Oralno

Normalno je, a što ne bi bilo?!
Ja kao žena ne uživam u tome naročito osim ako se desi ovlaš u toku predigre, ali da idem tako do kraja, nije mi zanimljivo.
Verujem da je muškarcima to veći ugođaj, mada nije isključivo da ima i po koja gospodična da među nogama voli jezik više.
 
Normalno je, a što ne bi bilo?!
Ja kao žena ne uživam u tome naročito osim ako se desi ovlaš u toku predigre, ali da idem tako do kraja, nije mi zanimljivo.
Verujem da je muškarcima to veći ugođaj, mada nije isključivo da ima i po koja gospodična da među nogama voli jezik više.

:mrgreen:
generelno mislim da ako onaj drugi zna to dobro da radi da je svakom lepse to jezikom ili oralno...samo ako nezna dobro onda niej ond aje snoska lepsa ;)
 
:mrgreen:
generelno mislim da ako onaj drugi zna to dobro da radi da je svakom lepse to jezikom ili oralno...samo ako nezna dobro onda niej ond aje snoska lepsa ;)

Okej ako ti tako misliš, meni je seks bez prideva ispred najbolji seks i to je to. Ne kažem da nije lepo promeniti radi zabave i eksperimentisanja - pozu, način, mesto itd.
Ali seks je (meni) najlepši u kontekstu imenice za kojom ne trči oralni atribut.
 
Okej ako ti tako misliš, meni je seks bez prideva ispred najbolji seks i to je to. Ne kažem da nije lepo promeniti radi zabave i eksperimentisanja - pozu, način, mesto itd.
Ali seks je (meni) najlepši u kontekstu imenice za kojom ne trči oralni atribut.

znaci mora kompromis ili ni ne volis da zadovoljis partnera oralno ako tebi vec nije nesto?
 
Oralni sex je nezamenljiv.On je sto puta lepsi od onog "normalnog".I zena koja je sto posto frigidna,dozivi vrhunac kod oralnog sexa.Samo neinteligentne osobe,ne vole oralni sex.I to zbog toga,
sto njihov stepen obrazovanja,ne moze da prepozna prave vrednosti sexa!
 
Da li je normalno da mi se vise svidja oralno nego onako , "normalno''? :) Ima li jos takvih?

Pa meni se cesto vise dopada oralno nego "normalno". Ume da smori kada se svede na guraj/vadi. Jos dok ovlazi, pa dok se namesti, pa jos ako ne ume da se namesti nego ceka da ti cucnes i cuceci tako ulazis u nju dok te ne zabole kolena kao maratonca...daj ti meni ljubavi oralno.
 
liži brate s merak sve dok te jednog dana ne zapuhne miomiris nezaprane pičetine, kad će da ti se zgadi lizanje, pa ćeš nakon toga sam, spontano da pređeš na klasični vid snošaja

Ajme meni Dee, pa ti si zardio ogromnu traumu...pod hitno na terapiju inace ces odreci najlepseg seksulanog uzitka(svog i svoje partnerke):)
 

Back
Top