su na ceni bas...Neki normalan za 300 eura(sto spada u losije i sporije)
 
LIVADA:
znam i to,ali imam komponenti koje dizu cenu...Sto se tice prodavaca-oni najvise muljaju(a gledao sam polovne racunare-cene)...Znaci ne isplati se da prodajem racunar?A znam i to da ne mogu da dobijem pola cene,a lap topovi su na ceni bas...Neki normalan za 300 eura(sto spada u losije i sporije)

verovatno da ce kupiti neki krs za te pare , a i neznam stvarno zasto to radis , je li si ti neki lik kome je lap top potreban zbog necega ili samo hoces da ti laptop zameni kucni racunar.
 
ovako recimo....vecina populacije koristi racunar za igrice i sl...Razmisljao sam i ne isplati se svakih par godina budziti racunar ili kupovati novi....Bolje kupiti soni 2 ili nesto vec-kad su igrice u pitanju,a meni racunar treba najvise zbog tekstova i interneta i u mom slucaju zamenio bi kucni racunar(stavio bi po koju sitnicu,muzike malo itd)..Sta mislite o tome?(A lap topovi su zgodniji,manji, prenosni su...mogu posluziti za internet i tekstove kao i kucni,mozda i bolje cak.)
 

Back
Top