Opasnost , opreza nikad dosta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sugenzi

Domaćin
Banovan
Poruka
3.644
Eto sad kad bih vas pitao da li je pusenje opasno vecina bi rekla da jeste ali na duze staze , dakle ne moze vas ubiti jedna cigareta.Da li je opasan alkohol, nije a kad se pomesa pa moze da bude neprijatnosti ali nije opasno.Pasulj naravno nije opasan ukusan je i vrlo je dobar energetski izvor.Da li je seks opasan, pa nije nece vas ubiti ukoliko naguzite neku polovnjacu pod uslovom da ste iole zdravi.Da li je opasno ispustanje gasova, ne mislim na gasove iz fabrickih dimnjaka nego na ono ljudsko gasiranje ili ti prdez, dakle nije opasno nece vas ubiti ni prdez, sve je bezopasno tako bi ste zakljucili e ali niste u pravu.
Sve ove bezopasne komponente kad se spoje mogu biti itekako opasne.Elem izvedem ja jednu omladinku na piknik kod mene u vikendicu. Pili smo prvo skivi a kad je nestalo skivija pili smo vinjak pa onda rakiju i na kraju liker od kruske .Njoj je malko pozlilo od tolike cuge pa je podgrejala pasulj koji sam imao u frizideru jer ga je keva kuvala tog dana pa mi je ostavila da ga pojedem kad se vratim sa dezurstva .Omladinka bas ogladnila pa ga celog pozderala puce lonac pasulja .Eh posle toga nategnem ja tu omladinku i posto je bilo u ptanju maratonsko trpanje zapalim ja cigaretu bas kad sam je od pozadi trtio.I sta se desava , u ludom zanosu ona pocne da ispusta gasove i to rafalno,dakle prdila je kao krava smrdljivi gas dospeo do zara cigarete pa je doslo do samopaljenja opasnog gasa koji mi zamalo nije demolirao skromni vikend dom.
Moja dascara se zamalo zapalila i srusila od opake detonacije koja je odjeknula.
Naravoucenije, ne mesati pice, ne paliti cigaretu kad trpate s'guza dupetaru.
 
Poslednja izmena:
Kad je odjeknula eksplozija digao se oblak radioaktivne smrdljive prasine, popadao je crep sa krova a brkovi su mi spaljeni .Evo sad nesto razmiljam kako da instaliram plinsku instalaciju u automobil i da gasnu dupetaru prikljucim na makinu .Cenim da bi se mnogo kilometara moglo preci sa njenim zalihama gasa.
 
Jos jedna potvrda naseg nepoznavanja moci prirode i biljaka.Pasulj ima izuzetnu moc i potencijal koji je veci od uranijuma i plutonijuma.Fazeolus vulgaris:hahaha:alijas pasulj je taj koji je razorio Atlantidu iskorenio dinosauruse i uticao na pojavu ledenog doba, kakvi crni meteori i cuda bozija.pasulj je kriv za sve te kataklizme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top