Novi pacijent

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Ovde se vodila manje vise dosta rasprava oko BI osoba i homoseksualaca. Imam novog pacijenta od 80 + godina, chovek je vec boravio kod nas al je tad bio u znatno gorem stanju (posledica mozdanog udara) nije mogao da jede hranili ga preko sonde, nije mogao da hoda nije mogao da pricha uz trud i obaveznu mobilizaciju u kolica on je ipak sve vishe dolazio sebi pa je na kraju svog prvog boravka skoro slep mogao da svira klavir , svaki dan smo ga sedali za isti:) posle toga je otisao kuci.

dvije godine posle prvog boravka on se opet vratio na kratkotrajni boravak od 5 nedelja ali je sad sve drugacije, supruga i cherka su nas zamolili da ga neguju iskljucivo sestre i da se nase kolege drzhe na odstojanje od Deke. Stvar je u tome da je posle mozhdanog udara isplivalo da je deka voleo i muskarce zbog toga je bio izbachen iz banje za oporavak je napastovao mushko osoblje i ostale pacijente.

sinoc me izludio jer je cjelo poslepodne zvao mog kolegu "mali dodji vamo" jedno 50x zaredom i tek sam se resila kad sam prisla i rekla mu da postoji razlog zasto mu se muskarci ne priblizavaju i zasto ga iskljucivo sestre njeguju, usuteo je na 10 minuta. Zatim je juce napastovao coveka koji je dosao u goste da obidje svoju suprugu vikao na sav glas "dodji vamo kod mene da samo znas kako dobro pushim" covek nije dobro cuo pa se prilizio Deki a ovaj savio glavu prema njegovom medjunozhju, shokirato se maknuo i reko nam "nije ni vama lako"

Sinoc je bio sin tog deke u zivotu nisam videla lepsheg i kulturnijeg mushkarca od njega zaista je ko upis.

I nesto se mislim kako li je toj porodici sa muzem i ocem koji u 80 godina verbalno ispoljava taj dio seksualnosti koju je najvjerovatnije u zdrave i mlade dane ipak gasio potajno sa nekim muskarcima.


Ovo sam vam htela isprichati do cega sve moze doci kad odredjene mehanizme u mozgu nestanu i sta sve moze isplivati na videlo.

kako bi se vi nosili sa takvim roditeljom?
 
Ovde se vodila manje vise dosta rasprava oko BI osoba i homoseksualaca. Imam novog pacijenta od 80 + godina, chovek je vec boravio kod nas al je tad bio u znatno gorem stanju (posledica mozdanog udara) nije mogao da jede hranili ga preko sonde, nije mogao da hoda nije mogao da pricha uz trud i obaveznu mobilizaciju u kolica on je ipak sve vishe dolazio sebi pa je na kraju svog prvog boravka skoro slep mogao da svira klavir , svaki dan smo ga sedali za isti:) posle toga je otisao kuci.

dvije godine posle prvog boravka on se opet vratio na kratkotrajni boravak od 5 nedelja ali je sad sve drugacije, supruga i cherka su nas zamolili da ga neguju iskljucivo sestre i da se nase kolege drzhe na odstojanje od Deke. Stvar je u tome da je posle mozhdanog udara isplivalo da je deka voleo i muskarce zbog toga je bio izbachen iz banje za oporavak je napastovao mushko osoblje i ostale pacijente.

sinoc me izludio jer je cjelo poslepodne zvao mog kolegu "mali dodji vamo" jedno 50x zaredom i tek sam se resila kad sam prisla i rekla mu da postoji razlog zasto mu se muskarci ne priblizavaju i zasto ga iskljucivo sestre njeguju, usuteo je na 10 minuta. Zatim je juce napastovao coveka koji je dosao u goste da obidje svoju suprugu vikao na sav glas "dodji vamo kod mene da samo znas kako dobro pushim" covek nije dobro cuo pa se prilizio Deki a ovaj savio glavu prema njegovom medjunozhju, shokirato se maknuo i reko nam "nije ni vama lako"

Sinoc je bio sin tog deke u zivotu nisam videla lepsheg i kulturnijeg mushkarca od njega zaista je ko upis.

I nesto se mislim kako li je toj porodici sa muzem i ocem koji u 80 godina verbalno ispoljava taj dio seksualnosti koju je najvjerovatnije u zdrave i mlade dane ipak gasio potajno sa nekim muskarcima.


Ovo sam vam htela isprichati do cega sve moze doci kad odredjene mehanizme u mozgu nestanu i sta sve moze isplivati na videlo.

kako bi se vi nosili sa takvim roditeljom?
znaci brate ne verujem da necete dedici ispuniti zelju i ne platiti 3 crnca da ga odrade
 
Ako on ima ženu i sina, jel biseksualac. Da li na isti način ispoljava i drugu stranu? Da li onda napastvuje i medicinske sestre?

nas nikad nije napastovao :) mozhda je homoseksualac koji je silom odrzhavao porodichnu sliku mozhda je biseksualac kojim se sad ipak muskarci vise dopadaju od zena

nikad ranije nisam imala takvog pacijenta
 
Ovde se vodila manje vise dosta rasprava oko BI osoba i homoseksualaca. Imam novog pacijenta od 80 + godina, chovek je vec boravio kod nas al je tad bio u znatno gorem stanju (posledica mozdanog udara) nije mogao da jede hranili ga preko sonde, nije mogao da hoda nije mogao da pricha uz trud i obaveznu mobilizaciju u kolica on je ipak sve vishe dolazio sebi pa je na kraju svog prvog boravka skoro slep mogao da svira klavir , svaki dan smo ga sedali za isti:) posle toga je otisao kuci.

dvije godine posle prvog boravka on se opet vratio na kratkotrajni boravak od 5 nedelja ali je sad sve drugacije, supruga i cherka su nas zamolili da ga neguju iskljucivo sestre i da se nase kolege drzhe na odstojanje od Deke. Stvar je u tome da je posle mozhdanog udara isplivalo da je deka voleo i muskarce zbog toga je bio izbachen iz banje za oporavak je napastovao mushko osoblje i ostale pacijente.

sinoc me izludio jer je cjelo poslepodne zvao mog kolegu "mali dodji vamo" jedno 50x zaredom i tek sam se resila kad sam prisla i rekla mu da postoji razlog zasto mu se muskarci ne priblizavaju i zasto ga iskljucivo sestre njeguju, usuteo je na 10 minuta. Zatim je juce napastovao coveka koji je dosao u goste da obidje svoju suprugu vikao na sav glas "dodji vamo kod mene da samo znas kako dobro pushim" covek nije dobro cuo pa se prilizio Deki a ovaj savio glavu prema njegovom medjunozhju, shokirato se maknuo i reko nam "nije ni vama lako"

Sinoc je bio sin tog deke u zivotu nisam videla lepsheg i kulturnijeg mushkarca od njega zaista je ko upis.

I nesto se mislim kako li je toj porodici sa muzem i ocem koji u 80 godina verbalno ispoljava taj dio seksualnosti koju je najvjerovatnije u zdrave i mlade dane ipak gasio potajno sa nekim muskarcima.


Ovo sam vam htela isprichati do cega sve moze doci kad odredjene mehanizme u mozgu nestanu i sta sve moze isplivati na videlo.

kako bi se vi nosili sa takvim roditeljom?

А да је спопадао женски свет и викао ЗНАШ КАКО ДОБРО ЛИЖЕМ, да ли би отворила тему :think:
 
kako bi vi nosili takvog roditelja?


TuIZEPq.gif
 
Nije to neka novost, veliki broj njih se tako venča, napravi nekoj nesrećnici decu, a posle-drž'se čvrsto.
Upoznao sam čoveka koji je u 45 godini "odjednom" shvatio da ipak voli tako malo muškarce, pa povremeno dođe u Beograd kad mu zafali malo "muške" zabave.
 
Kod nas bi to bila senzacija. Odmah bi se javilo stotine kalaštura i raspandrkača kako muških, tako i ženskih sa namerom da opoje dedicinu muku i sputavanu želju i da mu pruži ruku spasa (ili neki podesniji deo tela). Svi bi osuli drvlje i kamenje po retrogardnom, nazadnom srpskom kulturnnom miljeu, koji je bez obzira na civilizacijsku superiornost u odnosu na zapad, od jednom represivan, tlačiteljski i Boga oca, a u stvari srpski narod realno zabole ****** je li neko ***** ili nije dokle god drži svoj pederluk daleko od javnog dobošarenja i deranja nakolo da je taj neko *****.

I nemojte sad srrati kako smo mi retrogardni. Nikome u mom selu nije smetalo što 24 godine seoska lekarka je u nezvaničnom lezbo braku sa svojom drugaricom, jer je žena to sve ove godine držala samo za sebe i za svoju kuću. I dan danas leči i obilazi ljude i decu po kućama i svi je poštuju i cene. I očigledno da se na neki njihov način, ta lekarka i ta žena vole i to drže za sebe.
 
a ti bas moras da ga trpis
sto ga ne sutnete
kazete njegovima ne moze prijatno dovidjena
sto dozvoljavate da vam pravi njesra....

kako bi se nosila, sa cicom od 80god, bolelo bi me dupe, tad bih bila i ja jako matora i rekla bi mu radi stari sta oces zabole me :lol:
smetila bih ga u privatni smestaj (neki stancic) sa sestrom da ga neguje za svaki slucaj, pa nek dovodi zigola svaki dan da se igraju, zabole me...tolke godine je proziveo, i porodicu stvorio i sad kad ima jos tako malo red je da se provede ;)
 

Slične teme


Back
Top