Varanje u braku - procenti

Gledao sam danas CNN pričalo se o varanju partnera u braku i rečeno je da je dobijeno anketom da je 50% žena prevarilo muža i 60% muževa prevarilo ženu, šta vi mislite, je li ovo realno

Nemam pojma, da li je realno. Ali, gledajući šta danas sve ljudi rade, na šta su spremni, s kojim sve metodama da se služe, s kim da stupaju u veze i brakove, šta da urade, da bi obmanuli nekoga, povredili, šta i koga da pregaze, da nazovi sretnim zovu se, da zadovolje ne znam šta, itd. ...vrlo moguće, da jeste možda moguć taj procentić. :lol:

Mislim da se to oseti i mislim da tu nema opraštanja.

Kako posle da vratiš veru u nekoga, ko te izdao a ti mu verovala čestito? Nema tu, poverenja više nikakvog. Samo mrcvarenje i mučenje.

Kada vidim ko sve stupa u brak i kakvi su im ti isti nazovi "hepi" zajednice...meni je drago, što ja nisam u istom. A, nije ni čudo, što se i bojim, stupanja u isti.

Sve sam hoštapleraj đubraški...

:bye:
 
100% varanje ako ostanu dovoljno dugo zajedno, recimo duze od tri godine. najgore varaju oni koji nece fizicki da prevare jer prozivljavaju neku svoju bolesnu fantaziju i tako varaju sami sebe i osobu sa kojom su, a na kraju i fizicki prevare.
ne postoji osoba koja moze a da ne prevari, na ovaj ili na onaj nacin.
zato treba znati kako se zastiti od prevare i kako uzivati u prevari na etican nacin.
 
Nemam pojma, da li je realno. Ali, gledajući šta danas sve ljudi rade, na šta su spremni, s kojim sve metodama da se služe, s kim da stupaju u veze i brakove, šta da urade, da bi obmanuli nekoga, povredili, šta i koga da pregaze, da nazovi sretnim zovu se, da zadovolje ne znam šta, itd. ...vrlo moguće, da jeste možda moguć taj procentić. :lol:
Mislim da se to oseti i mislim da tu nema opraštanja.
Kako posle da vratiš veru u nekoga, ko te izdao a ti mu verovala čestito? Nema tu, poverenja više nikakvog. Samo mrcvarenje i mučenje.
Kada vidim ko sve stupa u brak i kakvi su im ti isti nazovi "hepi" zajednice...meni je drago, što ja nisam u istom. A, nije ni čudo, što se i bojim, stupanja u isti.
Sve sam hoštapleraj đubraški...

:bye:

Nabavi ti odmah tričetri sijamske.
 
Nabavi ti odmah tričetri sijamske.

Nisam ljubitelj mačaka. Prepredene su. Ja da imam uslova, imala bih psa (:mazipsa:) . Pas je odano biće. A mačke kao mačke..ko im da večericu, opsala taj je njihov vlasnik, do sledećeg obroka.

Shvatam šta si hteo da rekneš postom. Doduše, malo jel, sarkastično, cinično, ironično..šta god. Ja se ne ljutim.

Ne "brini" ti za mene.

Ja ću naći ono šta tražim. Ili će to nešto, naći mene.

Kad - tad.

Ako ne, nikom ništa.

Ja umreću pokušavajući.

Za toliko imam snage, volje i želje.

Pa, ko duže izdrži.

Život .

Ili ja.

A, da..rekla sam da sam poreklom Ličanka?

To tvrdoglavo, do zla Boga oca.

Taman da umirem..ja se ne predajem.



:bye:
 

Back
Top