Babe (Nadžak babe)

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Šta to utiče na prosečnu ženu da postane nadžak baba?




....

I na prosečnog muškarca da postane flegma u poznim godinama?


Jesu li to spoljne okolnosti, ili neki psihofizički procesi u telu same jednike?
 
pa pada im testosteron, piša ne radi... i ti bi se smorio

- - - - - - - - - -

a babe su nadžaci jer im dedama ne rade piše

To je bila i moja prva pretpostavka :mrgreen: Mislim, da budem fin, slično se ponašaju i mlade žene koje su u tom problemu... Ali opet, ne mogu zamisliti neku babu da zapravo može da ŽELI to. Ono, valjda se priroda potrudi da te isključi u toj dobi, majku mu :lol:

A za muškarce, razumno je, ali opet, nekako i po pitanju rezona oslabe, dok mi rezon ženskog pola u tim godinama i ne deluje pretrano propalo :lol:
 
znaci sve zene bez seksa su neprijatne? a sve koje imaju odnose su OK? mada ne mozes bas da znas koja ima a koja nema

- - - - - - - - - -

a koliko je drzi, znaci kad pocne da se kvari, jedan dan, dva tri

- - - - - - - - - -

e al ima simpaticnih nadzak-ljudi ipak, onako simpaticni mrgudi
 
znaci sve zene bez seksa su neprijatne? a sve koje imaju odnose su OK? mada ne mozes bas da znas koja ima a koja nema

- - - - - - - - - -

a koliko je drzi, znaci kad pocne da se kvari, jedan dan, dva tri

- - - - - - - - - -

e al ima simpaticnih nadzak-ljudi ipak, onako simpaticni mrgudi

Ne govorim u pravilu, već generalno... Mislim, nezadovoljenje potrebe dovodi do neke negativne posledice, u vidu, anksioznosti, frustracije,ili nečeg sličnog, tako je i ovde... Imaš ti ljudi kod kojih ima svega ovoga, ali se suzdržavaju da to ispolje, potiskuju... A znam par primera mladih devojaka, iskreno. Ne želim da branim tu teoriju, ali ću izneti neke argumente, svakako, možda dođemo do nekog zaključka..
 
pa svi znamo da utice ali i ne mora, ko sto verovatno ne simpatises svaku osobu koja ima odnose redovno

Svakako, ali to što tu osobu ne simpatišem je druga stvar, ovde pričamo o uzročnosti ova dva, i još više o tome šta bi moglo biti uzrok rađanja nadžak baba koje svi tako često srećemo po gradu i komšiluku :lol:


Nadžak babe su, uglavnom, brkate torokuše.

Hoćeš reći da brkovi na neki način mogu imati veze sa bivanjem nadžak babe? :think:
 
pa prosto postoje, sta ima da trazis neki uzrok

Pa zanima me šta to dovodi do njihovog formiranja.. Mislim, u pitanju je pdf psihologija, pa me zanima ima li neko psihološko objašnjenje, ne samo za nadžak babe, već i za dede koji su postali flegme, jer znam dosta primera, recimo moja oba djeda su u mladosti bili sasvim drugačiji nego što su u poznim godinama... Većina stvari u svetu prosto postoji, na naukama i neposredno, na ljudskoj radoznalosti je da otkrije i objasni zašto i kako
 
Šta to utiče na prosečnu ženu da postane nadžak baba?

Žensko sam, pa se usuđujem da govorim samo o ženama.

Ženi fali ku.rca.

To je uglavnom sve što ti je potrebno da znaš o ženama. Znam da će se bacit ciglom na mene, a tebi reć kako je stvar u nepodudaranju naravi, intelektualnoj bliskosti, atralnoj spoznaji. Kao, predodređeno im je, ko ženama,da sve to steknu i imaju; ali su ih huligani - svaki put muški! - zajeba.li. Pa su, sticajem okolnosti, i ne želeći, postale karakondžule.


Ogroman procenat sticaja okolnosti kod žene se leči onom stvari. Kažu da muškarci vladaju svetom - feministkinje to kažu, mada ja ne verujem - ali kad bi muški stvarno svladali to znanje; bili bi Gospodari Univerzuma.

Nasreću feministkinja, i nažalost muškaraca; nešto ne pokazujete da ste sposobni da shvatite tu računicu. Mada meni izgleda prosta ko razlomak.

Možda da se niste razboljevali u osnovnoj, na matematici? Ili uopšte?

Kako žensko da ne postane nadžak baba kad oko sebe stalno ima gripozne i balavih nosova muškarce? :mrgreen:
 
И натпросечни могу да буду наџак-бабе или н-деде, ствар је темперамента, хормоналног дисбаланса, нереализованости, социјалног момента, свега помало...
 

Back
Top