Lista

nije dobro zato sto se navuces,pa nemas granicu kad je dosta
bar ja udjem 20 puta dnevno na par minuta
nije dobro ni zato sto se mnogo manje druzim sa ljudima u rl zato sto zadovoljim svoje drustvene potrebe na ovaj nacin
dobro je zato sto imas priliku da sreces likove koje u zivotu ne bi
zato sto ako ti se caska,mozes u papucama sa papilotnama na glavi,neumivena...
sto se tice nekih korisnih informacija,ovde toga bas i nema

- - - - - - - - - -

e da,zamnom na ulici niko da se okrene,prosecna sredovecna zena
ovde proguravam neke slike na kojima piljim u kameru,tipa vidi me sto sam riba,pa neko i nasedne
tako da...malo podize i samopouzdanje :lol:
 
ma i ne moze da se gubi jer dosadi pa ne mozes vise, mislim da ne mogu vise da forumasim beskonacno

- - - - - - - - - -

mozda i mogu nego necu, mozda cu nekad
 
Dobro je to sto mozes da odaberes nacin komunikacije. U zivotu tako nesto bas i nije moguce jer postoje socijalne norme koje te primoravaju na odredjeno ponasanje.
Dobro je sto treniras sebe. Odgovaranjem na neko pitanje konstruises misli u jednu celinu. Ja obicno ne znam zasto nesto mislim ali znam da mislim. U zivotu su mi stavovi tvrdji nego na forumu ali ih ne rasclanjujem cak ni sebi. Ovde fino sebi pojasnim razloge koji nije da su bitni ali eto, bolje i to nego citanje traceva.
Dobro je sto sreces razlicite profile ljudi, shvatis sta ti godi vise ili manje, koje osobine ti ne pasu, kad se vratis na neki post sta ti se kod sebe dopada a sta bas i ne.
Sigurno ima jos ok strana...

Lose je kada covek ne koristi vec iskoriscava forum. Lose je ako jedino ovde stice prijatelje, ako se krije od zivota izmedju slova, ako poveruje da ga drugi poznaju jer citaju njegove postove koje tumace iz sebi znanih razloga i okolnosti ovako ili onako pa svoju vrednost precenjuje ili potcenjuje, tacnije, ako njegovo stvarno ja i njegovo forumsko ja nisu u saglasju.
Manje vise, forum je volan ali covek mora volan da drzi svojim rukama...uostalom, kao i sve drugo u zivotu.
 
nije dobro zato sto se navuces,pa nemas granicu kad je dosta
bar ja udjem 20 puta dnevno na par minuta
nije dobro ni zato sto se mnogo manje druzim sa ljudima u rl zato sto zadovoljim svoje drustvene potrebe na ovaj nacin
dobro je zato sto imas priliku da sreces likove koje u zivotu ne bi
zato sto ako ti se caska,mozes u papucama sa papilotnama na glavi,neumivena...
sto se tice nekih korisnih informacija,ovde toga bas i nema

- - - - - - - - - -

e da,zamnom na ulici niko da se okrene,prosecna sredovecna zena
ovde proguravam neke slike na kojima piljim u kameru,tipa vidi me sto sam riba,pa neko i nasedne
tako da...malo podize i samopouzdanje :lol:

Smokva ne zayebavaj,sigurno se okreću,pogotovo na plaži i bazenu kad vide one savršene grudi i noge,a i lijepa si srednjovječna ženica,već sam ti reka da malo koja klinka može sa tobom da se takmiči...p.s samo ti je onaj šareni kupaći grdan:malav:
 
Mjok, dvaput dnevno bash po meri...jbt josh malo ko keks:lol:malo neshto pametno, malo neshto glupo i prodje vreme kad se ne zna kako bi ga pametnije chovek upotrebio...a i rupa je dobra za pljuvanje, pa pohvalite se za ego...kafane su super za razna lupetanja i tako:manikir:
 
Zasto jeste ili nije dobro forumasiti?

Navedite sazeti pros & cons iz vase vizure...surovo realno, bez palamudenja kako se nista ne gubi dok se visi ovde

:kpozdrav:

Nisam ja dugo ovde, tek par meseci iako sam registrovana od prosle godine. Ima ovde par interesantnih osoba na cije postove volim kad naletim, a i volim da prodiskutujem o nekim stvarima koje smatram zanimljivim. Mana je to sto bi trebalo da vise radim a manje provodim vreme ovde. :)

Smokva ne zayebavaj,sigurno se okreću,pogotovo na plaži i bazenu kad vide one savršene grudi i noge,a i lijepa si srednjovječna ženica,već sam ti reka da malo koja klinka može sa tobom da se takmiči...p.s samo ti je onaj šareni kupaći grdan:malav:

Slazem se, smokva je jako lepa zena. :)
 
Smokva ne zayebavaj,sigurno se okreću,pogotovo na plaži i bazenu kad vide one savršene grudi i noge,a i lijepa si srednjovječna ženica,već sam ti reka da malo koja klinka može sa tobom da se takmiči...p.s samo ti je onaj šareni kupaći grdan:malav:

Slazem se, smokva je jako lepa zena. :)

pa eto,lepo ja kazem,ovde je dobro za samopouzdanje :lol:
hvala vam,jedva cekam da porastem,pa da mi pocnu govoriti i da sam pametna
 
Svaki dan je u zivotu stetan ( forumasili ili ne ) a zadnji je smrtonosan ! :cool:

infarkt kakv god da je, od srca je :lol:

dobro - nadjes muza, svalera, sponzora (i obrnuto, u drugom rodu) zavisno od afiniteta, vidis kakvih budala ima, kacis balvane i primas pohvale...
lose - nazuljas dupe na stolici, ajmo peticija da se metli kupi lapce topce da forumasi lezeci :manikir:
 
Otvara mnogo mogucnosti za upoznavanje i razmjenu misljenja ali istovremeno vidis kako mnogo loseg ima u ljudima pa cesto imas neki bljak osjecaj.
 
dobro je za ubijanje vremena i ako naleti neka sovica za pljas a loše jer ovde dolaze uglavnom luzeri što vole da se osete prozvanim na svaku vrstu istine koja ih se dotiče pa onda počnu da smaraju.
 
....mene je forum spasao svojevremeno, i beskrajno sam mu zahvalna na tome:heart:ko zna sta bi tada bilo samnom da
ne otkrih Krstaricu i forumasenje...

...e sad, da sam se navukla jesam, da ne mogu vise od 10 dana (ako bas moram) da ne zavirim ovde, ne mogu...neke
ljude sam upoznala neke nisam, mada i te sto nisam na neki nacin volim...neke ni malo...zavisi, uostalom kao i u
suprotnom smeru....ni mene mnogi ne vole pa mi to nista ne znaci.....
...da li je sve to dobro za mene i moje zdravlje, kako kad...nekad mi prija, nekad me nervira, nekad nasmeje kad bih
plakala...i tako ima svega...
...jedino nije dobro sto nekad izmedju setnje i druzenja u rl, izaberem ovo ovde, iz opet raznih razloga, mrzi me da
perem kosu, sredjujem nokte i ostalo....mrzi me i da se obucem....kad su takvi dani da mi neko uzme komp tacno
bih ga zadavila....moram malo da poradim na ogranicavanju sedenja za kompom i boravku u prirodi....

...svasta sam nesto naucila ovde....cak i da umesim kiflice, samo jos da naucim da ih napravim da budu sve iste:lol:
.
 

Back
Top