Razvedena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mimma

Početnik
Poruka
40
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?
 
Eh sad... Jesam li nepopravljivi optimista sto i dalje ocekujem bar jedan ozbiljan komentar? Gluposti koliko hoces, zluradih opaski takodje ali kad coveku ZAISTA treba pomoci negde nikog ni od korova! Ali dobro, ja cu ipak da sacekam jos malo...
 
pa trakvi su ti savremeni muskarci :twisted: :lol:

oodgovor :arrow:
ja bih mogao da volim bez obzira sto ima dete i sto to dete nije moje prihvatio bih ga bez ikakve rezerve...

Samo ipak mislim da nije isto ... hocu reci sta ako kasnije ta ista zeni rodi moje dete, da li cu onda moci da to prvo gledam kao svoje... mislim krv je krv da se razumemo...

U sustini ta veza bi mogla odlicno da funkcionise , samo sa jednim malim jazom
 

Meni uopšte ne bi smetalo dete žene koju volim.
Suludo, jer obožavam decu, a drugo, ako sam već toliko vremena sa njom ( dobro, 2 godine nije neki suviše dug period ), onda volim i sve njeno.
Ne znam kako si u dilemi, ako ne možeš da proceniš na osnovu njegovog ponašanja, onda otvoreno razgovarajte i otkloni sumnju. E, ako je on u braku, onda - doviđenja. Ništa od veze.
 
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?
Šta te briga uživaj, ovde možeš samo od silnih kombinacija da posrneš i upropastiš ono što imaš ako imaš. Sto ljudi sto ćudi, a ti imaš samo jednog. Zaboravi na ovu temu ako ti je stalo do mirnog življenja. :!:
 
dzordzV76:
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?
Šta te briga uživaj, ovde možeš samo od silnih kombinacija da posrneš i upropastiš ono što imaš ako imaš. Sto ljudi sto ćudi, a ti imaš samo jednog. Zaboravi na ovu temu ako ti je stalo do mirnog življenja. :!:

Bas tako...iskreno...drago mi je sto ovde, a i sa tobom u vezi postoji neko ko ovako pozitivno razmislja....Ja se par puta zapitam da li bi sada bila sa mojim deckom da imam dete pre njega...jer je vec nekoliko puta naglasio za nekog drugara -Boze, sta se koj djavo spetljao sa onom koja ima dete...
Jeste ruzno....i rekla sam mu da je ruzno...to svakome od nas moze da se desi....
Nego....kako ti covek kaze...-opusti se i uzivaj-....ima mnogo onih kojima ne smeta...Cak sam cula za neke koji i namerno traze one -sa decom- , manje se muce u pocetku....(jeste bljak ali tako je )... :wink:
 
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?

Pitanje je, istina, postavljeno muškarcima, ali bih i ja nešto da dopišem.
Imam poznanika koji je nedavno upoznao finu ženu, nekoliko godina mladju od sebe. Izašli su na piće par puta, a onda je on shvatio da mu smeta što ona ima "obavezu": sina od 17 godina. Gluposti! On čak ne želi ni da se vidja više sa njom, zbog njenog sina. Imala sam priliku i ja da je sretnem, da razgovaram sa njom. Izuzetno prijatna, pametna i nezavisna žena. Ali, eto, ima "obavezu"...
 
teardrop:
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?

Pitanje je, istina, postavljeno muškarcima, ali bih i ja nešto da dopišem.
Imam poznanika koji je nedavno upoznao finu ženu, nekoliko godina mladju od sebe. Izašli su na piće par puta, a onda je on shvatio da mu smeta što ona ima "obavezu": sina od 17 godina. Gluposti! On čak ne želi ni da se vidja više sa njom, zbog njenog sina. Imala sam priliku i ja da je sretnem, da razgovaram sa njom. Izuzetno prijatna, pametna i nezavisna žena. Ali, eto, ima "obavezu"...
Nemoj mo suditi ljudima lako da to ne bi drugi nama uradili. Misliš da je lako preuzeti iskreno obavezu oca. Misliš da je lako uspostaviti kontakt sa tinejdžerom, za koga si ti samo s početka mamin ebač. Treba mnogo ljubavi i truda i razumevanja da ova kombinacijauspe. Lakše je malo kada su deca mlađa.
 
dzordzV76:
Nemoj mo suditi ljudima lako da to ne bi drugi nama uradili. Misliš da je lako preuzeti iskreno obavezu oca. Misliš da je lako uspostaviti kontakt sa tinejdžerom, za koga si ti samo s početka mamin ebač. Treba mnogo ljubavi i truda i razumevanja da ova kombinacijauspe. Lakše je malo kada su deca mlađa.

Mislim da je mnogo lakše uspostaviti kontakt sa dečakom od 17 godina nego daleko mladjim. Sa njim je moguć otvoren razgovor.
Uostalom, budi mamin prijatelj, a ne "ebač". Ako te doživi kao nekoga kome je stalo do njegove majke, naravno da će te prihvatiti.
 
Mimma:
Eh sad... Jesam li nepopravljivi optimista sto i dalje ocekujem bar jedan ozbiljan komentar? Gluposti koliko hoces, zluradih opaski takodje ali kad coveku ZAISTA treba pomoci negde nikog ni od korova! Ali dobro, ja cu ipak da sacekam jos malo...

...ето још осећам и кривицу :lol:
Ma дај...па рекох да је шала. Ко се смеје зло не мисли.

P.S. Мој стриц је оженио жену која је доста млађа од њега (око 15 година...не знам тачно) и која је имала девојчицу од 8, 9 година. Слажу се феноменално (то као да те одобровољим).

teardrop:
Mislim da je mnogo lakše uspostaviti kontakt sa dečakom od 17 godina nego daleko mladjim. Sa njim je moguć otvoren razgovor.
Uostalom, budi mamin prijatelj, a ne "ebač". Ako te doživi kao nekoga kome je stalo do njegove majke, naravno da će te prihvatiti.

...кад би све било тако једноставно...
 
Prvo hvala svima koji su se potrudili. Moja je dilema upravo u tome, da li je on svestan sta ga ceka?! On naravno tvrdi da jeste, o svemu je bezbroj puta razmisljao i zakljucio da smo mi upravo ono sto hoce, mislim ja a sa mnom i sve moje. On tvrdi da zna sta hoce, ja tvrdim da nema pojma! Kako bi uopste znao sta znaci imati dete, pogotovo ne svoje!! Ne, nije ozenjen, nema dece. Opet... On naravno zeli i svoje dete, ja ne znam mogu li to da ucinim svom sinu i tako u krug... Sve u svemu, znam da je on odlucio, znam da ce uciniti sve i dati sve od sebe, takav je covek. Ne znam da li ja zelim da mu to uradim upravo zato sto je Covek. Ne znam da li sam spremna da svoj zivot opet cupam iz korena zarad BRAKA koji kod mene ima negativan predznak, da se odreknem neceg sto je dobro zarad neceg sto je neizvesno i prepuno nepoznatih. Znam da treba rizikovati, treba pokusati, sve to znam ali isto tako znam da ja nemam pravo na gresku. A on nema pojma sta nas zapravo ceka...
 
ima on sigurno najpozitivnije misljenje i dobru volju, ali tek kada dwoje zive zajedno odredjeno vreme, provali se mogu li da funcionisu srecno do kraja zivota ili ne.......to je jedino, mada ne najsrecnije resenje....a za brak uvek ima vremena
 
A što bi ti opet da se udaješ? Živite zajedno ... ne mora brak opet. Ja bih na tvom mestu bila u većem strahu od toga ''šta ako mi brak ponovo propadne'' ... ipak tvoje dete treba da preživljava to opet.
 
Naravno, pa ja upravo imam taj problem! Ja necu da se udajem, ja ne smem svom detetu praviti novo sranje u zivotu, pa dosta mu je toga! Ali on hoce, on insistira, to je problem! Eh sad... sto se tice zajednickog zivota, sve je to komplikovano upravo zbog mog sina. On ima 8 god i sta sad... Eto mi cemo malo ziveti sa nekim pa ako ne ide i taj neko ce otici... Ma to ne dolazi u obzir!!
 
Mimma:
Naravno, pa ja upravo imam taj problem! Ja necu da se udajem, ja ne smem svom detetu praviti novo * u zivotu, pa dosta mu je toga! Ali on hoce, on insistira, to je problem! Eh sad... sto se tice zajednickog zivota, sve je to komplikovano upravo zbog mog sina. On ima 8 god i sta sad... Eto mi cemo malo ziveti sa nekim pa ako ne ide i taj neko ce otici... Ma to ne dolazi u obzir!!
onda nemoj! a taj decko ako te vec toliko voli koliko god je njegova zelja jaka trebalo bi da te ispostuje.ti ces u svakom slucaju da nosis sve na sebi. i tesko je doneti odluku,i stalno ces se preispitivati. onog momenta kad se budes potpuno opustila i kada budes odbacila strah zbog prethodnog promasaja mozda ces moci da se upustis u to. uostalom, nista na ovom svetu nije sigurno osim smrti. i nikada ne mozes da znas sta te ceka. preispitaj sebe probaj da pobedis strah i budi hrabra.
 
Ja sam bio u takvoj vezi i nije mi smetalo dete ..? A zasto bi mi smetalo pobogu ? sve je bilo ok dok nije pocela da tripuje da je varam ?... a i dan danas pojma nemam odakle joj to? al eto to je bio razlog kraja ..... zato pre nego sto ga napadnes proveri jel istina ... usput budi receno mojoj majci se ta ideja nije nikako svidela , mada mislim da joj je sada krivo jel je uvidela da je natasa bila ( i jos uvek jeste) divna zena ... :roll: Samo da nije pre posesivna :roll:
 
Pa da, izgleda da je moja kocnica upravo taj strah. Jedno jako ruzno iskustvo i eto problema za ceo zivot. Ja nekako, nesvesno cini mi se, sve gledam u najgorem svetlu i smisljam najgore moguce ishode. Da, covek me voli, spreman je na sve, pre svega postuje i pomaze da prevazidjem sve moje, verovatno iracionalne, strahove. Jer On nije ONAJ i nije ONAKAV. Naprotiv.. Jos jednom hvala svima, odluka je moja i ja se nadam da nece, jos jednom, biti pogresna. Btw, mi smo se pre dve godine upoznali preko ICQ-a, neverovatno zar ne?!
 
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?

Pa ako je ozbiljno, do Nove godine ce te zaprositi. Ali verovatno nije tako da ce nastaviti da te krese sto i jeste poenta. Sam izraz 'raspustenica' samo kad se pomene pusti minimum 50g krvi u penis muskarca.
 
nikako u neq vezu sa nekim ko ima dete....al ne misle svi tako....npr moj staramajka ima jednu prilichno grubu krilaticu shto se tiche zhena sa detetom....."sqplja krava sa teletom"....ona iz samo njoj znanih razloga misli da su zhene sa detetom prava stvar...imam i nekih drugara kojima je to skroz ok...instant porodica i tako to...no ja neshto i ne bi....mada kad bi to bila ne znam kolko dobra zhena....i kad bi to dete bilo jedno od onih retko gotivnih klinaca...mozhda i bih
 
snoshaj efendija:
Mimma:
Evo ovako... Zivo me zanima kakva su vasa (muska) misljenja kada se (recimo) zabavljate sa razvedenom zenom koja uz to ima i dete. Vise se ne radi samo o prolaznoj vezi, sex-u uz put ili tako nesto. Posle dve godine ovo je ozbiljno ali se ja pitam sta se sve mota (ili sta sve moze da se mota) po muskoj glavi u ovakvoj situaciji... Puno toga znam, receno je, ali me interesuje jos neko misljenje. Ima li nekog sa slicnim iskustvom ali sa "suprotne" strane?

Pa ako je ozbiljno, do Nove godine ce te zaprositi. Ali verovatno nije tako da ce nastaviti da te krese sto i jeste poenta. Sam izraz 'raspustenica' samo kad se pomene pusti minimum 50g krvi u penis muskarca.

:shock: Ију! РАСПУШТЕНИЦА, РАСПУШТЕНИЦА, РАСПУШТЕНИЦА... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top