NOVČANICE OD PRE 100 GODINA PRIKAZUJU RUŠENJE KULA BLIZNAKINJA U NJUJORKU

proka

Legenda
Poruka
57.100
U poslednjih par godina internetom kruže fotografije i video zapisi novčanica američkog dolara, koje kada se ispresavijaju, pokazuju, kadar po kadar, rušenje kula bliznakinja 11.09.2001. godine u Njujorku, od trenutka udara aviona, pa sve do njihovog pretvaranja u prah i pepeo. Teoretičari zavera tvrde da ništa nije slučajno.
1234712_512064742210564_1572850506_n.jpg
Svako ko pogleda ovu fotografiju, na prvi pogled bi rekao da tu nema ništa neobično ili da je u pitanju fotošop… Ali, postoji jedan problem, originalne su…
Fotografija prikazuje, kada se novčanice ispresavijaju, rušenje kula bliznakinja u SAD-u 2001. godine.
world-trade-center-$20.gif
Novčanica od 5$ prikazuje kule u normalnom stanju, novčanica od 10$ prikazuje trenutak udara i zarivanja aviona u njih, ona od 20$ ogromnu eksploziju, od 50$ trenutak survavanja i sravnjivanja sa zemljom, a ona od 100$ pepeo i dim…Pa dobro, rekao bi neko… Videli smo i šta sad…
STVAR JE U TOME ŠTO SU OVE NOVČANICE ŠTAMPANE 1913. GODINE!!!(Vestinet.rs)

 
usa novcanice jesu vrlo interesantne, najpre jer na njima sve prosto vrvi od masonskih simbola. ali to da je neko na njima nacrtao rusenje kula bliznakinja, koje btw tada nisu bile ni u planu, to je vec domen fantazije. to je makar moje misljenje. kapiram sve, ali ne kapiram razlog, zasto bi bilo ko na novcanicama sakrio sliku rusenja kula bliznakinja koje kao sto rekoh tada nisu postojale?
 
usa novcanice jesu vrlo interesantne, najpre jer na njima sve prosto vrvi od masonskih simbola. ali to da je neko na njima nacrtao rusenje kula bliznakinja, koje btw tada nisu bile ni u planu, to je vec domen fantazije. to je makar moje misljenje. kapiram sve, ali ne kapiram razlog, zasto bi bilo ko na novcanicama sakrio sliku rusenja kula bliznakinja koje kao sto rekoh tada nisu postojale?

Pametno razmišljanje.
Slažem se sa Vama.
 
usa novcanice jesu vrlo interesantne, najpre jer na njima sve prosto vrvi od masonskih simbola. ali to da je neko na njima nacrtao rusenje kula bliznakinja, koje btw tada nisu bile ni u planu, to je vec domen fantazije. to je makar moje misljenje. kapiram sve, ali ne kapiram razlog, zasto bi bilo ko na novcanicama sakrio sliku rusenja kula bliznakinja koje kao sto rekoh tada nisu postojale?
Možda iz istog razloga zbog kojeg je stavio sve one masonske simbole.

Da pokaže svetu da je njegova sudbina davno već isplanirana, da ne kažem isprojektovana. Istorijat tajnih društava je mnogo duži od 100 godina, a verovatno i njihovi planovi sežu mnogo dalje u budućnost nego što se pretpostavlja.
 
Ti proko ciljaš na to da postoji ono tajno društvo, što organizuje sve isplanirano od pre mnogo godina, samo prema određenom ključu i redosledu dešavanja?

U svašta mogu poverovati, ali u to da je neko pre par hiljada godina sve isplanirao i potajno, ili skriveno najavljivao da će se desiti, pa rušio i palio i opet stvarao i da mu to stalno polazi za rukom u stoprocentnoj uspešnosti - e u to baš ne verujem.
 
veruj mi da ne ciljam ni na sta
nego jednostavno, naleteo sam na taj clanak i sad pokusavam da dodjem do nekog dolara da vidim da li je navedeno istina
a ako jeste, da je na jednoj novcanici "poruka" te vrste ali da svaka novcanica od najmanje pa do najvece ima svoj sled tj da se vidi sve faze pada blizankinja
stvarno mi je nedokucivo
prosto ne mogu da verujem da je slucajno jer se radi o svim novcanicama??
 
Možda iz istog razloga zbog kojeg je stavio sve one masonske simbole.

Da pokaže svetu da je njegova sudbina davno već isplanirana, da ne kažem isprojektovana. Istorijat tajnih društava je mnogo duži od 100 godina, a verovatno i njihovi planovi sežu mnogo dalje u budućnost nego što se pretpostavlja.

Upravo tako.Danas i malo dete moze cas posla da ukapira da svetom upravljaju tajna sektaska drustva to jest Iluminati.Oni upravljaju politikom,privredom,vode ratove...i na najlaksi ali najuspesniji nacin msnipulisu ljudima kroz show business.Pogledajte malo spotove i pesme Rijane,Bijonse,Lejdi Gage,Neli Furtado,Keti Peri,Madone...i ostalih svetskih "diva" i sve ce vam biti jasno.
Tako da meni nebi bilo cudno da se iza ove fore sa novcanicama zaista krije neka mutna poruka.Citav svet je postao jedna ogromna,izopacena sekta i mozda zvuci pomalo morbidno ali kada se sve uzme u obzir,mislim da nam se polako sprema kraj.
 
Ti proko ciljaš na to da postoji ono tajno društvo, što organizuje sve isplanirano od pre mnogo godina, samo prema određenom ključu i redosledu dešavanja?

U svašta mogu poverovati, ali u to da je neko pre par hiljada godina sve isplanirao i potajno, ili skriveno najavljivao da će se desiti, pa rušio i palio i opet stvarao i da mu to stalno polazi za rukom u stoprocentnoj uspešnosti - e u to baš ne verujem.

Ovde se ne radi o par hiljada godina već o 100 godina.

Očigledno se nisi bavio ozbiljnim planiranjem čim veruješ da su globalni tokovi nasumični procesi.
 
I još nešto ovde se mi ipak bavimo nagađanjima i pretpostavkama jer neposredan dokaz nikada nećemo imati.

Po principu "ako nešto izgleda kao patka, hoda kao patka i glasa se kao patka onda verovatno i jeste patka" , sumnja bi bila opravdana da se radi o jednoj novčanici ali ovde ih ima čak 5.

Jednostavno previše je slučajnosti, kao i u svakoj dobroj teoriji zavere. :)
 
Možda iz istog razloga zbog kojeg je stavio sve one masonske simbole.

Da pokaže svetu da je njegova sudbina davno već isplanirana, da ne kažem isprojektovana. Istorijat tajnih društava je mnogo duži od 100 godina, a verovatno i njihovi planovi sežu mnogo dalje u budućnost nego što se pretpostavlja.

masonski simboli postoje vise stotina godina, a same organizacije su preuzele i neke starije simbole i rituale stare nekoliko hiljada godina. njihove planove ne znamo i necemo znati, tek opcinjenost amerike masonima, starim rimom i egiptom se ne nalaze samo na novcanicama nego svuda po sjedinjenim americkim drzavama. koga zanima, leko ih nadje.
sve je u tom mozda, pa bih volela da cujem neku priblizniju teoriju ako uspete negde da nadjete naravno. internet je prepun informacijama, mada njih nikad niko niti demantuje niti priznaje. prosto, tu su.
 
mislim da je bolje pitanje da ako je već tačno da je ovo anticipacija isprojektovane budućnosti, zašto bi uopšte hteo da ga staviš na novčanicu? :lol:

peonta je da ga sakrijes negde gde ce samo odredjeni moci da prepoznaju simbole. to i jeste osnov masonerije, tako su radili stari majstori kada su gradili po skotskoj i engleskoj. tako su prenosili tajne svoga zanata i obelezavali gradjevine.
 
a poenta bliznakinja 100 godina ranije je šta? Postoji milion efikasnijih načina da se prenese informacija.

pa eto, cekam smislen odgovor :lol:
da, postoji, ali ne i kod masona. oni se i dan danas pridrzavaju svojih i usvojenih simbola od pre par stotina i par hiljada godina. za neke buduce generacije da prepoznaju koje je drustvo tu bilo/vladalo/gradilo ;) u tome i jeste lepota kod njih.
 
a poenta bliznakinja 100 godina ranije je šta? Postoji milion efikasnijih načina da se prenese informacija.
Ne bih se složio. Podloga za prenos informacije mora da bude moćna. Što je informacija moćnija i što duže vremenski treba da traje to je i podloga "moćnija", bila ona novčanica, obelisk, piramida, centralni hol doma lordova, aerodrom ili nešto sl.
 
a poenta bliznakinja 100 godina ranije je šta? Postoji milion efikasnijih načina da se prenese informacija.

Ima,ima...Naravno da ima efikasnijih nacina.Mogli su da objave na TV-u u novinama,da organizuju mitinge..Pa nisu oni mapetovci vec ekstra organizovane tajne sekte koje upravljaju svetom.Covece,zamisli,novcanica koju svaki stanovnik Amerike drzi u ruci nekoliko puta dnevno svakog dana svog zivota u predhodnih sto godina.I na njoj je bila,navodno,poruka koju niko nikada za tih sto godina nije uspeo da provali.I provaljuje se tacno 100 godina kasnije!Slucajno??
 
Ima,ima...Naravno da ima efikasnijih nacina.Mogli su da objave na TV-u u novinama,da organizuju mitinge..Pa nisu oni mapetovci vec ekstra organizovane tajne sekte koje upravljaju svetom.Covece,zamisli,novcanica koju svaki stanovnik Amerike drzi u ruci nekoliko puta dnevno svakog dana svog zivota u predhodnih sto godina.I na njoj je bila,navodno,poruka koju niko nikada za tih sto godina nije uspeo da provali.I provaljuje se tacno 100 godina kasnije!Slucajno??

i pojavljuje se tek NAKON napada na wtc :lol:
 
pa eto, cekam smislen odgovor :lol:
da, postoji, ali ne i kod masona. oni se i dan danas pridrzavaju svojih i usvojenih simbola od pre par stotina i par hiljada godina. za neke buduce generacije da prepoznaju koje je drustvo tu bilo/vladalo/gradilo ;) u tome i jeste lepota kod njih.

ma ok je to, al ovde konkretno ne razumem šta je cilj

Ne bih se složio. Podloga za prenos informacije mora da bude moćna. Što je informacija moćnija i što duže vremenski treba da traje to je i podloga "moćnija", bila ona novčanica, obelisk, piramida, centralni hol doma lordova, aerodrom ili nešto sl.

a ovako dolaziš u situaciju da te neki random lik provali na netu?
i druga stvar, šta ove novčanice treba da pokazuju? jel samo predskazuju ili daju instrukciju ili upozoravaju? Šta je cilj ovoga?

Mislim, mnogo mi je bliže stanovište da je ovo asocijativno povezivanje nečega što zaista nema veze nego da su zapravo bliznakinje. Kao što je neko rekao, aviona naravno nema nigde. A bliznakinje na svakoj novčanici drugačije izgledaju.
 

Back
Top