Ћирилица на Косову и Метохији... или НЕ

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Ово пишем јер видим да се нешто сви поломише у СРБ ради неких права неких мањина изигравајуци све али никакко пријатеља самом себи.Рез.1244 УН каже да је КиМ саставни и неотуђиви део СРБ.Наше послушне Политичке елите то пакују како им одговара тј. како им газде наређују.Али чињеница је следећа:код војника КФОР на амблему пише на "ЋИРИЛИЦИ" КФОР.Што су онда сви други натписи су на ЛАТИНИЦИ?Називи градова итд. Ћирилица као да непостоји?А и сам КФОР ћути и прави се као да невиди и незна ништа тим поводом.А ја питам "Наводне СРБ политичаре" и све остале наводно особе од интереса "Што нико не постави питање поготову сад где Дачић има добре односе са "Змијом" ух.. извињавам се Хашим Тачи,па кад имају те разговоре са њима драгом Кетрин Ештон у том прелепом Бриселу,што то Дачић не постави питање шта је са нашим СРБ "Ћириличним" писмом???
Такође бих то хтео питати и гдина Вука Јеремића јер он као особа која је на тим функцијама на којима је чудо да он то не постави и не погура тамо где је запело или то НИКОГА НЕИНТЕРЕСУЈЕ???
 
Ово пишем јер видим да се нешто сви поломише у СРБ ради неких права неких мањина изигравајуци све али никакко пријатеља самом себи.Рез.1244 УН каже да је КиМ саставни и неотуђиви део СРБ.Наше послушне Политичке елите то пакују како им одговара тј. како им газде наређују.Али чињеница је следећа:код војника КФОР на амблему пише на "ЋИРИЛИЦИ" КФОР.Што су онда сви други натписи су на ЛАТИНИЦИ?Називи градова итд. Ћирилица као да непостоји?А и сам КФОР ћути и прави се као да невиди и незна ништа тим поводом.А ја питам "Наводне СРБ политичаре" и све остале наводно особе од интереса "Што нико не постави питање поготову сад где Дачић има добре односе са "Змијом" ух.. извињавам се Хашим Тачи,па кад имају те разговоре са њима драгом Кетрин Ештон у том прелепом Бриселу,што то Дачић не постави питање шта је са нашим СРБ "Ћириличним" писмом???
Такође бих то хтео питати и гдина Вука Јеремића јер он као особа која је на тим функцијама на којима је чудо да он то не постави и не погура тамо где је запело или то НИКОГА НЕИНТЕРЕСУЈЕ???
Занима Србе, али се њихов глас слабо може да чује од ЕУ буке.Изгледа да ће морати да викну,да би их неко чуо.
 
Нема ћирилице ни у Београду, а ти питаш за Космет...

- - - - - - - - - -

Srbi većinski pišu latinicom što se da videti iz priloženog gde kod se kroz Srbiju prodje ,a toga je sve više u ovoj eri informatičke globalizacije ,tako da je dobro bar da državni organi inistitucije forsiraju ćirilicu kako se ne bi skroz izgubila ,kad je već većina naroda digla ruke .

Ма српски народ није ни за qрац, 90% народа су идиоти.
 
Да то си у праву Протекторе!Интересантно да нисам још нигде видео народ који толико и у тој мери НЕЦЕНИ самог себе већ све чини на своме уништењу.А лепше и боље земље такође нисам видео.А веруј ми обишао сам доста и видео доста.Али зар Срби са КиМ ко хебе ове БГ издајнике немогу сами да траже од КФОР-а поштовање свог/ћириличног писма???
 
Нема ћирилице ни у Београду, а ти питаш за Космет...

- - - - - - - - - -



Ма српски народ није ни за qрац, 90% народа су идиоти.
Ја бих пре рекао да се ради о томе да се од већине српског народа систематски праве идиоти.
 

Back
Top