"Bošnjaci" provocirali i izazvali tuču na Jesenicama! (EU Košarka)

Једино још навијачи искрено исказују нетрпељивост.

Која реално постоји.

Само што политичари много мотају у фолије, па се некоме са стране може учинити да је на просторима СФРЈ све у реду, као некад.
 
Једино још навијачи искрено исказују нетрпељивост.

Која реално постоји.

Само што политичари много мотају у фолије, па се некоме са стране може учинити да је на просторима СФРЈ све у реду, као некад.

Kakvi bre navijači? Ovde se može videti skup marve iz dva obora.
 
citam ove srbijanske portale i komentare ,srbijanci su prepuni mrznje i prezira prema navijacima,ocigledo da je propaganda odradila posao,b92 i ostalo srbijansko smece ispljuvalo navijace pa jadni obican narod umislio da su navijaci jedini problem..............dok muslimani i hrvati svoje navijace dizu u nebo,evo kod muslimana nema tv stanice koja ne podrzava direktno njihove navijace,direktna ukljucenja iz tabora navijaca itd

zasto su se strani instalirani propagandni servisi u srbiji obrusili na navijace
 
citam ove srbijanske portale i komentare ,srbijanci su prepuni mrznje i prezira prema navijacima,ocigledo da je propaganda odradila posao,b92 i ostalo srbijansko smece ispljuvalo navijace pa jadni obican narod umislio da su navijaci jedini problem..............dok muslimani i hrvati svoje navijace dizu u nebo,evo kod muslimana nema tv stanice koja ne podrzava direktno njihove navijace,direktna ukljucenja iz tabora navijaca itd

zasto su se strani instalirani propagandni servisi u srbiji obrusili na navijace

Upravo zato treba da budemo drugačiji od njih jer su njihovi navijači ustaše i handžarlije, ni naši nisu ništa bolji što se vidi iz priloženog.
 
Kakvi bre navijači? Ovde se može videti skup marve iz dva obora.

O ovome govorim,prosto neces naci ni jednog hrvata ili muslimana da kaze bilo sta lose protiv svojih navijaca dok srbijanci pljuju svoje

mislim da je to zato sto su navijaci u srbiji ,desno i nacionalisticki orijentisani,i predstavljju realnu opasnost marionetsko kvislinskom rezimu,u svim protestima i demostracijama navijaci su organizovano izlazili i suprostavljali se kvislinzima,zato su ti propagandi servisi koji ispiraju mozgove srbijancima poput b92,blica i drugih krenuli u hajku protiv navijaca
 
O ovome govorim,prosto neces naci ni jednog hrvata ili muslimana da kaze bilo sta lose protiv svojih navijaca dok srbijanci pljuju svoje

mislim da je to zato sto su navijaci u srbiji ,desno i nacionalisticki orijentisani,i predstavljju realnu opasnost marionetsko kvislinskom rezimu,u svim protestima i demostracijama navijaci su organizovano izlazili i suprostavljali se kvislinzima,zato su ti propagandi servisi koji ispiraju mozgove srbijancima poput b92,blica i drugih krenuli u hajku protiv navijaca

Ne lupetaj gluposti, ti isti navijači polupali su skupštinu i doveli DOS na vlast. Kriminalci najobičniji. Ako je tebi to model rotodljublja kuku majko!
 
Dobro možda malo diluju drogu , otvaraju jedni drugima lobanje , reketiraju , medjusobno se ubijaju , uništavaju tudju i javnu imovinu i prave sranja ,povremeno pucaju po splavovima ,klubovima ,haustorima ,čak i stadionima,sa noževima i prangijama idu i u klonju ... al u pitanju su iskreni domoljubi i patriote koje treba zalivati ko zumbule i čuvati kao malo vode na dlanu .
 
Poslednja izmena:
O ovome govorim,prosto neces naci ni jednog hrvata ili muslimana da kaze bilo sta lose protiv svojih navijaca dok srbijanci pljuju svoje

mislim da je to zato sto su navijaci u srbiji ,desno i nacionalisticki orijentisani,i predstavljju realnu opasnost marionetsko kvislinskom rezimu,u svim protestima i demostracijama navijaci su organizovano izlazili i suprostavljali se kvislinzima,zato su ti propagandi servisi koji ispiraju mozgove srbijancima poput b92,blica i drugih krenuli u hajku protiv navijaca

mislis isli su da brane kosovo razbijajuci izloge i kraduci patike zlih zapadnjackih firmi?
huligancine su ti koji su marionete...koriste ih politicari i odredjene grupice za svoje interese. narede im gde da prave sr4nja i oni poslusno idu. isprani mozgovi zadojeni mrznjom, postali su sve ono sto se normalan roditelj trudi i nada da mu dete neci biti...promaseni ljudi...

postoje navijaci i postoje agresivni retardi i huligani. to sto sebe huligani smatraju navijacima, patriJotama ne znaci da oni to i jesu.
 
citam ove srbijanske portale i komentare ,srbijanci su prepuni mrznje i prezira prema navijacima,ocigledo da je propaganda odradila posao,b92 i ostalo srbijansko smece ispljuvalo navijace pa jadni obican narod umislio da su navijaci jedini problem..............dok muslimani i hrvati svoje navijace dizu u nebo,evo kod muslimana nema tv stanice koja ne podrzava direktno njihove navijace,direktna ukljucenja iz tabora navijaca itd

zasto su se strani instalirani propagandni servisi u srbiji obrusili na navijace

Навијачи су талог друштва свуда. Па и у Хрватској и Трокутистану. То што тамо навијачи нису изопштени то је минус за њихово друштво а не минис за наше.
 
Једино још навијачи искрено исказују нетрпељивост.

Која реално постоји.

Само што политичари много мотају у фолије, па се некоме са стране може учинити да је на просторима СФРЈ све у реду, као некад.

a tebi je to za pohvalu? upravo ti tkz. navijaci ili bolje huligani, stalno produbljuju tu netrpeljivost

da nema takvih i jednima i drugima bi bilo bolje
 
citam ove srbijanske portale i komentare ,srbijanci su prepuni mrznje i prezira prema navijacima,ocigledo da je propaganda odradila posao,b92 i ostalo srbijansko smece ispljuvalo navijace pa jadni obican narod umislio da su navijaci jedini problem..............dok muslimani i hrvati svoje navijace dizu u nebo,evo kod muslimana nema tv stanice koja ne podrzava direktno njihove navijace,direktna ukljucenja iz tabora navijaca itd

zasto su se strani instalirani propagandni servisi u srbiji obrusili na navijace

a po tebi su ovo navijaci? i koga boli uvo sta rade Hrvati i Bosnjaci... mene je sramota kad ovakvi idu po svetu sa zastavama Srbije i prave nerede, organizuju tuce...

ne vidim zasto bi takve branio... eto ih tebi pa ih nosi kuci ako ti valjaju
 
Kakvi bre navijači? Ovde se može videti skup marve iz dva obora.

Evo, primera radi, ja bih radio išao navijati na utakmici gde igraju naši košarkaši. Ne bih tražio kavgu, niti bih izazivao ikoga. Provokacije bih verovatno bez ičega pustio da prođu, kao što sam i ranije radio. Problem nastaje, kada neko hoće da me bije ili gađa nečim sa namerom da me povredi. Onda koristim priliku da se odbranim. Kome to smeta, neka me tuži, krivi za zločin, neka pljuje po meni koliko hoće. Definitivno bih uzeo kamen i gađao bih nazad, ili bih na udarac uzvratio udarcem. Prosto.
 
Evo, primera radi, ja bih radio išao navijati na utakmici gde igraju naši košarkaši. Ne bih tražio kavgu, niti bih izazivao ikoga. Provokacije bih verovatno bez ičega pustio da prođu, kao što sam i ranije radio. Problem nastaje, kada neko hoće da me bije ili gađa nečim sa namerom da me povredi. Onda koristim priliku da se odbranim. Kome to smeta, neka me tuži, krivi za zločin, neka pljuje po meni koliko hoće. Definitivno bih uzeo kamen i gađao bih nazad, ili bih na udarac uzvratio udarcem. Prosto.

Ма шта има да се браниш, бре?

Има да ћутиш и да пустиш да те бију, да покажеш да су српски навијачи фини!
 

Back
Top