Preobrazenje

a el si ti dok si bio smod na to slovo zaebavao i drqao korisnike?
Nikad, ja sam dusha od coveka a nisam vernik :malav:
joj jashta je, i mene je banovo, tek skoro sam skonto da je on bio onaj esh, ja ga od miloshte zvao eshko- peshko :))))
Ljudski je gresiti :rumenko:
:lol:
ma mene intimno kopkalo ko je ovde stvarno vernik a ko licemerno koristi veru za proseravanje... nista licno esh.... ti znas da sam te ja zvao od miloste zvao medjed, a i ti mene nesto slicno :lol:

Ahahha secam se da je bila neka diskusija i ja ti kazem "nemoj bre biti romanijski medjed" a ti u smeh i kontru "ti ces meni reci a odakle si" itd. :lol:
 
Veliki sam poštovalac teorije da se ne hekla kada je svetac, tako da ako uzmem u obzir da je svaki dan neki svetac, ja ne heklam :sad2:
I teorije da se ne usisava na Božić i teorije da se ne pere kosa na Božić i teorije da se ne pliva kada je Ognjena Marija i teorije da se ne uključuje veš mašina na neke svece...I tako. Doduše, sve to nije zabeležno u Bibliji, ali naš narod je vrelo mudrosti :lol: I dobro se zna da sve to ne sme da se radi, a poželjno je napiti se za slavu npr, ili dati popu čitavu platu za koju si rmbao mesec dana i eto tako...
 
Veliki sam poštovalac teorije da se ne hekla kada je svetac, tako da ako uzmem u obzir da je svaki dan neki svetac, ja ne heklam :sad2:
I teorije da se ne usisava na Božić i teorije da se ne pere kosa na Božić i teorije da se ne pliva kada je Ognjena Marija i teorije da se ne uključuje veš mašina na neke svece...I tako. Doduše, sve to nije zabeležno u Bibliji, ali naš narod je vrelo mudrosti :lol: I dobro se zna da sve to ne sme da se radi, a poželjno je napiti se za slavu npr, ili dati popu čitavu platu za koju si rmbao mesec dana i eto tako...
Mislim da u Bibliji postoji nešto u vezi veš mašine.
 
nisam sujeverna ,ali ne volim kad mi maca predje put,.trenutno me vise zanima kakvo je ovo ludilo uslo u ljude i ima li to veze sa promjenom vremena ili punim mjesecom ili mladim ili s cim vec?(ebo te ko da je jagodica pisala):zcepanje:
 

Back
Top