ISTORIJSKA IZJAVA PAPE FRANCISKA: HOMOSEXSUALCE TREBA INTEGRISATI MI MORAMO BITI BRA

Vatikan nikako da shvati da sve i kada bi se kompletan zapad i katolicanstvo propederisalo on mora doslovno da sprovodi nacela iz Biblije.Nema tu prilagodjavanja modernisanja i slicnih gluposti.Sve i kada bi imali samo jednog vernika bolje je imati jednog pravog nego milione laznih.Koliko vidim nisu ni katolici bas zadovoljni tom njegovom izjavom.Nije papa benedikt 16 tek tako otisao on je bio prisiljen da ode jer je nekome trebao papa modernista.Ova izjava je direktno pljuvanje na Boga u koga se koliko ja znam u Vatikanu svi zaklinju.
 
:hahaha:

Direktno pljuvanje Boga je da nekoga ne osuđuješ zbog to ga što je drugačiji? :eek:

Direktno pljuvanje Boga je tvoje spominjanje Boga, dam se kladiti da si veliki vjernik!

Posto si ateista za tebe je veoma tesko da razumes jedan ovako dobar post.Pa ti ostaje samo da kacis smajlije u nedostatku inteligencije.A u samoj Bibliji pise da su zbog tog greha stradala Sodoma i Gomora.Inace ne treba uopste biti vernik da bi razlikovao ono sto je normalno od onog sto je mentalna bolestina.
 
Posto si ateista za tebe je veoma tesko da razumes jedan ovako dobar post.Pa ti ostaje samo da kacis smajlije u nedostatku inteligencije.A u samoj Bibliji pise da su zbog tog greha stradala Sodoma i Gomora.Inace ne treba uopste biti vernik da bi razlikovao ono sto je normalno od onog sto je mentalna bolestina.

Nisu stradale zbog homoseksualaca, nego zbog greha.

Dakle, svaki put kad ga umočiš u svrhu užitka a ne i prokreacije, grešan si.

Svjestan si toga?
 
Nisu stradale zbog homoseksualaca, nego zbog greha.

Dakle, svaki put kad ga umočiš u svrhu užitka a ne i prokreacije, grešan si.

Svjestan si toga?

Mnogo ti je cudna ta percepcija.:think: To ti je ono NIJE SIJA NEGO VRAT, Pa naravno da ce ****** da upraznjavaju taj greh,shvati jednu stvar TI LJUDI SU BOLESNI treba ih leciti a ne integrisati.Ne moze se integrisati nesto sto pravi novi zivot i ono drugo koje je susta suprotnost tome.
 
Pa Vatikan polako razotkriva svoje pravo lice.Od te jeresi nisam nista bolje ni ocekivao.A nasa crkva hoce sa njima da se ujedinjuje.Vatikan je oduvek bio elitisticki i konformisticki i kao takav podlozan je uticaju takozvanog modernizma.Da ovako nesto cuje covek od Pape.STRASNO.

TAKO JE
NASA SVETA PRAVOSLAVNA CRKVA JE JEDINA STO NA ZEMLJI TREBA VLADATI
KAKVI BRE STROKAVI ****** KOJI SU IZ PAKLA IZASLI
BRACO, OKRENIMO SE SVI SVETOJ PRAVOSLAVNOJ CRKVI KOJA SE NE BAVI TAKVIM GROZOTAMA, VEC SAMO SVETIM BOZIJIM DELIMA KAO STO SU VANBRACNA DECA VLADIKA, TUCE MEDJU SVETIMA, SILOVANJA, UBIJANJA MALTRETIRANJA. EROS I TANTOS KAKO BOG ZAPOVEDA DECO MOJA.
VIZANTIJA DO TOKIJA
NECEMO SE NIKADA POKORITI POSASTI SA ZAPADA BRACO, NIKAD PEDERU NE PRUZI RUKU VEC GA UBI SEKIROM I ONDA SILUJ NJEGOV LES VISE PUTA, KAKO TO BOG ZAPOVEDA-SVAKI PATRIJARH I VLADIKA KOJI SE SA OVIM NE SLAZE JE NEPRIJATELJ SRPSKE CRKVE I ZAPDNI PLACENIK.
CEKAJTE BRACO MOJA, NASE CE VREME DOCI I ONDA CE SVET VIDETI PUNU VELICINU SVETOG SRPSKOG NARODA KOJI DATIRA JOS OD HAZARA I SAMOG ISUSA HRISTA!!!
SODOMIJA I ODVRATNOST NA PRAVOSLAVNI NACIN NAM JE JEDINI SPAS
NEKA TAKO BUDE!!!
 
Avidite ovu izjavu " homosexsualna orjentacija nije greh ali je homosexsualni cin greh.
Ima li neko pametan na ovom forumu da objasni ovu formulaciju

Nije grijeh ako ti se sviđaju muški, a ti tražiš Boga i način da se "ispraviš", a grijeh je kad se igraš lego kockica sa drugim muškarcem (uklopi se :mrgreen: ).
 
Posto si ateista za tebe je veoma tesko da razumes jedan ovako dobar post.Pa ti ostaje samo da kacis smajlije u nedostatku inteligencije.A u samoj Bibliji pise da su zbog tog greha stradala Sodoma i Gomora.Inace ne treba uopste biti vernik da bi razlikovao ono sto je normalno od onog sto je mentalna bolestina.

Zapravo ne piše, nisu zbog homoseksualizma uništeni. Izvor - ja čitao Bibliju, pa znam.

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A1%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0_%D0%B8_%D0%93%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0

Ovdje ti kaže da je to priča nekih vjernika koji vjeruju da je zbog toga, pa se odatle i raširila upotreba termina "sodomija" u ove svrhe.
 
Да нису УНАПРЕД добили "БЛАГОСЛОВ" од ходајућег зла из Ватикана - БЕЛОСВЕцКИ МАНГУПИ НЕ БИ НИ ЗАПОЧИЊАЛИ КАМПАЊУ ДЕГЕНЕРИЗАЦИЈЕ И ПЕДЕРИЗАЦИЈЕ ПЛАНЕТЕ...:rtfm:

Човјек је само рекао да не осуђује никога зато што је такав... :)

1003492_504378279649880_1995378690_n.jpg


944588_508018472619194_2099643597_n.jpg
 

Back
Top