U seksu su velike oci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
Moju ljubavnu dramu jos nisam resila. Veceras izlazim sa zvanicnim deckom i moracu nekako to da razresim. Ja nisam nemoralna devojka, jednostavno, reci cu sta je bilo, pa cu videti sta cu dalje. Ipak, zivot je zivot. Vec sam pravila teme na temu visokoseksusalizovanosti ljudi i zivota oko nas. To me i dalje kopka. Da li vi vidite seks na svakom koraku? Ja ne vidim, ali mi ljudi stalno pricaju o seksu i njihovim fetisima/ perverzijama. Seks vide u autobusima, na ogradama, u parkovima, zgradama, tornjevima crkava, a i na muskarcima i zenama. Da li vi vidite svuda seks oko sebe? Da li u svakom vidite potencijalnog partnera/ ku? Koliko razmisljate o seksu?
Evo, ja cu prva. Ocekujem da vodim ljubav sa mojim muzem. Dok se ne udam ne zelim da imam seksusalne odnose.
Kako je kod vas? :heart:
 
ja imam trip da razmisljam vise od vecine muskaraca..hvala bogu i sve drugarice su mi u istom tripu pa se osecam manje cudno
to cuvanje za brak mi je urnebes
zamisli udas se za nekog nisi se keksnuo...sutradan povuci potegni prodje neko vreme uopste ne osecate jedno drugo, ne stima seks
to posle povuce za sobom mnoge druge probleme
neka hvala
uostalom partner se moze dobro skontati kroz seks, koliko je sebican ili obrnuto
 
Хахаха nsdd123, слажем се са тобом да је чувати се за брак претееерано, али како то мислиш да не осећају једно друго и не штима секс? XDD
Ја сам читао да је секс најбољи када ова има више од 25, а он3 око, или више од 30.
 
uvodni post, presmesan
kao da ga je pisalo dete od 12 godina, npr.
samo ti cekaj do braka, pitanje da li ces i tad dovoljno da sazris
al jbg. neke ptice nikad ne polete ionako ;)

- - - - - - - - - -

ja imam trip da razmisljam vise od vecine muskaraca..hvala bogu i sve drugarice su mi u istom tripu pa se osecam manje cudno
to cuvanje za brak mi je urnebes
zamisli udas se za nekog nisi se keksnuo...sutradan povuci potegni prodje neko vreme uopste ne osecate jedno drugo, ne stima seks
to posle povuce za sobom mnoge druge probleme
neka hvala
uostalom partner se moze dobro skontati kroz seks, koliko je sebican ili obrnuto

upravo to je poenta, odlican post. :D
 
Хахаха nsdd123, слажем се са тобом да је чувати се за брак претееерано, али како то мислиш да не осећају једно друго и не штима секс? XDD
Ја сам читао да је секс најбољи када ова има више од 25, а он3 око, или више од 30.

pa lepo, ne znas kakav ce ti biti seks sa nekom osobom, dok ne probas, naravno, a frustracije se vrlo lako navlace...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top